Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.549) 03.11.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşım biliyoruz mayısta yüklendiğini öyle bir cevap yazıyorsunki sanki biz yalan yere burayı meşgul ediyoruz nerden biliyorsun free adres kullandığımızı makinamızı seviyoruz çıktığı ilk hafta aldım ve severek kullandığım cihaz son aylarda özellikle iptv bölümünde bir sıkıntı var ve bunu burda tek ben yazmıyorum senin makinanda sorun yoksa güle güle kullan.

Artık bıktım usandım sizlere dert anlatmaktan...

Son düzenleme:

ibo53

0
Üye
3 Kas 2012
50
13
8
Cep Telefonumun internet,ini Decoderde nasıl kullanırım cihazım MACHINA 3D ÇİFT TUNER

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Cep Telefonumun internet,ini Decoderde nasıl kullanırım cihazım MACHINA 3D ÇİFT TUNER

Selamlar arkadaşım öncelikle cihazınız için uyumlu olan wifi adaptörlerden almak gereklidir.Sonra internet ayarları menüsünden KABLOSUZ bağlantı seçip telefonununuzun internetini paylaşıma açacaksınız.WİFİ ağlarında telefonunuzun ismini görüp şifreyi girip bağlan diyeceksiniz...

Uyumlu adaptörler AŞAĞIDAKİ linkte mevcuttur.

http://www.next.web.tr/showthread.php/2506-Machina-3D-de-Desteklenen-USB-Wi-Fi-Aparatlar.html

Son düzenleme:

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
Machina3d

Youtube muzik bölümü çalışmıyor ne indirme yapiyor nede caliyor yardim herkese selam

teo

0
Machina3D VIPClup
19 Eki 2012
48
3
8
26.11.2016 yazılımi çıkmış internet destekten az önce indirdim .

--------------------

Vod larda bir çok film eklenmiş

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Açıkçası ben internet destekten indirmeyi denedim ama yazılım güncel diyor. Eğer yeni yazılımın (26.11.2016 tarihli) linki varsa paylaşırsanız bizde yükleyelim.

teo

0
Machina3D VIPClup
19 Eki 2012
48
3
8
Forumdaki yetkili arkadaşlar uygun görürlerse yarın mutlaka yaziimi verirler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
26.11.2016 yazılımi çıkmış internet destekten az önce indirdim .

--------------------

Vod larda bir çok film eklenmiş

Doğrudur arkadaşım aynen yazılımı bende yükledim internet destek menüsünden yaptığım ilk testler sonucunda AŞAĞIDAKİ tespitleri yaptım.
1.Sizinde yazmış olduğunuz gibi yeni filmler eklenip VODLAR aynen çalışmaya başlamış...
2.BİSS keylerde elle girilse bile hafızaya kaydedilemiyordu o düzeltilmiş artık elle key girişi yapılıp hafızaya alınabiliyor...
3.Media portal bölümüne namı değer (TAVŞAN) lardan FULL + TURKO + EXTREAM E adında kategoriler eklenmiş...
4.Birde bir arkadaşımız bu gece mesajında görmüştüm YOUTUBE ta müziklere girilemiyor diyordu.Bende denemiştim gerçektende girilemiyordu.Fakat yazılımı yükledikten sonra çalışmaya başladı...

Açıkçası ben internet destekten indirmeyi denedim ama yazılım güncel diyor. Eğer yeni yazılımın (26.11.2016 tarihli) linki varsa paylaşırsanız bizde yükleyelim.

Sevgili kardeşim maalesef yazılım bu akşam geç saatlerinde internet destek menüsüne 5.554 olarak eklenmiş bizim elimizde yok.Yarın ancak @KARBON kardeşim eline ulaşır ulaşmaz yazılımdaki yenilikleride yazar ancak koyar foruma...Ama ben yükledim eğer internetten yükleme nasıl yapılır biliyorsanız yükleyebilirsiniz...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...