Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.452) 07.07.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aranje

0
Machina3D VIPClup
15 Kas 2013
10
0
1
tşk ederim. problem çözüldü yazılımda emeği geçen herkese tşk.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
tşk ederim. problem çözüldü yazılımda emeği geçen herkese tşk.

Rica ederim iyi seyirler...Bu arada gerçektende cihazımızla ne kadar övünsek azdır,milletin anlata anlata bitiremediği o meşhur E-2 cihazlar POWERVU da geride kaldılar.!!! Bizler bu yazılımda bu desteğe kavuştuk ama onlar hala nal topluyorlar,şu hale bakın bir dünya para ver ama bir POWERVUYU bile izleyememe işte acı reçete bu olmalı. (Doktor civanım TEŞEKKÜRLER.)

can_211

0
Üye
5 May 2013
4
0
1
Yazılımda emeği geçen tüm ustalara çok teşekkürler.İnanın burda vede başka yerlerde cihazla ilgili yazılan vede çizilenlere bakıyorum da.Bu cihaz galiba bana gökten zembille inmiş galiba.Cihaz çıkmış çıkalı kullanıyorum vede şimdiye kadar ne bir yazılım atanda hata verdi nede durup dururken kapanma oldu ne de bilmem ne oldu ne oldu.Şöyle bakınca arıza galiba bende çünkü bu cihazda şimdiye kadar ne bir kiltlenme oldu nede bilmem ne oldu ne oldu.Kanal listem ise halen daha 2014 Nisanından beri kullandığım kanal listemdir.Şimdiye kadar da güncellemeler dışında yazılımlardan sonra sıfırdan taratma yapmamışımdır.Artık kendimden şüpelenmeye başladım sorun bendemi yoksa cihazı hatasızmı kullanıyorum.Sorunu bulamadım.Birazda keşke benim cihazda araıza olsa da onunla uğraşsam diyiyorum.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Yazılımda emeği geçen tüm ustalara çok teşekkürler.İnanın burda vede başka yerlerde cihazla ilgili yazılan vede çizilenlere bakıyorum da.Bu cihaz galiba bana gökten zembille inmiş galiba.Cihaz çıkmış çıkalı kullanıyorum vede şimdiye kadar ne bir yazılım atanda hata verdi nede durup dururken kapanma oldu ne de bilmem ne oldu ne oldu.Şöyle bakınca arıza galiba bende çünkü bu cihazda şimdiye kadar ne bir kiltlenme oldu nede bilmem ne oldu ne oldu.Kanal listem ise halen daha 2014 Nisanından beri kullandığım kanal listemdir.Şimdiye kadar da güncellemeler dışında yazılımlardan sonra sıfırdan taratma yapmamışımdır.Artık kendimden şüpelenmeye başladım sorun bendemi yoksa cihazı hatasızmı kullanıyorum.Sorunu bulamadım.Birazda keşke benim cihazda araıza olsa da onunla uğraşsam diyiyorum.

Aman diyeyim kardeşim dilini ısır nazar değdireceksin cihazına.... :biggrin:

KARTİNKA

0
Üye
5 Şub 2015
84
180
33
İSTANBUL
Merhabalar sayin arkadaşlar konu hakkinda doğrudan direkt bilgisi olan var ise cevap yazarsa sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.
Forum sayfasindan machina 3d süper combo satirindan sayin carbon ustamizin verdiği süper combo yazilimini flaş bellek vasitasi ile cihazima yükledim verilen link beni next yazilim sayfasina yöneltti ordan indirmiştim. Fakat şimdi cihazimi kurcalarken farkettim sayin karbon'un verdiği yazilim (v2.161) süper combo için. Next yazilim sitesinde ise 3d süper için (v.2161) 3d combo için (v.2162) cihazdan (machina 3d süper combo)'dan internet destek bölümüne girdiğimde orada da v.2162 yazilimi verildi diyor bunlardan hangisi doğru.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhabalar sayin arkadaşlar konu hakkinda doğrudan direkt bilgisi olan var ise cevap yazarsa sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.
Forum sayfasindan machina 3d süper combo satirindan sayin carbon ustamizin verdiği süper combo yazilimini flaş bellek vasitasi ile cihazima yükledim verilen link beni next yazilim sayfasina yöneltti ordan indirmiştim. Fakat şimdi cihazimi kurcalarken farkettim sayin karbon'un verdiği yazilim (v2.161) süper combo için. Next yazilim sitesinde ise 3d süper için (v.2161) 3d combo için (v.2162) cihazdan (machina 3d süper combo)'dan internet destek bölümüne girdiğimde orada da v.2162 yazilimi verildi diyor bunlardan hangisi doğru.

