Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.470 ) 08.08.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
DOKTOR ÜSTATTAN ALINTIDIR...

doktor
Moderator

uydu alıcısısı aldınız tavşan çiftliği değil..çalılır ,çalışmaz..hepsini kapatırım olur biter işin suyunu çıkarmayın..Sonradan yapılan ekler bundan sonra tavşanlar v için özel yazılım yok yazmayında..160.000 video var diğerlerini seyredin işin suyunu çıkardınız iyice..test yazılımlarını vermemiz tavşan mavşan için değil..öyle bir zorunlulukta yok..işin tadını kaçıranlara..MACHINA İÇİNDE ömür boyu tavşanla filan satılmadı....hepsi gitsede kimsenin burada yazma hakkı yok..tets yazılımlarını veriyoruz içinde dosyada yazılı olmayan 20 den fazla ek var...yok tavşan şu şöyle yok 4 noda liste yokmuş..açık açık yazın buraya olmayanıda ne seyredemiyorsunuz halledelim...ama açık yazın.tavşan 4 mört değil..uydu alıcısı geliştirmeye çalışıyoruz başlatmayın tavşanınızdan..

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Zaten düzgün çalıştırılmayan sistem kapatılmalıdır.Ya açılıyorsada düzgün çalıştırılmalıdır.
Biz müşteriler biliyoruz ki bu özellik cihazla verilmedi farkındayız ama insanoğlu verilen hizmeti ya tam almak ister yada hiç istemez olağan olanda budur.

halil.3737

0
Üye
7 May 2013
405
384
63
mersin
Slm arkadaslar. Nasilsiniz. Ya ben gecen yazilimi yuklemedim bunu yuklesem. Gerek kalirmi.bide benim kumandadan menu giremiyorum ne yapmalimmm.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Slm arkadaslar. Nasilsiniz. Ya ben gecen yazilimi yuklemedim bunu yuklesem. Gerek kalirmi.bide benim kumandadan menu giremiyorum ne yapmalimmm.

Merhabalar elbetteki bu yazılımı isterseniz yükleyebilirsiniz yüklemeniz sizin için daha iyidir. Birde sanıyorum siz tüplü tv kullanıyor olmısınızki menü tuşuna basılınca giremiyorsunuz.Yapmanız gereken kumandanın COLOR tuşuna basarak video çözünürlüğünü 576 ya 480 olarak değiştirmeniz gerekmektedir.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Elbette son yazılımı yükleyiniz böylece cihazda çıkması muhtemel sıkıntıları en az düzeye indirmiş olursunuz...Fakat siz yinede dediğim gibi kumandanın COLOR tuşuna basarak karşınıza çıkan menünün resmini çekip koyun duruma bir bakalım.

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Arkadaşlar Doktor üstad Tavşan 4 teki kategoriler gelmeme sorununu gidermiş.
Teşekkürler sorun giderdiğiniz için.

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
İnanamıyorum bu yazılımda kendi yüklediğim videoları görebiliyorum.Youtube alt yapısı değiştikten sonra kendi yüklediğim hiçbir videoyu machina da izleyemezken bu sabah aklıma geldi Dün tavşan 4 düzeltilmişti birde youtube ye bakayım dedim ve bazı videolarım karşıma geldi.
Demek ki bir şeyler yapılmış sorun bende sistemimde yada alt yapımda değilmiş yazılım grubu işe el atmış.

Son düzenleme:

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Youtube la ilgili şöyle bir sorun devam ediyor ilk olarak videyu oynatmasını istediğimde bu video oynatılamıyor diyor. Tekrar oynatmasını istediğimde oynatıyor ve bu olay bütün video başlatımlarında yaşıyorum bu sorunuda ileteyim gerçi önemli değil 2 kere başlatmak ama ileteyim dedim.

septar

0
Üye
15 Şub 2013
15
0
1
Değerli arkadaşlar öncelikle emek verilen her şey için teşekkür ederim. Ancak benim cihazımda tavşanların hiç biri açılmıyor. Diğer özelliklerde bir sorun yok. Nerede yanlış yapıyorum.

ibo53

0
Üye
3 Kas 2012
50
13
8
machina 3D SİYAH kasa cihazım var ,1 yıl içinde kendiliğinden 3 defa fabrika ayarlarına döndü,
eve geldiğimde kanalların hepsi gitmiş oluyor
yeniden birdaha kanalları bulup diziyorum.

bunun yedek ayarı yokmu (geri çağırma) gibi...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
machina 3D SİYAH kasa cihazım var ,1 yıl içinde kendiliğinden 3 defa fabrika ayarlarına döndü,
eve geldiğimde kanalların hepsi gitmiş oluyor
yeniden birdaha kanalları bulup diziyorum.

bunun yedek ayarı yokmu (geri çağırma) gibi...

Merhabalar size nacizane tavsiyem en son yazılımı yeniden ve BOOT modunda atınız. Ardından fabrika ayarları menüsündeki 1 nolu seçenek ile reset yapınız ve ardından kendi sisteminizde ne varsa ona göre dayzek yapılandırması ile cihaza SIFIRDAN kurulum yapınız.Kanal arama işlemleri bitince bu sefer taşıma işemlerini yapınız ve akabinde USB nizle YEDEK alınız.İlerde oluşabilecek bir sıkıntı halinde o listeyi cihaza tekrar yüklersiniz kolay gelsin...

NOT:Bu cihaz ile ilgili herşey sorununuzu yazdığınız bu bölümde mevcuttur oradaki başlıklara bakıp yararlanabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...