Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

2000 HD İnternet Cihazda ŞİFRELİ KANAL Uyarısı Hakkında

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
Next Nextstar Forum üyelerini bilgilendirmek ve Yeni gözdemiz Next2000 minihd machina nın tanıtım ve özelliklerinin daha iyi tanınması için yüklediğimiz video göreviini yapmış ve amacına ulaşmıştır.
Konuya gösterilen ilgi için Forum arkadaşlarıma Bilgilendirme için Başta A.Kadir ,Haydar Ustama ve tüm yönetici arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım.

Sevgi Saygıyla

Sıkıntı yok BİRİMİZ HEPİMİZ HEPİMİZ BİRİMİZ İÇİN... :sapka::tamam::dayi:

turhantol

0
Üye
8 Şub 2015
4
0
1
Bendede aynı sorunlar var. türksat next 8li lnb.TV8HD-SHOWHD-HABERTÜRKHD-BOLEMBERGHD.Zamanı belli olmuyor bazen 45 dak. 30 dak- 5 dakkada bir yayın donuyor sonra şifreli kanal uyarısı geliyor.bu durum bazen kendi kendine düzeliyor bazende ben kanal değiştirmek mecburiyetinde kalıyorum.Bilgilerinize.

TASKALP47

0
Üye
17 Şub 2013
180
4
18
48
Mardin
Sevgili 2000 HD İnternet machina kullanıcıları başlıktada görüleceği üzere bu konuda sıkıntı yaşayanlardan birkaç ricam olacak.Aşağıdaki yazdığım şekilde bildirimlerde bulunurlarsa bu sorunun çözümü hakkında çok daha kısa süre bir zaman diliminde sonuca ulaşabilme umudundayım.

1.Yayın izlerken bu durum hangi kanal yada kanallar üzerinde meydana geliyor.?
2.Kullanmakta olduğunuz uydu çanak sistemi hakkında bilgi.? ( Tekli lnb-İkili+Dörtlü+Sekizli lnbmi-Merkezi sistemmi+Motorlumu )
3.Bu durum çok sıkmı yoksa arasıramı meydana geliyor bir gündemi oluyor yoksa farklı günlerdemi oluyor.?

Örn:Bende FOX HD tv üzerinde farklı günlerde 2 kez meydana geldi.!

Bende genelikle kanal 7 ve tv 8 de öyle oluyor

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
Bendede aynı sorunlar var. türksat next 8li lnb.TV8HD-SHOWHD-HABERTÜRKHD-BOLEMBERGHD.Zamanı belli olmuyor bazen 45 dak. 30 dak- 5 dakkada bir yayın donuyor sonra şifreli kanal uyarısı geliyor.bu durum bazen kendi kendine düzeliyor bazende ben kanal değiştirmek mecburiyetinde kalıyorum.Bilgilerinize.

Bende genelikle kanal 7 ve tv 8 de öyle oluyor

Anlıyorum arkadaşlar gerçektende ilginç bir durum ama bu duruma neden olabilecek 2 etmen var gibime geliyor.! Dün itibarı ile bunun testlerine başlamış bulunuyorum bakalım durum ne gösterecek.!Ayrıca bu durum DOKTOR üstat ilede paylaşılmışmıştır mümkün olen en kısa sürede inşaallah çözüme ulaşır...

TASKALP47

0
Üye
17 Şub 2013
180
4
18
48
Mardin
Anlıyorum arkadaşlar gerçektende ilginç bir durum ama bu duruma neden olabilecek 2 etmen var gibime geliyor.! Dün itibarı ile bunun testlerine başlamış bulunuyorum bakalım durum ne gösterecek.!Ayrıca bu durum DOKTOR üstat ilede paylaşılmışmıştır mümkün olen en kısa sürede inşaallah çözüme ulaşır...
hocam bu tandberg icin ne zaman cikar yazilim gec olmaz isalah kapanmadan cikar izleriz

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next 2000 HD Minix Internet Machina 03.11.2016 Tarihli Yazılımı

Next 2000 HD Minix Internet Machina 03.11.2016 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :

- X Panelde küçük değişiklikler yapıldı
- IPTV düzenlemeleri yapıldı
- Tandberg EMU OK.
- Yazılımı yükledikten sonra ekteki softcam dosyasını yükleyiniz.

Ekli dosyalar

• 2016_11_03_v1205_r1474_2000HD.zip
    7.8 MB · Görüntüleme: 245

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Yazılım gün içinde cihazlarınızın internetten güncelleme bölümünede eklenecektir.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
Yazılımda emeği geçen başta DOKTOR civanıma KORELİ yazılımcı kardeşlerimize ve bizlere ulaştıran sevgili @KARBON kardeşime çookkk TEŞEKKÜRLER.

Yazılımı ANINDA yükledim ekteki softcam dosyasını attım ve TANDBERG aynen işlem tamamdır...( İşte fark bu olsa gerek...):dance2::hehhe::dayi:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Yazılımda emeği geçen başta DOKTOR civanıma KORELİ yazılımcı kardeşlerimize ve bizlere ulaştıran sevgili @KARBON kardeşime çookkk TEŞEKKÜRLER.

Yazılımı ANINDA yükledim ekteki softcam dosyasını attım ve TANDBERG aynen işlem tamamdır...( İşte fark bu olsa gerek...):dance2::hehhe::dayi:

şu tesbih çekene bayılıyorum yahu :D emeği geçenlere çoook teşekkürler :sapka:

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
Emeği geçenlerin ellerine sağlık. Doğrusu bu kadar çabuk beklemiyorduk.

Sazan

0
Üye
25 Eki 2016
13
0
1
boyle her hafta yazilim verip bizi simartmasinlar cccam bolumunede bi el atilcakmi acep

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
boyle her hafta yazilim verip bizi simartmasinlar cccam bolumunede bi el atilcakmi acep

sorun doktora iletildi bizzat haydar usta tarafından mach1de konuya bakılıyor diye açıklama yaptı sorun üzerinde şu an çalışma var merak etme en kısa sürede halledilecektir yeterki herkes sorunları paylaşsın yeter

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Bu ne hız daha yazılım çıkalı kaç gün oldu şuan yeni yazılım çıktı bize yazılım yıllık geliyor onuda verirlerse :duvar:

Krizantem1903

0
Üye
3 Kas 2016
122
16
18
nezaman güzel izlenir bir kanal görsem.tıkladığım zaman şifreli kanal diyor.
sadece 1 saat kurcalama fırsatım oldu.
bazılarındada sinyal yok diyor.sanırım sadece Türksat çanağım olduğu için öyle diyor.
bu işlerde henüz çömezim forumu inceleyerek artık bişeyler kapacağım.
konuya gelince fox tv vb... kanalların hiçbirisinde öyle bir sorunla karşılaşmadım.

tek-ser

0
Özel Üye
29 Şub 2012
38
9
8
İZMİR
emege saygı tüm ekipbe sonsuz teşekkürler boşuna biz bu machina serine güvenmiyoruz bundan öncede efsane 2000 serisi gibi destek sonsuz DOKTOR basta olmak üzere yazılımda emegi geçen tüm arkadaşlara teşekkürler...