Cihazınızın DÜZEN menüsündeki CİHAZ BİLGİLERİ bölümüne bakın bakalım orada yazılım versiyon bilgisi ve tarihi ne gösteriyor.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Şaka gibi gerçektende şu hale bakın arkadaşlar yere göğe sığdırılamayan E-2 cihazlar POWERVU olayında tabiri caiz ise ÇAKILDILAR.!!!

ykolko

0
Üye
11 Tem 2015
39
0
8
İstanbul
Recever kullanmak savaş stratejisi üreten komutan gibi hissettirir.
Receveri aldığın gün bir savaşın tarafı olmuş sayılır, ve mücadeleye başlarsınız.
Bu savaşın birde gerçek komutanları vardır şifre üretenler ve şifre kıranlar.

Bir süre inceledikten sonra bu strateji savaşında en güvenilir komutanların Next Machinalı kullandığını ve kullananlara destek verdiğini görünce Next Machina 3D ile aranıza katılmaya karar verdim.
Hepinize kolay gelsin dostlar.

KARTİNKA

0
Üye
5 Şub 2015
84
180
33
İSTANBUL
Haydar1966 arkadaşim teşekkür ederim aydinlattiğiniz için. Kafama takmiyorum zaten sadece merak ettim süper ile combo'nun yazilimlari ayni mi diye.

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Recever kullanmak savaş stratejisi üreten komutan gibi hissettirir.
Receveri aldığın gün bir savaşın tarafı olmuş sayılır, ve mücadeleye başlarsınız.
Bu savaşın birde gerçek komutanları vardır şifre üretenler ve şifre kıranlar.

Bir süre inceledikten sonra bu strateji savaşında en güvenilir komutanların Next Machinalı kullandığını ve kullananlara destek verdiğini görünce Next Machina 3D ile aranıza katılmaya karar verdim.
Hepinize kolay gelsin dostlar.

Çok isabetli karar vermişsiniz hayırlı olsun

9000plus

0
Özel Üye
4 Nis 2012
4,074
65
48
istanbul
Rica ederim iyi seyirler...Bu arada gerçektende cihazımızla ne kadar övünsek azdır,milletin anlata anlata bitiremediği o meşhur E-2 cihazlar POWERVU da geride kaldılar.!!! Bizler bu yazılımda bu desteğe kavuştuk ama onlar hala nal topluyorlar,şu hale bakın bir dünya para ver ama bir POWERVUYU bile izleyememe işte acı reçete bu olmalı.

haydar abi e2 lere bugün hayat verdim powurwu ok ledim dünyada abartmıyorum ilk ben yaptım hehe nede olsa eski kullanıcıyım şimdi tekrar nextçi oldum

next son yazılım çok güzel sayın doktorada çok teşekkürler

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Machina icin iyi bir lbn alicam oneri varmi surekli hotbirt dinyal dusuyor 4 lbn denedim ayni canak ofset 90 enson sharp 1.0 geldi ayni kablo rg6 u6 hersey iyi sonuc sinyal %50 canakta yeni turksat ayni canakta100 vuruyor kolay gelsin. Yer ESKİSEHİR

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Machina icin iyi bir lbn alicam oneri varmi surekli hotbirt dinyal dusuyor 4 lbn denedim ayni canak ofset 90 enson sharp 1.0 geldi ayni kablo rg6 u6 hersey iyi sonuc sinyal %50 canakta yeni turksat ayni canakta100 vuruyor kolay gelsin. Yer ESKİSEHİR

Tabiikide NEXT lnb başkasına hiç bir şekilde gerek yok, yalnız sanırım sizin dayzek swiçte bir arıza yada çanakta bir ayarsızlık sözkonusu.!

zeki240

0
Üye
8 Şub 2015
8
0
1
Merhaba Degerli Arkadaslar
bizde su an vod bölümünde bende olan hata , filmlerin üzerine bastigim zaman ,oynatma hatasi yaziyor- 8.04 hatasi gösteriyor
ama internette problem yok,bir zahmet bana bir yardim eli uzatirsaniz cok memnun olacam
Tesekkürler, Saygilarimla

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhaba Degerli Arkadaslar
bizde su an vod bölümünde bende olan hata , filmlerin üzerine bastigim zaman ,oynatma hatasi yaziyor- 8.04 hatasi gösteriyor
ama internette problem yok,bir zahmet bana bir yardim eli uzatirsaniz cok memnun olacam
Tesekkürler, Saygilarimla

Bu durumu kendinize sıkıntı yapmanıza gerek yok,VOD bölümündeki filmler şimdi şu an itibarı ile bizdede çalışmıyor.Yani bu durum kişisel olmayıp GENEL bir sıkıntıdır,büyük ihtimal yarından itibaren düzeltilmeye başlanır.Malum şimdi BAYRAM ilgilecek kimseler yok, yani kısaca alıcınızın ayarları ile oynamayın....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...