Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD ( 07-04-2012 ) Tarihli FreeShare Server Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

omurluf

0
Üye
25 Mar 2012
61
0
6
Birde şu 7.4.2012 tarihli minix güncellemesi için güncelleme modunu ne seçeceğiz menüden ?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Birde şu 7.4.2012 tarihli minix güncellemesi için güncelleme modunu ne seçeceğiz menüden ?

Yazılımı indirin FAT32 biçimlendirilmiş USB belleği sıkıştırılmış dosyadan çıkartın ve cihaza takın,USB'den Güncelleme kısmına gelin Güncelleme modunu Allcode+Bootloader olarak seçiniz.

omurluf

0
Üye
25 Mar 2012
61
0
6
Ok yükledim . Ne gibi değişiklikler oldu şimdi ? astra 19,2 den kanal arattım . Ancak hiçbirini açmadı desem yeridir.Bu yazımlımla dişe dokunur ne değişti acaba ? Nasıl görebilirim ?

tevfikba

0
Üye
19 Ara 2011
9
0
1
HD minix için 20120407 yazılımını yükledim
"allshare.dat" dosyaını yükledim
otomatik bağlan+ oturom aç yapıyorum bir süre sonra "bağlantıda hata" mesajı alıyorum ve kanallar açılmıyor (tabiiki server a bağlanmadığı için

ne yapabilirim
teşekkürler şimdiden

hdengin

0
Üye
12 Eki 2011
111
7
18
İstanbul
"yabancı bazı kanallara bakabilirsiniz" denilmiş. Bu herkes için geçerli midir? yoksa sadece server'a sahip kişiler için mi geçerli olan bişeydir?

fikotr74

0
Üye
17 Ocak 2012
20
1
3
MiNiX HD RADYO TP PROBLEMi (NiSAN YAZIMINDA)

İYİ GÜNLER .Daha önceden manuel girilebilen HİSPA daki 11503 v 700 RADYOLAR (NiSAN YAZIMINDA) Artık girilemiyor. 700 yazdığım halde SÜREKLİe tekrar 1000 dönüyor. radyolarıda dinlemek istiyorum. acaba bu sorun düzeltilebilirmi ? Aynı şey tüm uydulardaKİ SADECE RADYO YAYINI YAPAN 1000 SR altındaki Tüm radyolar içinde bu durum geçerli. hiç birinin tpsi artık girilemiyor lütfen yardım

Son düzenleme:

hdengin

0
Üye
12 Eki 2011
111
7
18
İstanbul
Medya Oynatıcı ekranında INFO tuşu ile geçiş yaptığımız MÜZİK - RESİM - VIDEO seçimi neden var? Böyle birşeye neden gerek duyuluyor? Neden bir çok medya oynatıcısında var bu seçenek? Ne gerek var? Resimse resim, müzikse müzik, tıkla açılsın. Mutfakta kullandığım Minix Plus'da böyle birşey yok. Çok memnunum bu yüzden. Birisi bu gereksizliği bana açıklasın.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
İYİ GÜNLER .Daha önceden manuel girilebilen HİSPA daki 11503 v 700 RADYOLAR (NiSAN YAZIMINDA) Artık girilemiyor. 700 yazdığım halde SÜREKLİe tekrar 1000 dönüyor. radyolarıda dinlemek istiyorum. acaba bu sorun düzeltilebilirmi ? Aynı şey tüm uydulardaKİ SADECE RADYO YAYINI YAPAN 1000 SR altındaki Tüm radyolar içinde bu durum geçerli. hiç birinin tpsi artık girilemiyor lütfen yardım

Evet manuel frekans girmede bug var gibi 1000 KS/s altındaki değerler başına 0 konulsa dahi girilemiyor,Nıt tarama açık olarak kanal taraması da yaptırın cihaza frekansı bulmak için. sorun ile ilgili ar-ge ye bildirim yapılacaktır.

dahauzak

0
Üye
17 Eki 2011
3
0
1
Linkte bulunan anlatımdaki gibi eklentideki dosyaya server bilgilerinizi yazınız (başlangınç ve bitiş portunu yazmanız yeterlidir.)

Ve cihazınıza yükleyiniz.
http://www.next.web.tr/showpost.php?p=1209&postcount=1

hocam ilginiz için teşekkürler. dediğiniz dosya ya server bilgilerimi yazdım ve linkteki gibi yükledim başlangıç ve bitiş portları girili geldi ancak otutumu aç diiynce Şu uyarı geliyor "geçersiz giriş düzeltmek için devam edecek misiniz" evet diyorum server portu bitiş numarasına geliyor imleç ordan yön tuşuyla devam edincede "toplam port sayısı 32 den fazla" diye uyarı geliyor evet diyince port 0 oluyor ve 53000 - 53013 den fazla giremiyorum, ayrıca yazılımı yüklediğimden beri server bağanmada hata veriyor bağlanamıyorum...

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
309
202
43
Free share den hiçbir kanal izleyemedim.
Hotbird 13

Son düzenleme:

omurluf

0
Üye
25 Mar 2012
61
0
6
Arkadaşım bende izleyemiyorum . Bütün söylen,lenleri yapmama rağmen . Sinyal mükemmel uydudan ama o kanalları bile ararken bulamıyor

fikotr74

0
Üye
17 Ocak 2012
20
1
3
Evet manuel frekans girmede bug var gibi 1000 KS/s altındaki değerler başına 0 konulsa dahi girilemiyor,Nıt tarama açık olarak kanal taraması da yaptırın cihaza frekansı bulmak için. sorun ile ilgili ar-ge ye bildirim yapılacaktır.

ilgi ve alakanız için Teşekkür ettim hocam. arge nin buna bir çözüm bulacağı umuduyla. kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...