Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.513) 19.05.2016 Tarihli Test Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
arkadaşlar bu konuda hiç kimse yazılımın nasıl açılacağını cihaza nasıl yükleneceğini yazmıyor benim gibi bir dünya üye var sizler gibi uzman değiliz ! ayrıca herkez teşekkür edip duruyor sayfayı boşu boşuna dolduruyor sadece teşekkür butonuna basılsınki fuzuli yazılar yazılmasın .yardım isteyenlere yardım edilsin .

Sn arkadaşım bu konu ile ilgili çalışma vardır. MACHİNA 3D bölümünde SABİT KONU başlıklarında bulabilirsiniz.

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
arkadaşlar dosyayı açamıyorun yardımcı olurmusunuz.ayrıca nasıl açıp yükleme yapacağım?

Sn arkadaşım bu konu ile ilgili çalışma vardır. MACHİNA 3D bölümünde SABİT KONU başlıklarında bulabilirsiniz.

http://www.next.web.tr/showthread.php/8635-MACH%C4%B0NA-3-d-Z%C4%B0P-L%C4%B0-YAZILIMI-DOSYADAN-%C3%87IKARMA-RES%C4%B0ML%C4%B0-ANLATIM.html

[url]http://www.next.web.tr/showthread.php/2418-Next-MACHINA-3D-BOOT-Modunda-USB-Bellek-ile-Yaz%C4%B1l%C4%B1m-Y%C3%BCkleme-%28Resimli-Anlat%C4%B1m%29.html[/URL]

Bu iki konuda ayrıntılı anlatım var .

Not: tüm serilerde cihazlar başlığı altında gerekli anlatımlar mevcuttur.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Hay Allah razı olsun Dost cep telefonundan her şey yapılamıyor PC deki rahatlık ne yazıkki yok...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
@doktor'un açıklamaları..

doktor;' Alıntı:
xtreme giriş panelini tüm machina yazılımlarına ekledim..diğer panel yönetim şekillerinide dilerseniz ekleyebilirim...cihaz fabrika ayarlarına dönülsede panel bilgilerini koruyor.panel ekleme limiti yok şu anda 2 yarın 10-100 sorun yok..machina kullanıcıları genelde free of charce işleri sevdiğinden bu bölümde haftalık yaa günlük erişim sağlasınlar kullanıcılarda denesin,beğenenlerden 100/10 u dönse sizede yararı olur..
ilgilerinizi machina kullnıcıları adına bekliyorum:captain:
1)zaten free bölümde güncellenen kanalları değil,özelleri verin
2)kesinlikle maille halledin bu bölümden açık hiçbirşey istemiyorum

ayhaneti

0
Machina3D VIPClup
5 Ocak 2013
51
0
6
Başta Doktor ve Karbon ustalar olmak üzere paylaşımda emeği geçen tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler.

yavuzi67

0
Machina3D VIPClup
9 Ağu 2012
55
7
8
arkadaşlar bu konuda hiç kimse yazılımın nasıl açılacağını cihaza nasıl yükleneceğini yazmıyor benim gibi bir dünya üye var sizler gibi uzman değiliz ! ayrıca herkez teşekkür edip duruyor sayfayı boşu boşuna dolduruyor sadece teşekkür butonuna basılsınki fuzuli yazılar yazılmasın .yardım isteyenlere yardım edilsin .

selam yazılımı yüklemek için önce zipli dosyayı indir sonra zipten çıkartıp usb belleğe atıp cihazın ön panelindeki usb girişine takıp kumandanın usb tuşuna basıp usb belleğin içine girip sağ sol tuşları ile yazılım bölümüne gel oradaki yazılım dosyasını çalıştırıp okeyleyin yazılımın yüklenmesini bekleyin cihaz açılınca menüye girip fabrika ayarlarına gelin sadece kullanıcı ayarlarını sıfırlamanız yeterli hepsi bu kadar kolay gelsin...

mehmetkaya1974

0
Machina3D VIPClup
23 Kas 2013
129
1
18
Yazılım için teşekkürler.yeni yazılımla server kullanıcılara bayram geldi.bakalım free server çıkacak mı?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
@doktor
doktor;' Alıntı:
15 farklı kaynaktan test yaptım..port yoksa 0080 olarak standart girin..1/2 ek ve 2. giriş için ve hafızalamada değişiklik yapıcam şimdilik kullanın ilk yazılmda daha düzgün olacak..otomatik port vb eklenecek şimdilik idare edin..:Ç

