Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 18.05.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VolkAntalya

0
Üye
23 Haz 2015
8
0
1
Yardımın İçin Teşekkür Ederim Cafi,
Peki Ama yazdığım kanal sıkıntısını birtek ben mi yaşıyorum?
Örneğin Akıllı Tv Frekanslarını Girip Ok leyince Akıllı Tv Çıkıyor Sıkıntısız Ama Bu Sefer Tv8 Hd Ve Yanında A9 Tv Vs. Gibi Kanallar Kayboluyor... :///

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,600
57,812
113
izmir çamdibi
Yardımın İçin Teşekkür Ederim Cafi,
Peki Ama yazdığım kanal sıkıntısını birtek ben mi yaşıyorum?
Örneğin Akıllı Tv Frekanslarını Girip Ok leyince Akıllı Tv Çıkıyor Sıkıntısız Ama Bu Sefer Tv8 Hd Ve Yanında A9 Tv Vs. Gibi Kanallar Kayboluyor... :///

söz etiğiniz sorunlar bende yok önce akıllı tv sonra a9 sonra tv8 hd hepsini kontrol ettim bi ara a9 da buzlanma oluyordu şu anda buzlanma yok atığınız her yazılımdan sonra fabrika ayarlarına dönmenizi tavsiye ederim

firatt

0
Üye
20 May 2015
17
0
1
veee next amigo uydu alıcısı bugun atık hııc acımadı ve aldıgım yere gerı goturdum.bakalım ne olacak

coolwest

0
Üye
23 Şub 2015
8
0
1
iyi gunler...yazilimlarda sorun var sanirim,hergun bir sorun yasatiyor,iptv surekli donuyor,online sinama izlemek isgence filmleri acmiyor makineyi acip kapatmak gerekiyor,hd kanallar hic acmiyor,Turk kanallarini izleyebiliyorduk simdi oda yok cw coktu galiba yada kodlar degisti...kolay gelsin,ilginiz icin tesekkurler...

Ustapc

0
Üye
22 Şub 2015
11
0
1
Bendede iptv izledigimde ve kanal degistirdigimde takiliyor ve kutu kendini resetliyor. Insallah yeni yazilim biran once cikar.

ta4au

0
Üye
7 Şub 2015
2
0
1
Bu yazılımı yükledikten spnra bende TV8 Miniko Çocuk ve bazı kanallarda donmalar oluşmaya başladı.

avciankara

0
Üye
18 Nis 2015
15
0
1
bende de günde en az 3 defa kanalların yarısında sinyal yok sıkıntısı oluşuyor 3-5 dakika sonra yine geliyor ama kaqnallar. bu yazılımdan sonra başladı bu olay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...