Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE - 19500 Süperior CIS HD TEST 11.04.2012 Tarihli V2.69 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muzo35

0
Üye
23 Mar 2012
25
0
1
bütün uydu kanallarında var titreme 1080p de ayni zamanda da görüntüde net değil 1080p de mavilikler oluyor hızlı hareketlerde (KESKİNLİK KENARLARINDA) sözün kısası tatsız bir 1080p görüntüsü

kazici68

0
Üye
10 Şub 2012
16
0
1
herseyi cok iyi bide su sinyal cubuklari duzeltilseyi daha iyi olurdu sinyal cubuklari ayini oyuncak gibi duruyor lutfen sinyal cubuklarida duzeltin

muzo35

0
Üye
23 Mar 2012
25
0
1
herseyi cok iyi bide su sinyal cubuklari duzeltilseyi daha iyi olurdu sinyal cubuklari ayini oyuncak gibi duruyor lutfen sinyal cubuklarida duzeltin

evet haklısınız bu cihaz başlı başına bir muama şimdiye kadar kullandığım NEXT cihazlarının en sorunlusu NEXT SUPER PLUS 2000 DPCI var hiçbir sorun yaşatmadı çok güzel ve çok memnunum ama NEXT 19500 cıs aldım aldığıma bin pişmanım keşke almasaydım diyorum alalı bir ay oldu yarı paraya satacağım isteyene

Son düzenleme:

EROL KAPTAN

0
Machina3D VIPClup
28 Şub 2012
117
6
18
Arkadaşlar NEXT 19500 HD CIS kullanıcıları ; ** SUPERIOR yazılımı olan V.2.51 yazılımına tekrar geri dönün henüz 1.mesajda yer alan Next YE - 19500 Süperior CIS HD TEST 11.04.2012 Tarihli V2.69 Yazılımı Bu yazılım test olduğundan beraberinde doğal olarak bazı sorunlarında getirecektır.Bu durum geçici bir sorun olup en kısa zamanda yenisi ile formumuzdaki yerini alacaktır.Biraz daha sabır göstermenizi umut ediyorum.Kendinize ıyı bakın

Saygılarla,
EROL KAPTAN

isaekrem

0
Üye
3 Nis 2012
7
0
1
Ben de şu ana kadar NEXT'in bir çok modelini kullandım (8000 X-cam, 2000 CIS Super Plus). En son LED tv alınca 19500 superior CIS HD'yi aldım. Fakat çok memnun kalmadım. Bu forumu ve diğer forumları okuduğum da bu modelden memnun kalan müşteri yok gibi. NEXT firması büyük bir firma eğer yazılımlarla problemleri halledemeyeceklerse, bu modeli geri çağırıp kullanıcıların mağduriyetini giderebilir.

muzo35

0
Üye
23 Mar 2012
25
0
1
Ben de şu ana kadar NEXT'in bir çok modelini kullandım (8000 X-cam, 2000 CIS Super Plus). En son LED tv alınca 19500 superior CIS HD'yi aldım. Fakat çok memnun kalmadım. Bu forumu ve diğer forumları okuduğum da bu modelden memnun kalan müşteri yok gibi. NEXT firması büyük bir firma eğer yazılımlarla problemleri halledemeyeceklerse, bu modeli geri çağırıp kullanıcıların mağduriyetini giderebilir.

sana katılıyorum bu konu da bence bu cihaz NEXT'i bitirir

adnanoran

0
Üye
8 Nis 2012
16
0
1
yalova
2.69 yazılımını evvelsigün atmıştım.O günden beri txt tuşuna bastığımda cihaz iki defa BOOT oldu. Şunuda hatırlatıyım cihazım ocak ayı sonunda Flash değişimi için fabrikaya gönderilmişti.

terziyavuz

0
Üye
16 Mar 2012
12
23
3
Benim cihaz da aynı transporterde çift görüntülü seyrettikten sonra hd kanallar bozuyor uzaktan kumanda ile kapatıp açtıktan sonra düzelmiyor,ancak elektriği kestikden sonra düzeliyor.sorun benimkindemi yoksa herkeste bu sorun varmı,düzeltilme durumu nasıl olacak.

