Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.452) 07.07.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Hocam free server tek. Tek sikintim kanal geciste hata vermesi gerisi. Onemli degil

Gerçekten ilginç benim cihaz adeta uçuyor...( Bende FREE SHARE kapalı ) Ben şahsen POWERVU menüsünü kapattım bu hali ile bana sıkıntı verir.Bana Cccam ve EMU bu hali ile yetiyor ilerleyen zaman diliminde bu menü diğer şifreleme sistemleri gibi çalışırsa bu cihaz tadından yenmeyecek.

Son düzenleme:

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Gerçekten ilginç benim cihaz adeta uçuyor...( Bende FREE SHARE kapalı ) Ben şahsen POWERVU menüsünü kapattım bu hali ile bana sıkıntı verir.Bana Cccam ve EMU bu hali ile yetiyor ilerleyen zaman diliminde bu menü diğer şifreleme sistemleri gibi çalışırsa bu cihaz tadından yenmeyecek.
Hocam goruntu kalitesine bi el atmamiz lazim free seher yetiyor birazdaha iyi olmasi lazim sd kanallar pek duzgun degil hayirli ramazanlar cumleten

yavuzi67

0
Machina3D VIPClup
9 Ağu 2012
55
7
8
yazılımda emeği geçen karbon ve doktor hocama sonsuz teşekkürler ellerinize sağlık..

şeker

0
Üye
26 Nis 2013
37
3
8
izmir
hocam yapmış olduğunuz çalışmadan dolayı teşekür ederiz.yanlız ben yazılımı yükledim.menü- tercihlerde powervu göremedim. ???

ayhaneti

0
Machina3D VIPClup
5 Ocak 2013
51
0
6
öncelikle yazılım da emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.Yazılımı yükledim.Gayet güzel çalışıyor.Yalnız bir şey sormak istiyorum son iki yazılımdır.Yazılımı yükledikten sonra sizlerle de paylaşmış olduğum yazı çıkıyor ve tüm kanallar siliniyor. Acaba bu olayı yaşayan başka arkadaş varmı ? 20150708_175641.jpg

antep34

0
Machina3D VIPClup
22 Eyl 2013
37
11
8
Başta Sayın Doktor Hocamıza Ve Emeği Geçen Herkese Teşekkürler.

antep34

0
Machina3D VIPClup
22 Eyl 2013
37
11
8
öncelikle yazılım da emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.Yazılımı yükledim.Gayet güzel çalışıyor.Yalnız bir şey sormak istiyorum son iki yazılımdır.Yazılımı yükledikten sonra sizlerle de paylaşmış olduğum yazı çıkıyor ve tüm kanallar siliniyor. Acaba bu olayı yaşayan başka arkadaş varmı ? Ekli dosyayı görüntüle 6795

Ben Daha Önceki Yazılımlarda Karşılaşmıştım Bu Durumla Ama Bu Yazılımda Böyle Bİrşey Olmadı Bence Şöyle Yapın
Usb Den Kanal Yedeği Alın Ben Öyle Yapmıştım Bir Daha Olmadı Birde Öyle Deneyin İsterseniz Ama Tabi Kullandığınız
Uyduları seçin Taratın Öyle Alın Yedeğinizi.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Hocam goruntu kalitesine bi el atmamiz lazim free seher yetiyor birazdaha iyi olmasi lazim sd kanallar pek duzgun degil hayirli ramazanlar cumleten

Buyrun yine görüntü kalitesine takan bir kardeşimiz daha.! Sayın arkadaşım okadar yazdık çizdik sanırım o yazılanların hepsi gözünüzden kaçmış...

hocam yapmış olduğunuz çalışmadan dolayı teşekür ederiz.yanlız ben yazılımı yükledim.menü- tercihlerde powervu göremedim. ???

1.Menü tuşuna basın.
2.Giriş tercihlerini ok leyin.
3.Emu hizmeti yazan yerde karşınıza çıkacaktır.

