Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD çeşitli sorunlar

izmir35130

0
Üye
12 Mar 2013
16
0
1
benim anlamadıgım firmadan yazılım verilecegine dair bir şey yok telefon ettim sordum diyenler var ama onların dedigi tarihlerde bir yazılım verilmedi
benim bu cihazlara yazılım verilecegine dair hiç bir yerde bir bilgi bulamadım yotube düzeltilecek olsa iki ayda on kere düzeltilirdi

ilkernet

0
Üye
30 Kas 2012
21
0
1
Benim sorunuma yardımcı olabilirmisiniz acaba.Bende mavi menülü minix hd black cihaz var ve çok memnunum o yüzden kayınpederede aynı cihazdan aldım ama menüsü farklı siyah menülü çıktı.USB aygıtından divx filmlerde altyazı, mkv lerde altyazı ve ses oynatmıyor neden olabilir.Birde 2. problem sitedeki en son key dosyasını yükledim ama şifreler açılmadı.Örnek idman tv.TRT yayınlarınıda almıyor.Ne yapmam lazım yardımlarınızı bekliyorum.

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
Benim sorunuma yardımcı olabilirmisiniz acaba.Bende mavi menülü minix hd black cihaz var ve çok memnunum o yüzden kayınpederede aynı cihazdan aldım ama menüsü farklı siyah menülü çıktı.USB aygıtından divx filmlerde altyazı, mkv lerde altyazı ve ses oynatmıyor neden olabilir.Birde 2. problem sitedeki en son key dosyasını yükledim ama şifreler açılmadı.Örnek idman tv.TRT yayınlarınıda almıyor.Ne yapmam lazım yardımlarınızı bekliyorum.

hangi yazılım sana göre daha iyiyse diğerini de ona geçirebilirsin. Mesela siyah menülüyü uydudan güncelleme yaparsan mavi olur. Mavi menülü yazılım daha stabil, ancak siyah daha estetik olduğu için ben siyah kullanıyorum. şifre olayı ise emu yu açık etmen lazım. tv sisteminde 0000 basarsan kırmızı düzenleme tuşu aktif oluyor. o zaman işlem tamam. ok

Son düzenleme:

ilkernet

0
Üye
30 Kas 2012
21
0
1
hangi yazılım sana göre daha iyiyse diğerini de ona geçirebilirsin. Mesela siyah menülüyü uydudan güncelleme yaparsan mavi olur. Mavi menülü yazılım daha stabil, ancak siyah daha estetik olduğu için ben siyah kullanıyorum. şifre olayı ise emu yu açık etmen lazım. tv sisteminde 0000 basarsan kırmızı düzenleme tuşu aktif oluyor. o zaman işlem tamam. ok

Açıkçası menünün nasıl olduğu çok önemli değil ama divx ve mkv deki ses ve altyazı problemini nasıl çözeceğimi bilmiyorum

halit3

0
Üye
8 Eyl 2012
58
1
8
Cihazda kanal geçişlerinde gerek menüden gerekse sayısal veri girince birden fazla kayıyor ve birden fazla sayısal tuşa basıyor kumanda isteneni yapmıyor.

Diğer bir sorun radyo dinlerken cihazı kapatınca tekrar açılmıyor. Daha öncede benzer durumlar oluyordu ama birkaç kez açıp kapatınca açılıyordu Bu gün cihazım açılmadı ve rs232 kablosu ile yeniden yazılımı yükleyeceğim.

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
selam.13 derece sky 3D de final maçını 3D izliyorum. cihaz minix hd pembe,tv 2013 la serisi lg. sorun her 10 saniyede bir 2 saniyeye yakın donma periyodik olarak devam ediyor.sinyal kalitesinde sorun yok. minix hd mi yetersiz acaba. ilgi ve yardımlarınız içinde çok teşekkür ediyorum.

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ
selam.13 derece sky 3D de final maçını 3D izliyorum. cihaz minix hd pembe,tv 2013 la serisi lg. sorun her 10 saniyede bir 2 saniyeye yakın donma periyodik olarak devam ediyor.sinyal kalitesinde sorun yok. minix hd mi yetersiz acaba. ilgi ve yardımlarınız içinde çok teşekkür ediyorum.

maalesef ALİ islemcili bir cihaz kullaniyoruz. NDS sifreleme de donma yapmasi normal.