Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD CCcam Bilgilerinin Girilmesi(Resimli Anlatım)

ozgebru

0
Üye
25 Ağu 2012
7
0
1
sn ustalarım:sanırım çoğu arkadaş benim gibi free cccam server kullanıyor. bu nedenle yeni yazılımda daha çok server ilavesi olsa daha iyi olmazmı?(kullanılan yazılımda 4 cccam ve 4 newcamd var) Böylece şifreli kanalları seyrederken takılmaları azaltabiliriz. saygılarımla.

mehtub

0
Üye
6 Eyl 2012
2
0
1
Karbon teşekkür ederim.

bir sorum olacak bu server yada paylaşım ne zamana kadar geçerli bilgin var mı?
Kolay gelsin.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Karbon teşekkür ederim.

bir sorum olacak bu server yada paylaşım ne zamana kadar geçerli bilgin var mı?
Kolay gelsin.

Her hangi bir süre bildirimi yapılmadı,mümkün olduğunca tadını çıkartmaya bakın :)

Ayzeek

0
Üye
18 Eyl 2012
13
0
1
Next minix hd cihazini aldigimda server bilgileri yüklenmiş olarak geldi 21.09.2012 tarihli yeni yazilimi yükledigimde server bilgilerim silinirmi acaba.
Birde usb den yazılim yukledigimde kanal bilgilerimin silinmesini istemiyorum bunun için yazilim modunu ne olarak işaretlemem gerekiyor.
Teşekkürler.

Ukikosoves

0
Üye
28 Eyl 2012
7
0
1
İSTANBUL
Allah Razı Olsun Karbon Kardeşim!Başarılarınızın devamını dilerim,Çok Sağolun.....Birde NEXT MİNİX HD de kanal sıralamasını yapamıyorum izin vermiyor,örneğin Tek Rumeli TV 125 ten 12 lere nasıl alırım.Yani gönlüme göre nasıl sıralarım hiç bir yerde bu bilgiyi bulamadım.Resimli olarak anlatabilirmisiniz?Çok teşekkürler.....Bu makinada ******** ta olan Buket Sıralaması,RRS Haberler,Açılış Logosu değiştirme,picon koyma,Birde Madem cihaz LİNUX Yazılımını destekliyor neden ******** HD de olan İP TV olayı bunda yok?Olabilirmi???????

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Allah Razı Olsun Karbon Kardeşim!Başarılarınızın devamını dilerim,Çok Sağolun.....Birde NEXT MİNİX HD de kanal sıralamasını yapamıyorum izin vermiyor,örneğin Tek Rumeli TV 125 ten 12 lere nasıl alırım.Yani gönlüme göre nasıl sıralarım hiç bir yerde bu bilgiyi bulamadım.Resimli olarak anlatabilirmisiniz?Çok teşekkürler.....Bu makinada ******** ta olan Buket Sıralaması,RRS Haberler,Açılış Logosu değiştirme,picon koyma,Birde Madem cihaz LİNUX Yazılımını destekliyor neden ******** HD de olan İP TV olayı bunda yok?Olabilirmi???????

Kanal taşıma işlemi basit bir işlem resimli anlatıma gerek yok şöyle yapılacak..
Menü - TV Kanal listesi bölümüne girilecek ve taşınmak istenen kanalın üzerine gelip Sarı tuşa basılacak ve daha sonra taşımak istenilen kanala gelip OK tuşuna basılacak ve kumandanın aşağı yukarı tuşları kullanılarak istenilen sıraya gelinecek ve tekrar sarı tuşa basılarak kanal taşınacak..işlem bu kadar..
Diğer soruların ise ;

Cihaz linux değil bir kere Enigma2 cihazlar ile karıştırılmamalı, Buket oluşturmak yerine Favori gurupları oluşturulabilir..RSS haber zaten okunuyor,açılış logosu değiştirilebilir (biraz işlem yapmak lazım) picon içinde cihazın chipseti gereği fazla müdahale yapılamamasından dolayı menülerinde çok fazla oynama yapılabileceğini sanmıyorum..
IP tv olacak, çok yakında şu an test sürecinde.. ;)

jancom

0
Üye
29 Eyl 2012
1
0
1
Selam
USB yi cihaza taktıktan sonra, cihaz usb yi görüyor ancak dosyaları görmuyor,zipten cıkartmama ragmen birde internet cihazda calısmasına ragmen network guncellemede connect to failed yazısı ile karşılasıyorum ....Yardım!!!

tsuat

0
Üye
31 Ağu 2012
18
6
3
Öncelikle dosyayı indirip zipten çıkardıktan sonra dosyanın üzerine gelip sağ tıklayarak Not defteri şeklinde açıp server bilgilerinizi şu şekilde girebilirsiniz.Ben bunun nasıl yapıldığını anlamadım.Açıklayabilirmisiniz.

ozgebru

0
Üye
25 Ağu 2012
7
0
1
sn ustalarım : cccam server bilgilerinde 17 karakterden fazla şifre kabul edilmiyor.acaba elle girildiği için mi olmuyor?ya da yazılımdan mı kaynaklanıyor? Bir sonrakı yazılımlarda cccam server sayısı da arttırılabilirmi? saygılarımla.

GMUR

0
Üye
14 Eki 2012
1
0
1
arkadaşlalar yardımınıza ihdıyacım var

Benım MINIX HD Full HD DİJİTAL Uydu alıcısı (Pempe) güncelleşdırmek isdetim tamamen hersey kayboldu ve sadece kumanda alıcının ışığı yesıl yanıyor,kumantadan hıc komut almıyor, TV ekranında birşey körünmüyor. bana yardımcı olabilirmisiniz.

bu adresden http://www.**********.com/Next-Minix-HD.html
bunu yazılımı belleğe yükledim ve Next Minix HD 21.09.2012 Yazılımı yüklerken olan oldu

bedenci

0
Üye
12 Haz 2012
4
0
1
ben iki hafta önce uydudan güncelleme yaptım bu vermiş olduğunuz dosya aynı dosyamı. birde güncelleme yaptıktan sonra ntv ve trt hd deki maçlara şifre girmeye başladı ,son uydudan güncelleme yapmadan önce izliyebiliyordum. bunun sebebi nedir .

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
ben iki hafta önce uydudan güncelleme yaptım bu vermiş olduğunuz dosya aynı dosyamı. birde güncelleme yaptıktan sonra ntv ve trt hd deki maçlara şifre girmeye başladı ,son uydudan güncelleme yapmadan önce izliyebiliyordum. bunun sebebi nedir .

Her yazılımdan sonra Emu'nun ve diğer uygulamaların ( Free Share - güncel kéy dosyası ) aktif hale getirilmesi gerekmektedir.

bedenci

0
Üye
12 Haz 2012
4
0
1
Her yazılımdan sonra Emu'nun ve diğer uygulamaların ( Free Share - güncel kéy dosyası ) aktif hale getirilmesi gerekmektedir.

arkadaşım bu söylediklerini nasıl yapabilirim ayrıca benim internet bağlantım yok ama daha önce internet bağlantısı olmadan izliyebiliyordum bahsettiğim kanalları

yuksel112

0
Üye
28 Ağu 2012
10
0
1
slm
next minix hd mavi kututa forumdan aldigim senelik cccam paylasimi kullanmaya calisiyorum kutuyu kabloyla modeme bagladim bilgileri girdim emu yu kapattim kanallar aciliyor fakat cok takilma oluyor takilma bütün kanallarda oluyor. forumdaki son yazilimi yükledim sorun devam ediyor ne yapmaliyim

saygilar

Son düzenleme: