Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 18.05.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asilzade

0
Üye
5 Şub 2015
8
0
1
ustam astra19.2- astre3B23.5- hotbird13.0-Eutelsat7a bu sekil kanal listesi amigo icin rica ediyoruz simdiden tum emekleriniz icin tesekkurler

takoz000

0
Üye
10 May 2015
2
0
1
Yazılım kurtarma yaptıktan sonra 18052015 tarihli yazılımı yükledim. Youtube sorunsuz çalışıyor. Online film izlenebiliyor. Fakat USB üzerinden film izlendiğinde ses ayarı yapılamıyor. 2014 tarihli yazılımda USB'den izlediğim bir filmi 2015 tarihli yazılımda seyredemiyorum. Desteklenmeyetn dosya türü şeklinde uyarı veriyor. Sanırım Next ekibi biraz daha yazılım üzerinde çalışması gerekecek.

irem10

0
Üye
8 May 2013
24
12
3
bunları pc üzerinden izlersin fakat şöyle bir seçenek var izlemek istediğin kanalın ıptv linkini bulup amigoda izleyebilrsin
zaten benim istedigimde bu, bu kanallarin iptv adresleri Next Minix HD Amigo da izlemek icin pc de seyredildigini bende biliyorum maksat Next Minix HD Amigo da izlemek

Ustapc

0
Üye
22 Şub 2015
11
0
1
Iptvde kanallari hizli degistirirkeb birden takiliyor ve makina kendini kapatip aciyor.

firatt

0
Üye
20 May 2015
17
0
1
çok pişmanım çook..
1 aydır kullanıyorum. devamlı sorunla karşılaştım.harita da izmir i seçiyorum çihaz reset atıyor..
online yazan yere tıklıyorum orda aljazeera dıye bıryer var oraya basıyorum yıne reset atıyor..
yalızılm günçelledim herşeyi yaptım ama olmadı..takılma huyuda var arada..mesela kanalları gecerken donuyor ve bırde bırcok kanalı hızlıca atlıyor..
kesinlikle tavsiye etmiyorum..200 tl boşuna gitti

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,012
12,272
113
ALMANYA
çok pişmanım çook..
1 aydır kullanıyorum. devamlı sorunla karşılaştım.harita da izmir i seçiyorum çihaz reset atıyor..
online yazan yere tıklıyorum orda aljazeera dıye bıryer var oraya basıyorum yıne reset atıyor..
yalızılm günçelledim herşeyi yaptım ama olmadı..takılma huyuda var arada..mesela kanalları gecerken donuyor ve bırde bırcok kanalı hızlıca atlıyor..
kesinlikle tavsiye etmiyorum..200 tl boşuna gitti

Bahsetigin sorunlar sen den baska kimsede yok.
Öncellikle cihazi fabrika ayarlarina alip guncel yazilimi yendeen yukleyip oyle deneyin.
Ayni sorunlar yine devam ederse yeni den yazarsiniz ARG ye iletilir yeni cikacak yazilimla duzeltilir.

Pisman olmniza da gerek yok duzeltilmiycek sorun yoktur.

firatt

0
Üye
20 May 2015
17
0
1
demiş olduklarınızı ben zaten yaptım..sadece yazı kalabalıgı olmasın dıye yazmadım..aynısından abimede almıştık aynı sorunlar ondada var..
yanı sorun kişisel değil..yazılımsal dıye dusunuyorum..
ama bu cıhazı 200 tl verıp de boyle ufak sorunların asılmadıgını goruncede ınsan dusunmuyor degıl hanı..
cıhaz ıslemını yapamayınca hep reset etıyor..
youtube sorunu vardı.bak yazılımla sorun cozuldu..kasmalar var cıhazda..kanal gecıslerınde kasıyor ve sonradan heopsını aynı anda gecıyor kanalların.
acilen düzeltilmesi dilegiyle..ayrı aydınlattıgınız ıcın tesekkur ederım :)

