Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.513) 19.05.2016 Tarihli Test Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
haydar 1966 arkadaşımızın verdiği bilgi elbette doğrudur.birdefasında böyle bir olay ile bende karşılaşmış idim servise gitmeden önce cihazı komple fişten çektim yani elektriğini arka düğmeden kapattım sonra yazılımı siteden bilgi sayarıma indirdim büyük bir olasılıkla zip dosyası halinde iner daha sonra bu zipli dosyayı winrar bilgi sayarında mevcut ise mausun sağtuşuna basıp buraya çıkar seçeneğini kullandığında çıkan dosyadaki yazılıma esas olan mdl.dosyasını içerisi boş olan ve fat32 formatlı usb ne at usb.ni cihaza tak cihazın arka düğmesini açmadan önce sağ elinde öndeki yukarı tuşuna bas ve bırakma şimdi sol elin ile şalteri aç ne zamanki önce ready sonra download yazısı ekran da gözüktü ozaman elini yukarı tuşundan çek yükleme başlar aynı olay tekrarlarsa servis yolu gözüküyor derim eğerki bu ifadelerimle ukelalık ettiysem heskesten özür dilerim sağlıcakla kal.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
selam karbon hocam yeni yazılım ne zaman geliyor yakında bişeyler var mı yokmu benim cihazım netten neden sık sık kopiyor bunu anlamiyorum sebebi ne bunun inşlallah yeni yazılım yakındır bekliyoruz sana ve ekibine başarılar diliyorum:tr::tr::tr::tr::tr::tr::tr:

Sorunuza ben cevap vereyim yazılım ne zaman gelir bunu bekleyip göreceğiz.! Fakat sizin cihazın sık sık netten kopması size haiz bir olaydır yani yazılımsal bir sıkıntı değildir.Bu durumda kendi net bağlantılarınızı baştan aşağı kontrol etmenizde fayda vardır...

avciali

0
Üye
28 Ağu 2013
40
0
6
Yeni yazılımı bekliyoruz.
Bugünlerde gelir diye ümit ediyorum.3 Aydır yeni yazılım yok.saygılar.

orse

0
Üye
6 Mar 2015
4
2
3
Arkadaşlar,merhaba.
Yazılımı güncelledim.Verilen en son IPTV listelerinden birini de yükledim.Ama IPTV'yi açıp listeden yüklenen kanalları açmaya kalktığımda hiçbirine bağlanamıyorum.İnternet olduğu halde bağlanamıyor.Hata veriyor.Çözüm ne olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...