öncelikle yazılım da emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.Yazılımı yükledim.Gayet güzel çalışıyor.Yalnız bir şey sormak istiyorum son iki yazılımdır.Yazılımı yükledikten sonra sizlerle de paylaşmış olduğum yazı çıkıyor ve tüm kanallar siliniyor. Acaba bu olayı yaşayan başka arkadaş varmı ? Ekli dosyayı görüntüle 6795

Bu uyarının anlamı kısaca şudur.! Çoktandır kullanmış olduğunuz kanal bilgileriniz eski ve verilen yazılımlarda sürekli uyarılara rağmen 1 nolu seçeneği seçmeyip bu şekilde yola devam ettiğiniz için cihaz size uyarı verip kendi kendine hareket ediyor.

oguzhan48

0
Üye
6 Şub 2015
31
0
6
yazılımda emeği geçen tüm dostlara teşekkürler. arkadaşlar yeri değil biliyorum ama bulamadım. turksat - hotbird tek tuner dayzek ayarları nasıl yapılmalı. birtürlü sinyal alamadım.düzelmedi yapamadım :(

antep34

0
Machina3D VIPClup
22 Eyl 2013
37
11
8
Menü Kurulum Uydu Seçimleri Bölümüne Gelin Türksat 4a Seçin DİSEqC switch(1.0/1.1) Yazan Yere Gelin Sag Sol Ok Tuşlarıyla Türksat İçin A Hotbird için B Ye getirip Kaydedin Sinyal Gelir.

Son düzenleme:

ayhaneti

0
Machina3D VIPClup
5 Ocak 2013
51
0
6
haydar hocam kanalları daha dün yeniledim.Bu uyarı çıktıktan sonra kumanda dan hangi tuşa basarsanız basın makine resetliyor ve tüm uydulardaki kanallar siliniyor.2-3 defa başıma geldi

ayhaneti

0
Machina3D VIPClup
5 Ocak 2013
51
0
6
Buyrun yine görüntü kalitesine takan bir kardeşimiz daha.! Sayın arkadaşım okadar yazdık çizdik sanırım o yazılanların hepsi gözünüzden kaçmış...

1.Menü tuşuna basın.
2.Giriş tercihlerini ok leyin.
3.Emu hizmeti yazan yerde karşınıza çıkacaktır.

Bu uyarının anlamı kısaca şudur.! Çoktandır kullanmış olduğunuz kanal bilgileriniz eski ve verilen yazılımlarda sürekli uyarılara rağmen 1 nolu seçeneği seçmeyip bu şekilde yola devam ettiğiniz için cihaz size uyarı verip kendi kendine hareket ediyor.
hocam kanallarrı dün yeni tarattım.Tüm uyduların kanallarını kumandadan hangi tuşa basarsanız basın siliyor. 2-3 defadır başıma geldi.Bilgilendirmek için yazma gereğini duydum.Sıkıntı yok macina 3D memnunum, kanalları yenilemiş oluyorum :lemo:

Son düzenleme:

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,593
57,770
113
izmir çamdibi
Next Machina 3D next,in en iyi uydu alıcısı bu kadar çok kanalın softcam ile izlnemesi süper yazılımda emeği geçen lere teşekkürler

oguzhan48

0
Üye
6 Şub 2015
31
0
6
Menü Kurulum Uydu Seçimleri Bölümüne Gelin Türksat 4a Seçin DİSEqC switch(1.0/1.1) Yazan Yere Gelin Sag Sol Ok Tuşlarıyla Türksat İçin A Hotbird için B Ye getirip Kaydedin Sinyal Gelir.

olmuyo sadece hotbirdden sinyal alıyor. hotbird kanallarını buluyor. turksat sinyalde sorun yok. tek kablo loop seçiyorum.

edit:tamam oldu düzelttim teşekkürler. dayzekten 3 ve 4den giriş yapmışım 1ve 2 den giriş yapınca sinyal düzeldi.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
olmuyo sadece hotbirdden sinyal alıyor. hotbird kanallarını buluyor. turksat sinyalde sorun yok. tek kablo loop seçiyorum.

Normalde loop yada 2 kablo fark etmez hepsi aynı kapıya çıkar,isterseniz size daha hızlı yardımcı olmak adına UYDU SEÇİMLERİ menüsünün bir resmini çekip buraya koyabilirmisiniz duruma acil olarak bakalım.!

aranje

0
Machina3D VIPClup
15 Kas 2013
10
0
1
haydar ustam son yazılımı atarken problem oldu cihaz booting de takılı kaldı acil yardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...