Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.513) 19.05.2016 Tarihli Test Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,012
12,266
113
ALMANYA
Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Hocam selamlar
Dediğiniz gibi uyguladım ama bu seferde error c02 kodu verdi.

Sn.Arkadaşım o kodun anlamı yazılım dosyası bozuk demektir.! Büyük ihtimal indirdiğiniz yazılımı zipten çıkarmadınız cihaz onun için yazılımı görmüyordur.Yapmanız gereken AŞAĞIDAKİ linke tıklayarak yazılımı zipten çıkarıp akabinde yine bir üst mesajda yaptığınız gibi yazılımı yüklemenizdir...

MACHİNA.3-d ZİP'Lİ YAZILIMI DOSYADAN ÇIKARMA RESİMLİ ANLATIM:

platinium

0
Üye
10 Ara 2015
22
1
3
Sn Haydar üstadım indirmede iki adet dosya çıkıyor ve sizin verdiğiniz linkteki aşama resimleri bilgisayarda çıkmıyor.Birlikte açtan sonra winrar diye birşey çıkmıyor.Neyse eli yatkın birisine hallettirip paylaşırım.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sn Haydar üstadım indirmede iki adet dosya çıkıyor ve sizin verdiğiniz linkteki aşama resimleri bilgisayarda çıkmıyor.Birlikte açtan sonra winrar diye birşey çıkmıyor.Neyse eli yatkın birisine hallettirip paylaşırım.

Sn.Arkadaşım WİNRAR denilen şey bilgisayarda çalışan ve zipli dosyaları çıkarmaya yarayan bir programdır.Yani bu programın PC nizde yüklü olması gerekmektedir.! Bilginize....

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

Degerli kardeşim forumumuzda winrar programı mevcut indirip kurunuz ve resimli anlatımda oldugu gibi kullanınız.

http://www.next.web.tr/showthread.php/8154-WinRAR-5-30-(Windows).html?p=60212#post60212

ciaomamma.gif

winrar-tr-TIKLAYINIZ

Son düzenleme:

şeker

0
Üye
26 Nis 2013
37
3
8
izmir
vermiş olduğunuz vinrar dosyası na ulaşılmıyor artık. BİLGİNİZE.:aloo:selamlar...

Son düzenleme:

eren2132

0
Üye
25 Ara 2015
237
50
28
Bugün bir yerden 3 günlüğüne mgcamd test aldım
Macihnada mgcamd bölümü bulamadım
Yok herhâlde
Bence mgcamd olmalı bu cihazda

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Bugün bir yerden 3 günlüğüne mgcamd test aldım
Macihnada mgcamd bölümü bulamadım
Yok herhâlde
Bence mgcamd olmalı bu cihazda

Sevgili Eren kardeşim cihazda ne varsa odur.! İlginç olan şimdiye kadar bir tek siz yazdınız mgcamd olsun diyen cihazın G-SHARESİ normalde kullanıcılara yetiyorda artıyor bile.Örn ben cihazda 2 adet özel server + Gshare açıyorum açılabilen ne varsa izliyorum çokta memnunum. Birde merak ettiğim bir şey var cihazın G-SHARE si ve Ccam desteğinde açmayan ne varki MGCAMDA açan o şekilde yazdınız.?

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Sa elektirikler gidip geldiginde veya cihaz fişten çikarildiginda en az 5/ 6 sefer anahtardan ac kapa yapmaya basladim elektirik zor gelmeye basladi cihaza sıkıntı ne çözemedim bu aksam onkere yaptim anca acildi kolay gelsin

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sa elektirikler gidip geldiginde veya cihaz fişten çikarildiginda en az 5/ 6 sefer anahtardan ac kapa yapmaya basladim elektirik zor gelmeye basladi cihaza sıkıntı ne çözemedim bu aksam onkere yaptim anca acildi kolay gelsin

Aleyküm selam kardeşim bu duruma neden olan büyük ihtimal BESLEME katında bulunan KONDANSATÖR lerden birinde meydana gelen bir arızadır.!

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Yarin degistireyim kondansitorleri abi tesekkur ederim varsa besleme bana gonderselerde olur komple bolumu degiseyim

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Yarin degistireyim kondansitorleri abi tesekkur ederim

Eğer o işlerden anlıyorsan besleme katında 16 V 1000 MF kondansatör var işte onun yerine 25 V 1000 MF olanını tak.! Ayrıca 25 V 1500 MF var her ihtimale karşı onuda değiştir.( Aman + ve - kutuplara DİKKAT.) Sorun büyük ihtimal hallolacaktır.Yalnız belirtmek isterim malum cihazın kasayı açınca cihazın varsa garantisi aynen devre dışı kalır ona göre...

Son düzenleme:

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Eğer o işlerden anlıyorsan besleme katında 16 V 1000 MF kondansatör var işte onun yerine 25 V 1000 MF olanını tak.! Ayrıca 25 V 1500 MF var her ihtimale karşı onuda değiştir.( Aman + ve - kutuplara DİKKAT.) Sorun büyük ihtimal hallolacaktır.Yalnız belirtmek isterim malum cihazın kasayı açınca cihazın varsa garantisi aynen devre dışı kalır ona göre...

Tamam abi yarin degistirip sonucu yazarim hayirli geceler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Abi gene ayni anahtarlama yapmadan acilmiyor boyle idare edicem yeni model cikana kadar tesekkurler

Sana bahsettiğim her iki kondansatörü yazmış olduğum değerdeki yenilerle değiştirdinmi.? Bu yazım şeklinden ne dediğin tam olarak anlaşılmıyor.!!! Öyle saçma sapan kullanım şekli olmaz buna benzer arızayı yapan bahsi geçen iki kondansatördür.! Senin o cihazı o şekilde kullanman demek cihazı çöp yapar demedi deme,en kötü ihtimal gönder servise yaptır cihazı.Aklıma gelmişken yazayım bu şekilde sıkıntı yaratan 2 cihazı yazmış olduğum şekilde halletmiştim...
Haa birde çok nadirde olsa yine besleme katında ANA-KONDANSATÖR vardır. 450 V 47 MF değerinde bunuda değiştir düzelmesi gerekir,eğer düzelmezse dediğim gibi cihazı servise gönder.

Son düzenleme:

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Hocam degisti zannedersem bi catlak var biryerlerde olcup bicecem iyice bakicam olmazsa kargolarim fisten cekmedim sure problem yok tesekkurler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Hocam degisti zannedersem bi catlak var biryerlerde olcup bicecem iyice bakicam olmazsa kargolarim fisten cekmedim sure problem yok tesekkurler

Sevgili kardeşim Murat'ım ama olmuyorki bu şekilde ben sana yardım edememki.!!! Değişti zannedersem demek başka evet onlar değişti demek başka, ayrıca en son yazdığım değerdekinide değiştir.? 450 V 47 MF.??? Sorunun hallolması gerek.!!! Ben şahsen bu kadar kısa zaman içinde eğer cihaz yüksekten yere düşmedi ise o dediğin çatlama yani SOĞUK-LEHİM olayı kolay kolay olmaz.Kaldıki ana-kartı bile en az 4 vida ile köşelerden sıkıca sıkılmışken,zaten hani es kaza öyle olduysa işte o zaman sıkıntı çok büyük demektir.Ama sen önce benim dediğimi yap en son çare ANA-KONDANSATÖRÜ de değiştir sonrası Allah-kerim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...