Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Free Share Aktif Etme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gncydğny

0
Üye
24 Eyl 2012
29
9
8
slm karbon yeni yazılımı çok beğendim özellikle astra.19e ve hotbird deki spor kanallarını izleyebilmek çok güzel emeği geçenleri kutluyor sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum

esfeka

0
Üye
15 Haz 2012
40
1
8
Yeni yazılım güzel olmuş ama eksiklerin giderilmesi adına ben birkaç sıkıntımı dile getireyim ,birinci olarak hotbird uydusunda bazı kanallarda sinyal sıkıntısı var,ikinci olarak youtube izlerken filmi ileriye geriye alabiliyorduk şimdi bu mümkün olmuyor ,ileri ve geri tuşu çalışmıyor buda bayagı sıkıntı oluyor

Astra'da 1156 kanal gözüküyor fakat 950 civarını alabiliyorum 90 lık çanakla biraz oynayınca diğerlerinde de az çok sinyal oluyor ama genelde pek yok bu sorun çanak ebatından mı kaynaklanıyor ...

şahinbey

0
Üye
1 Ara 2012
8
0
1
Yeni yazılım güzel olmuş ama eksiklerin giderilmesi adına ben birkaç sıkıntımı dile getireyim ,birinci olarak hotbird uydusunda bazı kanallarda sinyal sıkıntısı var,ikinci olarak youtube izlerken filmi ileriye geriye alabiliyorduk şimdi bu mümkün olmuyor ,ileri ve geri tuşu çalışmıyor buda bayagı sıkıntı oluyor

Erman35

0
Üye
30 Tem 2012
8
0
1
Free share'de sıkıntı mı var? Geçen hafta sonu birçok kanal arada donma da olsa gözükmekte iken bugün sadece jsc sport kanalları açık.

Mesut1977

0
Üye
7 Eki 2012
13
0
1
Astra uydusunda 3-4 gündür Canal+ ve Canalsat paketleri açılmıyor free share ile umarım güncelleme yapılıyordur

Erman35

0
Üye
30 Tem 2012
8
0
1
bir açık bir kapalı sanırım servis sağlayıcıda güncelleme yapıyorlar yeni sürüm için. en azından benim fikrim bu :)

Phantomsahin

0
Üye
16 Şub 2013
8
0
1
Merhaba Arkadaşlar ;

Ben Minix HD Pembe Renkli olanında aldım. Yerel Network ayarlarından 666666 Tuşladım ve Free Share Yazısı Geldi Ekrana. Bundan sonra ne yapmalıyım. Cihaza Modemimden İnternet Kablosu Takılı. Ben Çok Acemiyim Free share hangi amaçlarla kullanılıyor. Ve Ben Aktif ettim bundan sonraki işlem nedir ? Yardımcı Olurmusunuz. Teşekkür ederim şimdiden

mflasher

0
Üye
28 Kas 2012
3
0
1
Next Minix.

Başka bir şey yapmaya gerek yok, Hotbird ya da Astra uydusundan şifreli kanallara gelip izlenip izlenemediklerini kontrol edeceksin.

Şu an bende Hotbird uydusu Cyfra paketi açık ve HD kalitede bir kanalı izliyorum...

Erman35

0
Üye
30 Tem 2012
8
0
1
Cyfra ve Jsc Sport paketinde çok güzel izleniyor evet ancak gel gelelim Sky Italia paketine 4-5 saniyede bir donma oluyor. Bir şey izleyemiyorsun. emu'larda yer alan bazı keylerin silinmesi işe yarar diye duymuştum. ancak hangileri? bilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Kor

0
Üye
24 Eki 2012
39
1
8
Cyfra ve Jsc Sport paketinde çok güzel izleniyor evet ancak gel gelelim Sky Italia paketine 4-5 saniyede bir donma oluyor. Bir şey izleyemiyorsun. emu'larda yer alan bazı keylerin silinmesi işe yarar diye duymuştum. ancak hangileri? bilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Next minix hd de en sinir olduğum sorun, Emu yu sıfırlayamamak. Yani emu daki keylerin hepsini sildim tamam kurtuldum dedim. sonra uydu cihazını kapatıp açınca hepsi geri geldi yeni çıkacak yazılımda bu sorunu hallederler umarım...

arda efeli

0
Üye
2 Kas 2011
20
0
1
sayın forum yöneticileri freeshare de birsorun mu var açılmıyor bilgilendimenizi ve yardımlarınızı bekliyoruz...

aademr

0
Üye
3 Ağu 2012
16
0
1
jsc sport lar açılmıyor freehare bir sorunmu var.*

evet jsc sportların hiçbiri açılmıyor.diğer türkçe dil desteği veren kanallar da açılmıyor.isyana bağlatacaksnız mileti!! salı çarşamba şamp ligi maçları var..gelişme beklerken biz var olanları da kaybediyoruz..yazık yaa!!!heralde açılmayacak artık tıpkı bbc hd gibi...

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
evet jsc sportların hiçbiri açılmıyor.diğer türkçe dil desteği veren kanallar da açılmıyor.isyana bağlatacaksnız mileti!! salı çarşamba şamp ligi maçları var..gelişme beklerken biz var olanları da kaybediyoruz..yazık yaa!!!heralde açılmayacak artık tıpkı bbc hd gibi...

yeni yazılım yükledi iseniz free share aktif ediniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...