Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Süper Tek Tuner Serisi (V2.260) 26.11.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canyash

0
Üye
3 Ocak 2017
22
1
3
teşekkürler..peki kestirmeden sorayım azeri kanallarını türksat uydusu üzerinden nasıl izlerim makinem machina 3d super..(idman tv az tv vb spor kanalları)

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
teşekkürler..peki kestirmeden sorayım azeri kanallarını türksat uydusu üzerinden nasıl izlerim makinem machina 3d super..(idman tv az tv vb spor kanalları)

Maalesef Türksat uydusundan o hali ile o şekilde izleyemezsiniz.! Ya ayrı bir çanak takılacak yada işin ehli biri tarafından TÜRKSAT çanağına bir aparata lnb takılarak izleyebilirsiniz...

--------------------

machina 3d super kullanıyorum. 26.11.16 tarihli güncellemeyi yükledikten sonra IPTV ye girdiğimde hiç bir kanal görünmüyor. yani listede hiçbir kanal yok. (önceden ben herhangi bir şey yapmadan orada bir sürü kanal oluyordu). belki "internetten güncelle" ile kanal listesi oluşturabilirim dediğimde de "X panel connection fail" mesajı veriyor

Bakınız hala ne demek istediğinizi anlatamıyorsunuz.!
1.Hangi IP tv ye giriyorsunuzda kanallar çıkmıyor.?
2.Sonrada X_Panel hatası alıyorum diyorsunuz sizin derdiniz tam olarak nedir.?
3.Sizde X-PANEL varmı.?

ANKONALI

0
Üye
11 Şub 2015
5
0
1
Maalesef Türksat uydusundan o hali ile o şekilde izleyemezsiniz.! Ya ayrı bir çanak takılacak yada işin ehli biri tarafından TÜRKSAT çanağına bir aparata lnb takılarak izleyebilirsiniz...

--------------------

Bakınız hala ne demek istediğinizi anlatamıyorsunuz.!
1.Hangi IP tv ye giriyorsunuzda kanallar çıkmıyor.?
2.Sonrada X_Panel hatası alıyorum diyorsunuz sizin derdiniz tam olarak nedir.?
3.Sizde X-PANEL varmı.?

1- ben sadece m+ tuşuna basıldığında açılan ikonlardan girilen IPTV den bahsediyorum, başka IPTV ler varsa da bilmiyorum,
2- derdim de anlattığım yerden ıptv ye girdiğimde listede hiçbir kanal olmaması,(son güncellemeden önce bir sürü kanal mevcut oluyordu)
3- m+ tuşuna basıp IPTV ye tıkladığımda "IPTV Kanal listesi" ekranı geliyor. en altta da çeşitli seçenekler var. seçeneklerin içerisinde "internetten güncelle" ye tıkladığımda da "x panel" hatası veriyor,
"IPTV kanal listesi" ekranının altında yer alan seçeneklerden "ayarlar" seçeneğine girdiğimde "IPTV ayarları" ekranı açılıyor, bu ekranın altında da "x panel setting" seçeneği var.
umarım bu sefer anlatabilmişimdir,

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
3- m+ tuşuna basıp IPTV ye tıkladığımda "IPTV Kanal listesi" ekranı geliyor. en altta da çeşitli seçenekler var. seçeneklerin içerisinde "internetten güncelle" ye tıkladığımda da "x panel" hatası veriyor,

hocam altta seeçenekler var diyorsunuz ya sat tuşuna basıp : - xtreamda okeylerseniz xtream girersiniz usb seçersen kişisel seçersen kendi yüklediklerini cihazın kileri seçersen cihazda yüklü olan (Tsat ............. vs) seyredersin.

xtream panele girme şekli 2000 int machina ile aynı o bölümü bi okuyunuzhttp://www.next.web.tr/showthread.php/11864-Next-2000-HD-Minix-%C4%B0nternet-Machina-IPTV-%C4%B0%C3%A7in-X-Panel-(xtream)-Hesab%C4%B1-Girmek.html

