Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.549) 03.11.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
Saygıdeger üstadlar, iptv izlerken 2 dakika izlemeden kopma meydana geliyor,bunu birçok iptv kanalında yapıyor uydu cihazındanmı,internettten mi yayındanmı olduğunu anlayamadım desteklerinizi bekliyorum saygılar

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
ustalarımızın dikkatine kullanmakta olduğum machina 3 çift tuner cihazımda son yazılım yüklüdür verilen yazılımlarda emeği olan herkese saygım sonsuzdur ancak son birkaç yazılımdır dikkatimi çeken durumlar söz konusudur örnek olarak her hangi bir kanalı bir süre izledikten sonra diğer kanala geçerken nadirende olsa sinyal yok yazıyor ve hemen düzeliyor bazende ekranda çok kısa süreliğine arasıra mozayikleşme oluşuyor oysaki yaptığım kontrollarda gerek kullandığım çanakta, lnb de ve kabloda bir sorun yok zaten sadece tek çanak türksata bakıyor disecc de yok çoğu kanalda sinyal seviyesi 100 dür. bu duruma son yazılımlarda rastladım ilgilenirseniz memnun olurum.ustalarımıza enderin saygılarımla..

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Saygıdeger üstadlar, iptv izlerken 2 dakika izlemeden kopma meydana geliyor,bunu birçok iptv kanalında yapıyor uydu cihazındanmı,internettten mi yayındanmı olduğunu anlayamadım desteklerinizi bekliyorum saygılar

Sevgili kardeşim selamlar yardımcı olmasına yardımcı olalım ama bu kadar bir bilgi ile bu iş nasıl olacak.! 1.Kullanmakta olduğunuz server ÖZEL mi yoksa FREE mi.? 2.En önemlisi malumunuz ülke son günlerde oldukça KARIŞIK bir durumda daha geçen hafta NETTE ve SOSYAL MEDYADA neler yaşandı malumunuz.Bende aynı sıkıntıyı yaşadım ama sorun cihazdan değil tamamen İLETİŞİM kaynaklı idi.Bu ülkede yaşamak maalesef o kadar kolay değil sanırım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir kardeşim.!!!

ustalarımızın dikkatine kullanmakta olduğum machina 3 çift tuner cihazımda son yazılım yüklüdür verilen yazılımlarda emeği olan herkese saygım sonsuzdur ancak son birkaç yazılımdır dikkatimi çeken durumlar söz konusudur örnek olarak her hangi bir kanalı bir süre izledikten sonra diğer kanala geçerken nadirende olsa sinyal yok yazıyor ve hemen düzeliyor bazende ekranda çok kısa süreliğine arasıra mozayikleşme oluşuyor oysaki yaptığım kontrollarda gerek kullandığım çanakta, lnb de ve kabloda bir sorun yok zaten sadece tek çanak türksata bakıyor disecc de yok çoğu kanalda sinyal seviyesi 100 dür. bu duruma son yazılımlarda rastladım ilgilenirseniz memnun olurum.ustalarımıza enderin saygılarımla..

Sn.zafer3801 her türlü kontrolü sistem üzerinde yaptım diyorsunuz bu duruma göre geriye bir kaç seçenek kalıyor.1.Cihazda oluşabilen bir donanım arızası.Sizden ricam TUNER-2 de bir taratma yapıp durumu tekrar gözden geçirin bakalım durum ne gösterecek.Bu yazılımları bir çok kişi kullanıyor eğer yazılımsal olsa idi bütün herkes şikayet ederdi.Eğer ortada bir istisnai durum varsa demekki farklı bir sıkıntı söz konusudur...

gokbel

0
Üye
3 Kas 2016
126
47
28
istanbul
selam arkadaşlar machida 3dçift tüner cihaza constans key nasıl girilir belki burası yeri değil hiç olmazsa linki paylaşırsanız memnun olurum.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
selam arkadaşlar machida 3dçift tüner cihaza constans key nasıl girilir belki burası yeri değil hiç olmazsa linki paylaşırsanız memnun olurum.

Giriş yapmak istediğiniz kanala gelip izleme modunda iken İnf+ tuşuna basıp DCW kısmından key girişi yapabilirsiniz

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Ip tv kopma sorunu şu an bendede yaşanmakya daha önce yoktu son yazılımla oldu

Arkadaşlar son zamanlarda ülkede olan bitenlerden acaba haberiniz varmı.? İnternet ortamında neler olup bitiyor kısıtlamalar konusunda hiç bilginiz varmı.? Adamlar VPN leri bile kapatıyorlar siz olayı yazılıma bağlıyorsunuz lütfen biraz empati yapalım...

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Arkadaşlar bu mükemmel cihazı 2014 şubat dan beri kullanıyorum 10 numara ,benim tek Favorim. NEXT MACHINA 3D

viceroy34

0
Üye
13 Ocak 2013
9
0
1
Son iki aydır iptv den hiç memnun değilim 3 megabitle gösterdiği adresleri 30 megabitle bile zor seyrediyorsun kopmalar ve donmalar oluyor aynı adresi mx player kodi next tv box da hiç kopmadan seyredebiliyorum yazılımı yapan arkadaşlar bu konuya bir el atsalar çok iyi olacak .

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Arkadaşlar internet mini machina'ya bakmaktan Machına çift tunerliye sıra gelmedi bende son yazılımdan sonra manuel bıss ekleme yaptığımda girdiğim rakamlar kırmızı tuş kayıt etmiyor

viceroy34

0
Üye
13 Ocak 2013
9
0
1
Aslında bir önceki mesajda yazacaktım herşey x panel ekletisinden sonra iptv de sorunlar olmaya başladı .

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar internet mini machina'ya bakmaktan Machına çift tunerliye sıra gelmedi bende son yazılımdan sonra manuel bıss ekleme yaptığımda girdiğim rakamlar kırmızı tuş kayıt etmiyor

Doğrudur o sıkıntı DOKTOR üstada bilahare bildirildi sanırım ilk yazılımda düzeltilmiş olur herhalde...

Aslında bir önceki mesajda yazacaktım herşey x panel ekletisinden sonra iptv de sorunlar olmaya başladı .

Arkadaşım lütfen biraz EMPATİ ne alaka Allah aşkına Mayıs ayında eklenmişti o eklenti,bende neden sıkıntı olmuyor anlamadım gitti.! Zaten bahsettiğiniz FREE yayınlar ise boşuna yazmayın freelerde performans bu kadardır...

viceroy34

0
Üye
13 Ocak 2013
9
0
1
Arkadaşım biliyoruz mayısta yüklendiğini öyle bir cevap yazıyorsunki sanki biz yalan yere burayı meşgul ediyoruz nerden biliyorsun free adres kullandığımızı makinamızı seviyoruz çıktığı ilk hafta aldım ve severek kullandığım cihaz son aylarda özellikle iptv bölümünde bir sıkıntı var ve bunu burda tek ben yazmıyorum senin makinanda sorun yoksa güle güle kullan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...