Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD CCcam Bilgilerinin Girilmesi(Resimli Anlatım)

hct1981

0
Üye
5 Kas 2012
5
0
1
cccam

Uygulama yazan kısma gelip ses + tuşuna bastığınızda CCcam seçeneğini görebilirsiniz, bu seçeneğe geldikten sonra kumandan kırmızı tuşa basarak ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Kolay gelsin.

herkese selamlar..lutfen acil yardim istiyorum. iki hafta once next ye 18500 hd plus aldim.daha once 18500 hd kullaniyordum ve cccam ayarlarimi yerel network ayarlarindan ayarlayabiliyordum..ama bunda ne tv sistemde emu var nede yerel network ayarlarinada cccam var..sadece uygulama bolumunde newcamd client ve bos bir alan var..ne yaptiysam olmuyoooorr...

hct1981

0
Üye
5 Kas 2012
5
0
1
cihaz acilmiyor..

diger bir cihazim da next ye 18500 hd plus yazilim atarken ekranda upgrade yazisi donup kaldi ve bende arkadan kapadim.ondan sonra hic acilmiyor,elektrik filanda gelmiyor yardim lutfennnn

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113

viast

0
Üye
7 Kas 2012
7
0
1
next minix de mgcamd kullanılmıyor mu? birde sorunsuz izleyeceğimiz cam hangisi acaba next minix de ? tşkrler

fergon26

0
Üye
3 Kas 2012
3
0
1
Merhabalar...
Bende minix black modeli cihaz var. Menüde yerel ağ ayarları bölümü yok. Acaba wifi adaptör takıldıktan sonramı gözükecek?Aslında bugün bir wifi taktım ama çalışmadı.
Menüde web browser veya youtube var ama pasif durumda fakat dediğim gibi network ayarlarıyla ilgili bir bölüm yok bu normal mi?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Merhabalar...
Bende minix black modeli cihaz var. Menüde yerel ağ ayarları bölümü yok. Acaba wifi adaptör takıldıktan sonramı gözükecek?Aslında bugün bir wifi taktım ama çalışmadı.
Menüde web browser veya youtube var ama pasif durumda fakat dediğim gibi network ayarlarıyla ilgili bir bölüm yok bu normal mi?

İlgili özellikler cihaza uyumlu Wi-Fi adaptör (Ralink 5370 chipset) takıldığında ve güncel yazılım var ise aktif olur.

http://www.nextburada.com/default.asp?git=9&urun=1063

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
next minix de mgcamd kullanılmıyor mu? birde sorunsuz izleyeceğimiz cam hangisi acaba next minix de ? tşkrler

Cihaz linux değil Mgcam emulatörü yok, yerine EMU var... ile izlenebilen tüm platformalara güncel dosyaları yükleyerek izleme imkanına sahipsiniz, aynı zamanda CCcam ve NewCamd desteği de bulunmaktadır,CCcam versiyonu sabittir üzerinde oynama yada versiyon gülcellemesi yapma şansınız yoktur ve gereği de yoktur zaten...Bu özellikler müdahale genelde linux cihazlarda olmaktadır.

peras

0
Üye
20 May 2012
11
0
1
sayın karbon,
İlk sayfada anlattığın gibi server bilgilerini girdim, fakat bağlantı kurulamadı diyor. usb ile girdim flaşa yazılma hatası diyor. sonuç olarak verilen test şifresini kullanamadım. nasıl düzeltebilirim? cihazım minix hd pembe

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
sayın karbon,
İlk sayfada anlattığın gibi server bilgilerini girdim, fakat bağlantı kurulamadı diyor. usb ile girdim flaşa yazılma hatası diyor. sonuç olarak verilen test şifresini kullanamadım. nasıl düzeltebilirim? cihazım minix hd pembe

Serverin çalışıp çalışmadığından enim olun, cihazın internet bağlantısını kontrol edin diğer internet destekli uygulamalara (youtube,web radio vb..) bakarak bu uygulamaların çalıştığından emin olun, flash bellek ile yada elle giriş yaparken kullanıcı isimleri yada url bilgilerini çok dikkatli giriniz yanlışlık olmasın diye tekrar kontrol edin...

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Server açık yanlış giriyordur bilgileri herkes seyrediyor çünkü

Karakurt19

0
Üye
13 Ağu 2012
167
181
43
mach1 usta şu an free share aktifmi? test serverdan izliyordum.Tekrar free shareı aktif etmek için ne yapmam lazım? Test server bağlantısını kesmek mi gerekiyor.Bir türlü aktif edemedim.Lütfen yardım.

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Free share kapalı 23ünden beri boşa deniyorsun testte bitti 27si.

sabri

0
Üye
16 Kas 2012
5
0
1
internet olmadan cccam server almam bir işe yararmı veya bu ayarları yapmam yardımcı olursanız sevinirim

selo378

0
Üye
28 Ağu 2012
17
0
1
Ustam cccamı anladım da ve yül
kledim....Nevcam serveri anlamadım. Bilgi verirsen memmun olurum...Teşekkürler

salipazari55

0
Üye
25 Ara 2012
3
0
1
selamlar,
bir sorum olacak bende dm500 ile beraber serveri var simdi ise next minix aldim bu serveri nasil kurabilirim yeni alete. simdiden tesekkurler

HSYN34

0
Üye
31 Eki 2012
8
0
1
USB ile ccam bilgilerimi girdim.Bağlanıyor fakat kanallar şifreli gözüküyor 28 aralık yazılımı mevcut.2 Farklı serverdan denedim 2 sindede aynı

KKoray

0
Üye
24 Ocak 2013
1
0
1
Uydu receiverlar hakkında

Arkadaşlar slm yazıların bir kısmını okudum fakat kafama takılan birkaç soru var ve ceaplarını bulmakta zorlanıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.
1. Bir uydu receiver dan 1'den fazla televizyona farklı yayınlar verebilir miyiz? (hd ve sd yayınları)
2. Genellikle ulusal yayınları izliyorum ancak sinema kanalları ve dizi kanallarını da izleyebileceğim hangi sistemi tavsiye edersiniz. (digitürk yayınlarını izleyebileceğim)
3. 2. soruma bağlantılı olarak bu hizmeti internet bağlantısı olmadan yapmamız mümkün mü?