Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Süper Tek Tuner Serisi (V2.260) 26.11.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vsoner

0
Üye
3 Kas 2016
10
0
1
bizi güncel yazılımsız bırakmayan dostlara sevgiler saygılar. başarılarınızın devamını dilerim.

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
minix Machinada hava durumu-şehir ekleme çok super olmuş ve klavye ile istediyin şehiri ekleye biliyorsun-Machina3Dserilerinde şehir eklemede belli şehirler var - istenen şehir klavye ile eklemek mümkünmü?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
minix Machinada hava durumu-şehir ekleme çok super olmuş ve klavye ile istediyin şehiri ekleye biliyorsun-Machina3Dserilerinde şehir eklemede belli şehirler var - istenen şehir klavye ile eklemek mümkünmü?

Sevgili kardeşim elbette mümkün ama öyle sizin zannettiğiniz gibi değil belli başlı BÜYÜK şehirler eklenebiliyor...

10 Mar 2015
56
0
6
benim şöyle bir sorunum var dün öyleden sonra machine 3 d süper şişli de oturuyorum show kanal8 fox kanal 7habertürk dahada var kanal d de sinyal var devamlı kırılmalar oluyor diğerlerinde sinyal yok yazıyor bilgisi olan varsa yardım edrseniz sevinirim saygılar

--------------------

yukarıya bir şey eklim diğer uydular azerspace astra 19 hotbir bu utdularda sorun yok

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,012
12,264
113
ALMANYA
benim şöyle bir sorunum var dün öyleden sonra machine 3 d süper şişli de oturuyorum show kanal8 fox kanal 7habertürk dahada var kanal d de sinyal var devamlı kırılmalar oluyor diğerlerinde sinyal yok yazıyor bilgisi olan varsa yardım edrseniz sevinirim saygılar

--------------------

yukarıya bir şey eklim diğer uydular azerspace astra 19 hotbir bu utdularda sorun yok

Fabrika ayarlarin da sadece 1 ci bölümü fabrika ayarlari dön sorun düzelecek ayni sorun yazilimi yükledigim de ben de oldu sorunu öyle halletim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

--------------------

Sevgili kardeşim @COLLO 1 de yazmış önce 1 nolu seçenek ile reset atın,eğer düzelmez ise o takdirde yapılması gereken kısaca şudur.!
Bir başka cihazı sisteminizde denemek.! ( Eğer sorun yoksa sıkıntı SÜPER de demektir,yok o cihazdada sorun varsa o halde o zaman sıkıntı UYDU-SİSTEMİNDEDİR.)

elemtrak

0
Üye
5 Şub 2015
52
6
8
üstad yazılım destekleriniz harika sagolun.wodlar çalışıyor ama hiç güncelleme yapılmıyor bisebebi varmı saygılar

Bartini

0
Üye
14 Ocak 2016
13
0
3
Selam . Ben Bu yazilimi yükledikten sonra iptv seyredemez oldum. SÜrekli kesilip normal uyduya geciyor. Iptv izlerken aletde Play yaziyor normalde, 20-30 saniyede bir Play yerine son izledigim uydu kanalinin numarasi geliyor. Lütfen yardimci olun.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Selam . Ben Bu yazilimi yükledikten sonra iptv seyredemez oldum. SÜrekli kesilip normal uyduya geciyor. Iptv izlerken aletde Play yaziyor normalde, 20-30 saniyede bir Play yerine son izledigim uydu kanalinin numarasi geliyor. Lütfen yardimci olun.

Size özeldende yazdım bunun yazılımla bir alakası yoktur olsa birsürü kullanıcı bu konuda şikayet ederdi.Fabrika ayarları menüsündeki 1 nolu seçenek ile cihaza reset atınız...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Son düzenleme:

elemtrak

0
Üye
5 Şub 2015
52
6
8
üstad yazılım destekleriniz harika sagolun.wodlar çalışıyor ama hiç güncelleme yapılmıyor bisebebi varmı saygılar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Sevgili kardeşim bizlerde maalesef VOD ların güncellenmeme sebebini bilmiyoruz.! Ama isterseniz MERKEZ servise telefon açıp sorabilirsiniz bizler elimizden geldiğince hatırlatıyoruz.Ancak zaman zaman yetersiz kalıyoruz bu gibi durumlarda sizlerin gerekli yerleri arayıp bilgilendirmeniz dahada önem kazanmaktadır...

+90 (216) 592 98 00
mail [email protected]

10 Mar 2015
56
0
6
arkadaşlar bende 360 kanalının ve shomax kanalının frekansları çakışıyoor kanallarda kırılmalar oluyor yardım

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
arkadaşlar bende 360 kanalının ve shomax kanalının frekansları çakışıyoor kanallarda kırılmalar oluyor yardım

Şimdi öncelikle belirtmek isterimki sizde iki tane sorun söz konusu.!

1.Maalesef sizin sistemde çanak ayarsızlığı söz konusu olabilir.!
2.Her iki kanalın tp ve symbolleri arasında farklılıklar söz konusu 360 TV=11062 H 4820 SHOWMAX ise=11045 H 4800 birbirine bu kadar uzak olan değerlerde çakışma olması bence biraz zor.! Bana deseydiniz Kanal-A ile Showmax çakışıyor diye yine bir fikir yürütmeye çalışırdım, ama arada 17 baz fark olan bu durumda bu çakışma olmaz.Sistemi görmeden ne yazikki bir şey demek çok zor.Ama bende 1 nolu seçenek daha ağır basıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...