enstein

0
Üye
10 Ocak 2012
52
1
8
Hadi "Next" bizleri mahcup et. Bir yazılım ancak bu kadar yazılır daha da ötesi yok diyelim yeter bana :)

karam

0
Üye
11 Ocak 2012
19
0
1
tabiki zor parayı polat alemdar götürüyor nasıl sponsor oldu işler değişti sahibi erol abiye sesleniyorum abi ilgilen şu cihazlarla lütfen

vixo

0
Üye
20 Ocak 2012
60
1
8
Avrupa
yazılımlar arasında fark olduğu belirtiliyor.işte şimdi çok güzel oldu.demek ki aynı tarih ve sırada çıkan yazılımı bir kurum değil bir kaç kuruluş mu yazıyor.Ben hakikaten şaşırıyorum bu işe. bu sefer bir açıklama gelir sanırım yetkili arkadaşlardan.ordan değil, burdan yükleyin; o yazılım taze bu bayat gibi vs.

enstein

0
Üye
10 Ocak 2012
52
1
8
ya şunu anlamıyorum. Next Minix HD'leri nerdeyse bedavaya dağıtıyorlar (TRT HD Spor programında). Ona destek veriyorlar. Biz de pahalı ürüne parayı verip alıyoruz. Gördüğümüz destek sürekli BETA veya TEST yazılım oluyor. Olmaz böle yaa..

isaekrem

0
Üye
3 Nis 2012
7
0
1
Bir büyük elektronik markette nextin 2010 cıs tiger modelinde indirim vardı. Arkadaş rica etti, incelermisin iyiyse alacağım dedi. Forumları incelediğimde bizim problemlerimizin aynısını Tiger kullanıcısı arkadaşlar da yaşıyor.

Son düzenleme:

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
374
113
İstanbul
www.next.web.tr
yazılımlar arasında fark olduğu belirtiliyor.işte şimdi çok güzel oldu.demek ki aynı tarih ve sırada çıkan yazılımı bir kurum değil bir kaç kuruluş mu yazıyor.Ben hakikaten şaşırıyorum bu işe. bu sefer bir açıklama gelir sanırım yetkili arkadaşlardan.ordan değil, burdan yükleyin; o yazılım taze bu bayat gibi vs.

Versiyonları aynı olduğu sürece yazılımları nereden indirdiğiniz farketmez, (tavsiyem güvenilir adresleri tercih etmeniz)
Yazılımlar Next ARGE tarafından yapılmaktadır.
Arkadaşımız forumda o versiyon V(2.51) bulunmadığı için diğer siteyi tavsiye etmiştir.

vixo

0
Üye
20 Ocak 2012
60
1
8
Avrupa
Sn. dijimemo yanlış anlaşılmayı düzelttiğiniz için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

hamamci

0
Üye
8 Nis 2012
17
0
1
merhaba sayin ustalar ben bu ciyazi yeni aldirdim hic bir bilgim yok ciyazi actim kanallar yok hic birsey calismiyordu her neyse kannallari arattim buldum simdi sizden buyukleme prgramini istiyorum yazilim programi nasil yuklenir bilmiyorum yardim ederseniz sevinirim saygilar

msbatki

0
Üye
12 Mar 2012
40
4
8
sadece HD kanallarda ki bunlar TRTHD va ATVHD de kimi zaman görüntüde takılma oluyor. örneğin izlenen sahnelerden birisi her 4 veya 5 saniyede bir 1 saniyeliğine ekrana geliyor tabi bu arada görüntüde muazzam bir mozaiklenme oluyor görüntüde bu kadar sorun olsada sesde hiçbir takılma veya sorun olmamaktadır. paylaşmak istedim. versiyon 2.69

Birde sorum olacaktı arkadaşlar, ben şu andaki program listemi silmek istemiyorum, değiştirmek de sadece mevcut kanallarımın üstüne radyo kanalları eklemek istiyorum ki şu anda radyo kanallarım tamamen boş. Mevcut kanallarımın üstüne fm kanal eklemeyi nasıl sağlayabilirim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...