Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Free Share Aktif Etme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
Free share Wifi bağlantısı

arkadaşlar Wifi bağlantısı ile sürekli bağlantı kesiliyor direk kablo ile bağlansam bağlantı kopmasını engelleyebilirmiyim kablo ile bağlanan arkadaşların görüşlerini bekliyorum.

32ilhan

0
Üye
30 Mar 2013
5
0
1
bende Next Minix HD cihaz var 02/04/2013 Free Share bende bugun çalışmıyor herkestemi böyle ??

cemalav

0
Üye
30 Ocak 2012
15
0
1
Dün akşam Napoli- Gs maçını Hotbird uydusundaki "Sky Calcio" dan izlemek istedim. Ancak sürekli takılmalar oldu. İlk defa söz konusu kanalda bir maç izliyordum daha önce de böyle olup olmadığını bilmiyorum o nedenle. Acaba bu benim Next Minix HD (Pembe) receiver dan mı kaynaklanıyor? Nasıl düzeltilebilir bu sorun?

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ
Freeshare ile NDS şifreli bir kanal izlersen sonucu böyle olur.Ama ben mach1 ustanın serverini kullandım çoğu NDS şifreli kanallarda donma bile olmadı 2 saat kesintisiz izlediğim kanallar oldu.

cemalav

0
Üye
30 Ocak 2012
15
0
1
Hotbird üzerinden free share ile izlenebilen C+ Sport (poland) / HD ve Orange Sport TV Polska izlenememktedir.
Cccam de sürekli açık bulunamadığı için zor oluyor izlemek.
Yardımcı olunabilinir mi?

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,586
57,743
113
izmir çamdibi
Next Minix HD Free Share Aktif Etmek İçin

Menü-

Gereçler-

Yerel Network Ayarları-

666666 Tuşlayın-

Free Share'niz aktif olmuştur,iyi seyirler.

attachment.php
mrb bu serverin belirli bir süresi varmı cihaz ilk alındığında yüklenen hediye server aynı şekildemi aktif oluyor

isoFRM

0
Üye
27 Kas 2013
5
0
1
free share tam olarak bilmiyorum ama tek anten var çatıda minix hd mavi cihaz var izleyebilir miyim ?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
free share tam olarak bilmiyorum ama tek anten var çatıda minix hd mavi cihaz var izleyebilir miyim ?

FreeShare(ücretsiz server) şifreli yayınları açmanızı sağlayan,cihazda internet destekli çalışan bir uygulamadır diyelim en basit anlatımla..

Ama bu uygulamadan faydalanabilmeniz için HotBird uydusuna ait bir çanağınız olması gerekmektedir..sadece Hotbird uydusundaki kanallar bu uygulama ile açılmaktadır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...