XTREAM PANELE GİRİŞ

http://r3v0lut10n.info:9000/get.php?username=Luigi3w&password=Vitale34&type=m3u

ADRES: r3v0lut10n.info
PORT: 9000
ADI= Luigi3w
ŞİFRE= Vitale34
--------------------------
http://blackhome.myvisio.me:8000/get.php?username=ondemandPorta&password=E6R7t9hllK&type=m3u

blackhome.myvisio.me

8000

username=ondemandPorta

password=E6R7t9hllK
---------------------------------
http://masteriptv.dnsfor.me:8000/get.php?username=pinheiro&password=pinheiro&type=m3u

masteriptv.dnsfor.me
8000
username=pinheiro
password=pinheiro
-----------------------------------------
bunlardan birini girip kırmızı ile kaydet mavi tuşla güncelleye basın

Son düzenleme:

ANKONALI

0
Üye
11 Şub 2015
5
0
1
hocam altta seeçenekler var diyorsunuz ya sat tuşuna basıp : - xtreamda okeylerseniz xtream girersiniz usb seçersen kişisel seçersen kendi yüklediklerini cihazın kileri seçersen cihazda yüklü olan (Tsat ............. vs) seyredersin.

.....
bunlardan birini girip kırmızı ile kaydet mavi tuşla güncelleye basın

teşekkür ederim DOST_6080 kardeş, dediğiniz gibi, sat tuşundan "turkish" seçince kanallar geldi.
ayrıca vermiş olduğunuz ilk -URL, port, kullanıcı adı, şifresi- bilgilerini "x panel setting" ekranından girdim, daha sonra sat tuşuyla x paneli seçtiğimde bu defa da "yükleme hatası (5)" mesajı verdi. tekrar teşekkürler.

elemtrak

0
Üye
5 Şub 2015
52
6
8
ustam wodlarla kim ilgileniyor hiç yeni film gelmez oldu .rahmetlimi oldu yoksa . matineye yakışıyordu

canyash

0
Üye
3 Ocak 2017
22
1
3
merhaba haydar abi..türksat üzerinden 7 tane belgesel kanalı izliyorduk..12461,20800 h frekansında onları açmıyor artık bir değişiklik mi oldu acaba..bir de machina 3d super kullanıyorum kanal değiştirince 1-2 saniye donuyor kanal geçişlerinde bu normal mi ve kumanda algılaması çok zayıf illa kutuya direk tutacaksın neden nedir herkes de böyle mi acaba..

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
ustam wodlarla kim ilgileniyor hiç yeni film gelmez oldu .rahmetlimi oldu yoksa . matineye yakışıyordu

Mesajınız gözümden maalesef gözümden kaçmış bu konu DOKTOR üstada bildirilmişti tekrar hatırlatırız...

merhaba haydar abi..türksat üzerinden 7 tane belgesel kanalı izliyorduk..12461,20800 h frekansında onları açmıyor artık bir değişiklik mi oldu acaba..bir de machina 3d super kullanıyorum kanal değiştirince 1-2 saniye donuyor kanal geçişlerinde bu normal mi ve kumanda algılaması çok zayıf illa kutuya direk tutacaksın neden nedir herkes de böyle mi acaba..

Sizede merhabalar kardeşim öncelikle belirteyim maalesef bahsi geçen frekanstaki belgeseller ne yazikki artık ŞİMDİLİK izlenemiyor.! Cihazdaki kanal geçişi sorunu SANIYORUM sizin kişisel kullanıcı seçiminizden kaynaklanmaktadır.Bunu düzeltmek sizin elinizdedir cihazdaki MENÜ GÖRÜNÜM AYARLARI kısmından KANAL GEÇİŞ ŞEKLİ olan yeri SİYAH yada SOLARAK yaparsanız bu sorun ortadan kendiliğinden kalkar.Kumanda olayına gelince bende böyle bir sıkıntı söz konusu değil rahatlıkla kumanda cihaza hükmedebiliyor...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...