Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 18.05.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vsb

0
Üye
17 Nis 2015
3
0
1
film izle bölümüne tıklanınca filmler görünüyor. Ancak dakikalarca beklense de film izlenemiyor...

firatt

0
Üye
20 May 2015
17
0
1
Şu kanalın hızlıca atlaması, alıcının gözünün yerinden oluyor usta. Ben tv'nin üst kısmına koymuştum alıcı gözünü, biryerlerden yansıyor kumandadaki sinyal hızlı hızlı geçiyor. alıcı gözünü tvnin aşağısına aldım, arkasına da küçük bi süs kedim vardı onu koydum sinyal yansımasını engellesin diye :D sıkıntı kalmadı.

Denedim işe yardı :)
Teşekkür ederim kardeş :)

flyx

0
Üye
12 May 2015
14
0
1
ekran sürekli saniyeden daha hızlı bir şekilde kapanır gibi yapıp geri geliyor.. ekran kararıyor.. bu durum yazılımdan sonra çok oluyor bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

collo1' Alıntı:
Fabrika ayarlarina donup yeniden guncel yazilimi yuklemeyip oyle deneyin sorun devam ederse yeni den yazarsiniz.

defalarca kez fabrika ayarlarına döndürmeme rağmen sorun düzelmiyor.. farklı uydu cihazı ile tv test edildi sorun amigo uygu cihazından olduğu kesinleşti.. yardımcı olur musunuz?

firatt

0
Üye
20 May 2015
17
0
1
aynı sorun bende de var.. kapanıp geri acılıyor..sorun uydu alıcısında..
bu uydu alıcısının hiç sorunları bitmiyor..devamlşı sorun cıkartıyor..elden cıkartmak gerek

flyx

0
Üye
12 May 2015
14
0
1
malesef amigoda bu genel sorun tüm yazılımlarda bu sorun var son yazılımda sanki biraz daha fazla

önceki yazılımlarda çok nadir bir şekilde oluyordu aynısı ama şuan çok daha fazla..

aynı sorun bende de var.. kapanıp geri acılıyor..sorun uydu alıcısında..
bu uydu alıcısının hiç sorunları bitmiyor..devamlşı sorun cıkartıyor..elden cıkartmak gerek

tamamen kapanmıyor ama kapanır gibi olup tekrar açılıyor görüntü gidip geliyor. sizinde aynısı mı oluyor?

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36
amigo aldım 4.gün sahıbınden.com sattım...bu cümle herşeyi anlatıyor zaten....

firatt

0
Üye
20 May 2015
17
0
1
önceki yazılımlarda çok nadir bir şekilde oluyordu aynısı ama şuan çok daha fazla..

tamamen kapanmıyor ama kapanır gibi olup tekrar açılıyor görüntü gidip geliyor. sizinde aynısı mı oluyor?

evet aynısı oluyor..
1-2 sanıye kapanıp ekran yenıden gelıyor..
ıgrenc bır cıhazmıs.
birdaha asla bu marka almam..
kac defa guncelleme geldı hala duzeltılemedıyse sorunları,durup bırdaha dusunmek gerek bu markayı..!

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
6 sayfalık yorumları tamamen okudum ve şu kanıya vardım:
19.12.2014 yazılımını kullanmaya devam

Next Nextstar minixhd serilerinin 19.12.2014 yazılımları genelde en sorunsuz yazılımdır.cihazınızda yüklü ise güncellemeyi kapatıp ,forumlarda cihazımızla ilgili verilen yazılım kullanışlı kullanılır denildiği ana kadar kaldırmayın.
not cihaz özelliklerinde yedekle varsa 19.12.2014 yazılımı (dump)yedekleyin.Boşa dememiş atalarımız sakla samanı gelir zamanı.

Son düzenleme:

asilzade

0
Üye
5 Şub 2015
8
0
1
Ben suan karbon ustanin Next Minix HD Amigo 18.05.2015 Tarihli Yazılımı usb ile amigoya attim ve gayet iyi calisiyor kanallistem astra19.2 -astra23.5-hotbird 13-ve 7A youtube ve film izle calisiyor soylenen problemler bende yok bilginize

VolkAntalya

0
Üye
23 Haz 2015
8
0
1
güncelleme nedenim tv8 hd yi ayarlayınca, mesela akıllı tv bozuluyor, A9 Kanalı keza bozuluyor, Planet sinema, Planet Türk ün tp ayarlarını girdiğimde de diğer kanallar bozuluyordu...
Ne yazık ki bende güncellemeden sonra sıkıntı yaşayanlardanım...
tüm kanal listem, ayarlarım gitti...
binlerce kanalı ayarlamıştım... :///
üstüne amigo sürekli kapanıyor ve tekrar açılıyor....

arkadaşlar eski sürüme geri döneceğim ama şu kanal sorununun cevabını bilen var mıdır?

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,600
57,814
113
izmir çamdibi
güncelleme nedenim tv8 hd yi ayarlayınca, mesela akıllı tv bozuluyor, A9 Kanalı keza bozuluyor, Planet sinema, Planet Türk ün tp ayarlarını girdiğimde de diğer kanallar bozuluyordu...
Ne yazık ki bende güncellemeden sonra sıkıntı yaşayanlardanım...
tüm kanal listem, ayarlarım gitti...
binlerce kanalı ayarlamıştım... :///
üstüne amigo sürekli kapanıyor ve tekrar açılıyor....

arkadaşlar eski sürüme geri döneceğim ama şu kanal sorununun cevabını bilen var mıdır?

en stabil yazılım bu geri dönebilirsin
http://www.next.web.tr/konular/4481-Next-Minix-HD-Amigo-19122014-Tarihli-Yazilimi.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...