Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.470 ) 08.08.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zoro

0
Üye
11 Şub 2015
68
0
6
Arkadaşım çalışmayan nedir Allah aşkına.? Dün gece yarısından beri bu yazılım yüklü birtek siz şikayet edip duruyorsunuz bu sıkıntı sadece sizemi ait gerçekten artık merak etmeye başladım.Tavşanları dün gece yükledim hepsi çalışır halde habire bir şeyler icat ediyorsunuz.!

tavşan 4 kategoriler açılmıyor hataları söylüyoruz dostum bu sorun sadece bende değil yukarıda uydu0534 arkadaşta aynı hatayı belirtmiş gözden kaçmış olabilir

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Arkadaşım çalışmayan nedir Allah aşkına.? Dün gece yarısından beri bu yazılım yüklü birtek siz şikayet edip duruyorsunuz bu sıkıntı sadece sizemi ait gerçekten artık merak etmeye başladım.Tavşanları dün gece yükledim hepsi çalışır halde habire bir şeyler icat ediyorsunuz.!

Haydar hocam sorun icat etmiyorum sorun zaten var siz görmemiş olabilirsiniz Tavşan 4 te kategoriler geliyor mu sizde Tavşan 2 de ise Kategoriler 4-5 tane idi hala aynı duruyor yoksa ilk seçenek zaten çalışıyor.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Haydar hocam sorun icat etmiyorum sorun zaten var siz görmemiş olabilirsiniz Tavşan 4 te kategoriler geliyor mu sizde Tavşan 2 de ise Kategoriler 4-5 tane idi hala aynı duruyor yoksa ilk seçenek zaten çalışıyor.

Eee o zaman ne diye hayıflanıp duruyorsunuz sonuçta ilk seçenek ile hepsi açılıyormu AÇILIYOR o zaman ne diye bunu büyütüyorsunuz.!

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
tavşan 4 kategoriler açılmıyor hataları söylüyoruz dostum bu sorun sadece bende değil yukarıda uydu0534 arkadaşta aynı hatayı belirtmiş gözden kaçmış olabilir

Size seve seve karşılık veriyorum ve diyorumki bu yazılımda hata falan yok...Neden yok çünkü her iki kategoride TÜM VİDEOLAR seçeneği ile ÇALIŞIYOR girin oradan bakın.Sizede aynen yazayım TAVŞAN bölümü cihazla birlikte verilen bir özellik olmayıp sonradan yazılımla eklenen bir özelliktir.Dolayısı ile bir şekilde bizlerin yararlanabilmesi için olağanüstü bir çaba sarfedilerek YAMALARLA çalışmaktadır.Ha eğerki bunu kafanıza takıyorsanız sorun olarak o halde size tavsiyem DOKTOR üstadın dediği gibi yüklemeyin yazılımları olsun bitsin.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Az önce DOKTOR üstada bu konu ile ilgili olarak yazdım ve bu bölümün madem bu kadar sorun yaratıyorsa kaldırılmasını rica ettim...Böylece herkes sağ bizler selamet oluruz hemde sinirlerimiz gerilmez. Ohhh mis gibi sanki Dünya meselesi...

