Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.470 ) 08.08.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EROL KAPTAN

0
Machina3D VIPClup
28 Şub 2012
117
6
18
Sanırım sunucu çok yoğun herkeste agır iniyor veya inemiyor yeni link verilmesini rica ediyoruz;)

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Yazılımda EMEKLERİ geçen DOKTOR üstadıma YAZILIM EKİBİNE ve bizlere ulaşmasında EMEKLERİ geçen sevgili ŞAMPİYON kardeşime TEŞEKKÜRLER.

zoro

0
Üye
11 Şub 2015
68
0
6
ustam yeni linkten nasıl indiricez ben bir türlü beceremedim ilk linkte çok ağır indiriyor haydar1966 ustam

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
ustam yeni linkten nasıl indiricez ben bir türlü beceremedim ilk linkte çok ağır indiriyor haydar1966 ustam

Selamlar eğer arzu ederseniz yazılım cihazımınızın İNTERNET DESTEK kısmındada mevcut durumdadır.Oradan USB vasıtası ile yükleyebilirsiniz.(Ben dün gece oradan yükledim.)

zoro

0
Üye
11 Şub 2015
68
0
6
bende hala 28 temmuzlu yazılım gözüküyor ne yapmam gerekir haydar1966 hocam

sampiyon

0
Özel Üye
4 Kas 2011
1,595
277
83
ANKARA
bende hala 28 temmuzlu yazılım gözüküyor ne yapmam gerekir haydar1966 hocam

cihazın önundeki usb yerine usbeni tak sonrada menuden internet destek yazan yerdeki yazılım yükle yerine gel ve ok yap yükleme işlemi bitince cihaz kendini bootlar ve yayın gelince yazılımı yüklemilş olursun
- Cihaza USB belleğinizin takılı olduğundan emin olun.
(Yazılım yükleme işlemi bitene kadar çıkarmayın)

- Cihaz menüsünden Kurulum > Next Destek bölümüne girin.
17.jpg

- Kumandadan kırmızı tuşa basarak Destek Server ayarlarının doğruluğunu kontrol edin.

- Yazılım Güncelleme bölümüne girin.
19.jpg

- Yazılım’ı seçip indirme işlemini başlatın.
20.jpg

21.jpg

- Cihaza USB belleğiniz takılı ise onaylayın, değil ise USB belleğinizi taktıktan sonra onaylayın.
22.jpg

- İndirme işlemi bitene kadar bekleyin.
23.jpg

- İndirme işlemi tamamlandıktan sonra cihazınız kapanıp yükleme işlemine geçecektir. Cihazınız yükleme işlemini bitirip yeniden açılana kadar USB Belleğinizi ve elektrik bağlantılarını çıkarmayın.
24.jpg

Son düzenleme:

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Tavşan 4 teki kategoriler çalışmıyor Tavşan 2 de ise hala kategoriler eksik geliyor yazılımı yapanlar az bir kontrol edebilirler mi acaba?

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Şimdi ben buradan teşekkür edenlerin ne yazık ki yapay olarak sadece teşekkür etmek için öylesine yazıldığını düşünüyorum.
Yazılım hakkında olumlu olumsuz yazılar görüşler bildirilmeli ki yazılım ekibide sonucu anlayabilsin.
Haksızmıyım.

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Ya arkadaşlar teşekkür etmek güzel iyi bir davranışta yazılım düzgün çalışmıyor neden bunları yazmaktansa sadece teşekkür edip geçiliyor.
Eminim ki yazılımı bile yüklemeden içeriğini görmeden yazılmış yazılar yazılımcı ekibi bunları dikkate alsın bence.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Ya arkadaşlar teşekkür etmek güzel iyi bir davranışta yazılım düzgün çalışmıyor neden bunları yazmaktansa sadece teşekkür edip geçiliyor.
Eminim ki yazılımı bile yüklemeden içeriğini görmeden yazılmış yazılar yazılımcı ekibi bunları dikkate alsın bence.

Arkadaşım çalışmayan nedir Allah aşkına.? Dün gece yarısından beri bu yazılım yüklü birtek siz şikayet edip duruyorsunuz bu sıkıntı sadece sizemi ait gerçekten artık merak etmeye başladım.Tavşanları dün gece yükledim hepsi çalışır halde habire bir şeyler icat ediyorsunuz.! Neymiş efendim tavşan-2 ve 4 kategoriler eksikmiş tüm videolar seçin olsun bitsin.! Varya aslında bizlere yazılım falan haram biz kimizki yazılım bizim neyimize.! İyi yada kötü bir şekilde mağduriyetlerin giderilmesi için çalışılıyor ama karşılığı bu şekilde olmamalı. Doktor üstat DEFALARCA yazdı bu bölüm ile ilgili olarak ve dediki burada sıkıntı var ve biz buraları bir şekilde YAMA yaparak iyileştirmeye çalışıyoruz.Eğer yazılımdan memnun değilseniz bu sizin bileceğiniz bir iş o halde iyi bir hizmet istiyorsanız o bölüme PARALI bir server için ek yapıldı.Ödersiniz parasını bir şey olduğunda gider hesabını hizmet aldığınız kişiden sorarsınız.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...