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,600
57,814
113
izmir çamdibi
bu ve bundandan önceki yazılımdaki olumsuz yorumları okuyunca yazılımı yüklememiştim daha sonra 18.05.2015 yazılımını yükledim memnun kalmasam 19.12.2014 yazılımına dönerim diye düşündüm fakat arkadaşımızın yaşadağı sorunları yaşamadım kısaca memnum,um detayları yazılımı yükleyince yazdım memnun olmayan arkadaşlara 19.12.2014 yazılımını yüklemesini tavsiye ederim

paradoks16

0
Üye
19 Nis 2015
13
0
1
youtube düzelmiş fakat arkadaşın dediği gibi haritaya giren kendisini resetlenmiş halde buluyo :wow2:
free share bitiş tarihi benim 2016; 2017 olanlar var bunu neye göre belirliyorlar acaba
kısaca yine becerilememiş..
bir de sormak istediğim fabrika ayarları diye bahsedilen yer anten ayarlarının bulunduğu bölüm mü ya da başka yerde mi?

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,600
57,814
113
izmir çamdibi
menü 7777 IKS ok view free server ile izlenen kanalların frkans ve adını görebilirsiniz aynı bölümde valid date yazar buradan serverin bitiş tarihini görebirsiniz anten ayarlarının en altında fabrika ayarları var ok şifre isteyecek 0000 istiyorsanız buradan fabrika ayarlarına dönebilirsiniz dikkat edeceğiniz husus fabrika ayarlarına girince düzenlediğiniz kanal listesi varsa bozulur yedek alın sonra fabrika ayarlarına dönün

firatt

0
Üye
20 May 2015
17
0
1
uydu alıcısını fabrika ayarına getırdıgımız de fabrıka cıkıslı olan yazılım gerı yuklenmesı gerekmıyormu..?
mesela son yazılımı yukledıgınızde,baktınız kı yazılımda sorun var..fabrıka ayarı yapıldıgında o sorun fabrıka ayarı yapılarak eskı versıyonu yuklemesı gerekmıyormu..?
cıhazımda sorunlar var.fabrıka ayarına getırıp guncelleme kontrolu yaptıgımda son sürümün yuklu oldugunu soyluyor..!
sorunları gıderemıyorum..
kasmalar var
harıtada izmiri secınce reset atıyor..mutlımedyadan uygulamarın ıcındekı (online yazan yerın ıcıne gırınce) reset atıyor..
servıse verdım yapıldı dedıler cıhaz hala aynı.
yetkılı bır arkadas ılgılensın bır zahmet..

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,600
57,814
113
izmir çamdibi
fabrika ayarları yazılımı etkilemez en son yüklediğiniz yazılım ne ise cihazdada kalır diy channel etkilenmez kablolu ve kablosuz ayarlar ve kanal listesi etkilenir sorun yaşıyorsanız 19.12.2014 yazılımını yükleyin

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
demiş olduklarınızı ben zaten yaptım..sadece yazı kalabalıgı olmasın dıye yazmadım..aynısından abimede almıştık aynı sorunlar ondada var..
yanı sorun kişisel değil..yazılımsal dıye dusunuyorum..
ama bu cıhazı 200 tl verıp de boyle ufak sorunların asılmadıgını goruncede ınsan dusunmuyor degıl hanı..
cıhaz ıslemını yapamayınca hep reset etıyor..
youtube sorunu vardı.bak yazılımla sorun cozuldu..kasmalar var cıhazda..kanal gecıslerınde kasıyor ve sonradan heopsını aynı anda gecıyor kanalların.
acilen düzeltilmesi dilegiyle..ayrı aydınlattıgınız ıcın tesekkur ederım :)

Şu kanalın hızlıca atlaması, alıcının gözünün yerinden oluyor usta. Ben tv'nin üst kısmına koymuştum alıcı gözünü, biryerlerden yansıyor kumandadaki sinyal hızlı hızlı geçiyor. alıcı gözünü tvnin aşağısına aldım, arkasına da küçük bi süs kedim vardı onu koydum sinyal yansımasını engellesin diye :D sıkıntı kalmadı.

vsb

0
Üye
17 Nis 2015
3
0
1
18.05.2015 tarihli yazılımda sinema kanalları kesinlikle açılmıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...