ykazi

0
Üye
23 Haz 2012
13
0
1
Selamunaleyküm 3 Yıldır yazılım hizmeti veren Arkadaşlara teşekkür ediyorum.Allah eksik etmesin inşallah.Benim tavşanla tilkiye işim yok.ilk defa bir sorum olacak bilgi sahibi Arkadaşlara ;vod dan film izlemek istiyorum lakin ses alamıyorum sebebi nedir acaba eksik birşeyim yapıyorum.iki adet film de ses aldım hiç yok değil.Yardımcı bilgi verirseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Tavşanlarda en büyük özellik kategorilerin olması oradan kolaylıkla istenilen videolara erişim sağlanabiliyor.Biz Machina 3D kullanıcıları bu cihazla hangi özeliklerin olduğunu hengilerinin olmadığını ise gayet iyi biliyoruz.
Yazılımlar verildiğinde eksik yönlerini belirtmek ise yine biz kullanıcılara düşüyor.
Bence sorunun doktora iletilmesi gerekirdi körü körüne yazılımı savunmak mantıklı gelmiyor.
Sonuçta ne kadar emeklerle bizlere ulaştığının farkındayız ama sonuçta kul yapısı hataları olması normal.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Selamunaleyküm 3 Yıldır yazılım hizmeti veren Arkadaşlara teşekkür ediyorum.Allah eksik etmesin inşallah.Benim tavşanla tilkiye işim yok.ilk defa bir sorum olacak bilgi sahibi Arkadaşlara ;vod dan film izlemek istiyorum lakin ses alamıyorum sebebi nedir acaba eksik birşeyim yapıyorum.iki adet film de ses aldım hiç yok değil.Yardımcı bilgi verirseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar Sn.arkadaşım size hemen yardımcı olmaya çalışayım...Sizden ricam kumandanın en üstündeki COLOR tuşuna basarak orada karşımıza gelen menüde en aşağıdan 2 ci satırda DAHİLİ mi yoksa PAS geçişmi yazıyor bir bakabilirmisiniz. (Normalde olması gereken değer DAHİLİ dir.)

zoro

0
Üye
11 Şub 2015
68
0
6
Az önce DOKTOR üstada bu konu ile ilgili olarak yazdım ve bu bölümün madem bu kadar sorun yaratıyorsa kaldırılmasını rica ettim...Böylece herkes sağ bizler selamet oluruz hemde sinirlerimiz gerilmez. Ohhh mis gibi sanki Dünya meselesi...
hocam tavşanlar için sadece bu cihazı alanlar ne yapıcak öyleyse bunu satar gider 100 liralık cihaz alırım ip tv ve youtube olayı her cihazda var

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
hocam tavşanlar için sadece bu cihazı alanlar ne yapıcak öyleyse bunu satar gider 100 liralık cihaz alırım ip tv ve youtube olayı her cihazda var

Ben yazacağımı yazdım gerisi benim işim değil DOKTOR üstat artık ne yaparsa yapar.! İster sizlerin istekleri doğrultusunda tıkır tıkır çalışan bir yazılım yaptırır ister kafası atar bu özelliği çıkarır orası benim bileceğim bir durum değil.

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Evet yazılımı yükledim ilk izlenimlerim tavşanlar 2-4 düzelmiş sorun yok youtube channel uygulaması kaldırılmış

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
slmlar bekleyeceğiniz sadece 3 dakka yaa cokmu okadar yazılım veriyorlar onuda bekleyin bence bişey varmış gibi bağırıyorsunuz ayıp ya bu arada yazılım veripte bizimle ilgenen şampiyon kardeşimede ayrı ayrı tşk ederim başımızdan eksik etmesin inşalalh

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
:tr::tr::tr:yazlımda emeği geçen tüm yöneticilere saygılar ve selam olsun hepinize iyiki varsınız yalnız arkadaşlar haydar hocaya karışmayın bırakın kendi haline aslında yerden göğe kadar haklıdır her bir kafamızdan birer seses çıkarıyoruz oda kızıyor ben onunu kızıncada dahada çok seviyorummmmmm:tr::tr:

sinbas

0
Üye
8 Ara 2011
139
1
18
65
TüRKİYE CUMHURİYETİ
www.next.web.tr
Teşekkürler cihazın kendi seçeneklerini kullanarak indirme sonucunda flash belleğe " __update_files__" isimli klasör atıyor içine "default" diye bir dosya indiriyor ve kurulum yapılıyor gibi oluyor fakat kurulum bittikten sonra baktığımızda yine eski yazılımı görüyoruz.
bundan bir öncekinde de aynısı olmuştu.
şimdi yeniden idm ile indirip tekrar kurulum yapacağım bir önceki bu şekilde kurulmuştu.
Arkadaşlar güncelleme bittikten sonra yazılım sürümlerini kontrol etsinler, yenisi yüklenmediği için güncellendi sanıp eski sorunları düzelmemiş sanabilirler.

Kolay gelsin.
NOT
Yükleme yapılabilmesi için İnen dosyanın ismi mutlaka "2015_08_06_v5470_r2929_YE2000_M3D_gmain" olmalı diye düşünüyorum, yanılıyor da olabilirim zira böyle bir dosya flasha çıplak olarak atıldıktan sonra yükleme başarılı oluyor.

Son düzenleme:

sinbas

0
Üye
8 Ara 2011
139
1
18
65
TüRKİYE CUMHURİYETİ
www.next.web.tr
Teşekkürler cihazın kendi seçeneklerini kullanarak indirme sonucunda flash belleğe " __update_files__" isimli klasör atıyor içine "default" diye bir dosya indiriyor ve kurulum yapılıyor gibi oluyor fakat kurulum bittikten sonra baktığımızda yine eski yazılımı görüyoruz.
bundan bir öncekinde de aynısı olmuştu.
şimdi yeniden idm ile indirip tekrar kurulum yapacağım bir önceki bu şekilde kurulmuştu.
Arkadaşlar güncelleme bittikten sonra yazılım sürümlerini kontrol etsinler, yenisi yüklenmediği için güncellendi sanıp eski sorunları düzelmemiş sanabilirler.

Kolay gelsin.
NOT
Yükleme yapılabilmesi için İnen dosyanın ismi mutlaka "2015_08_06_v5470_r2929_YE2000_M3D_gmain" olmalı diye düşünüyorum, yanılıyor da olabilirim zira böyle bir dosya flasha çıplak olarak atıldıktan sonra yükleme başarılı oluyor.

Evet yukarı da dediğim gibi yaptım yazılım başarı ile güncellenmiştir ayrıntılar beni ilgilendirmiyor güncellendi mi evet güncellendi.
Haydi hayırlı olsun vatana millete.
Emeği geçenlere Tekrar teşekkürler.

ykazi

0
Üye
23 Haz 2012
13
0
1
Teşekkür ederim dahili yazıyor.bu arada her ikisinde denedim tabi ama olmadı.Sorunu şuşekilde çözdüm Sony ses sistemi var dijital ses çıkışından ses alıyordum mecburiyetten sökmek zorunda kaldım hdmi bağlantıdan ses Alınca düzeldi.Anladıgım kadarıyla bazı film Ler dijital ses vermiyor ondan bu sorunu yaşadım herhalde.
Verdiğin bilgi için teşekkür ederim hahdar1966

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Sa. Haydar usta bencede tavşanlar cihazdan kalkmalı neden derseniz surekli guncelleme istiyor cihaz zaten stabil sıfır sıkıntı tavsan yerine belgesel konur bişey konur kolay gelsin bu cihaz için uğraşan tüm ustalara teşekkür ederim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Teşekkür ederim dahili yazıyor.bu arada her ikisinde denedim tabi ama olmadı.Sorunu şuşekilde çözdüm Sony ses sistemi var dijital ses çıkışından ses alıyordum mecburiyetten sökmek zorunda kaldım hdmi bağlantıdan ses Alınca düzeldi.Anladıgım kadarıyla bazı film Ler dijital ses vermiyor ondan bu sorunu yaşadım herhalde.
Verdiğin bilgi için teşekkür ederim hahdar1966

Maalesef bazen buna benzer sıkıntılar yaşanabiliyor ses sistemlerinin kullanıldığı yerlerde...Neyse sorununuzu farklıda olsa çözdüğünüze sevindim bu arada TEŞEKKÜRLER benden.

Sa. Haydar usta bencede tavşanlar cihazdan kalkmalı neden derseniz surekli guncelleme istiyor cihaz zaten stabil sıfır sıkıntı tavsan yerine belgesel konur bişey konur kolay gelsin bu cihaz için uğraşan tüm ustalara teşekkür ederim

Sevgili kardeşim ben bu konuda DOKTOR üstada kendi fikrimi belirttim bu böyle yürümez artık.! Ama karar kendisine aittir zaten o özellik kalırsa ve sorunlar bu şekilde devam ederse o takdirde ben zaten cevap bile vermeyeceğim bu konuda yazılanlara.Üstat yazarsa o kendisi cevap verir yoksa o hali ile elde o halde kullanılacak demektir...Sevgiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...