beylun90

0
Üye
10 Eyl 2013
22
11
3
Machina3D'yi yaklaşık 2 aydan beri kullanıyorum. Yeni yazılımı yükledim. Free İPTV 'lerde denedim. X Panel özelliği gerçekten güzel olmuş. Fakat cihazı aldığımdan beri iptv kanallarının % 70'inde yaklaşık 30 sn. sonra kanal donup kalıyor. Kanalı kapatıp tekrar açtığınızda tekrar aynı şey oluyor. Önceki veya sonraki kanallara geçseniz onlarda da aynı sorun var. İPTV genel de böyle midir? Yoksa bir sıkıntı mı var? Limitsiz internet kullanıyorum. Cihazla modem arasında ethernet kablosu ile bağlantı var.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Machina3D'yi yaklaşık 2 aydan beri kullanıyorum. Yeni yazılımı yükledim. Free İPTV 'lerde denedim. X Panel özelliği gerçekten güzel olmuş. Fakat cihazı aldığımdan beri iptv kanallarının % 70'inde yaklaşık 30 sn. sonra kanal donup kalıyor. Kanalı kapatıp tekrar açtığınızda tekrar aynı şey oluyor. Önceki veya sonraki kanallara geçseniz onlarda da aynı sorun var. İPTV genel de böyle midir? Yoksa bir sıkıntı mı var? Limitsiz internet kullanıyorum. Cihazla modem arasında ethernet kablosu ile bağlantı var.

Sn.Arkadaşım aynı konu hakkında bir başka yere daha yazmışsınız,gerçi siz okumuşunuz ancak bu konu ile ilgili sıkıntı çeken başka arkadaşımız olursa onlarda faydalansın ve tekrar okusunlar diye konuyu kopyaladım...

Iptv donma hk.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
En nihayetinde 5,513 ü bugün yükledim, X-panel gayet güzel bir şekilde çalışıyor.Bu konu ile ilgili çalışma yapıp forumumuza koyan sevgili @Şampiyon ve @Denizci arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
server emu ve powervu'nun sağlıklı aynı anda stabil çalıştığı yazılımı dört gözle bekliyoruz inşallah.

Maalesef bu biraz zor görünüyor daha önce yazmıştım yine yazayım bu olay olmasına oluyor,ancak D-SMART modülde ÇALIŞMAMA sorunlarına neden olduğu için uygulamaya geçirilemiyor.! Yani yapacak bir şey yok şimdiki gibi kullanmaktan başka...

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Maalesef bu biraz zor görünüyor daha önce yazmıştım yine yazayım bu olay olmasına oluyor,ancak D-SMART modülde ÇALIŞMAMA sorunlarına neden olduğu için uygulamaya geçirilemiyor.! Yani yapacak bir şey yok şimdiki gibi kullanmaktan başka...

Amigo Plus'da böyle bir sorun yok hocam. Emu Server ve PowerVU aynı anda çalışıyor. Bazen PowerVU kanalını izlerken BISS'li kanala geçtiğimde 10saniye bekleyince çözüyor ama genel olarak hepsi aynı anda stabil çalışıyor. Makine CI'dan dolayı demek ki böyle.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Amigo Plus'da böyle bir sorun yok hocam. Emu Server ve PowerVU aynı anda çalışıyor. Bazen PowerVU kanalını izlerken BISS'li kanala geçtiğimde 10saniye bekleyince çözüyor ama genel olarak hepsi aynı anda stabil çalışıyor. Makine CI'dan dolayı demek ki böyle.

Sevgili Sezgin kardeş MODÜL olayı diyorum.! [email protected]. yazın kendiniz anlatın,anlaşılan oki ben yüzlerce defa yazsam hiçbir şey ifade etmeyecek.Doktor yazarsa belki o zaman bu işin neden olmadığına kanaat getirirsiniz...

qorsan61

0
Üye
22 Mar 2013
32
1
8
TRABZON -- ISTANBUL
haydar abi ben bu muhabbeti daha önce yaptığımızı hatırlıyorum ayrıca ben doktora mail attım konu ile ilgili ancak herkeste dsmart modül yok. dmsart modül kullanıcıları var diye bunu servis etmemek hatalı bir seçim bence. demek istediğim bunu ben ve benim gibi düşünenler açısından değil opsiyonlu versiyonlarla kullanıcıları mutlu etmek adına. saçma değil mi bu simdi dsmart kullanıcıları madur olasın diye herşeyi calıştıran yazılım verilmiyor. bende filbox kullanıyorum ben ve benim gibi bir sürü insan var imkan da var filbox için bu yazılım deyip dsmart kullananlarda beklesin denilebilir. ilerleyen zamanlarda yazılım cıkacak denilebilir. her yeni yazılımda ben bu uyarıyı yorum olarak ekleyeceğim. imkan varsa yapılabilir. biz yazamıyoruz yada kodlayamıyoruz diye böyle maduriyet ortaya çıkıyor. imkan varsa ve yapılmıyorsa maduriyet ortaya çıkar agalar...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar abi ben bu muhabbeti daha önce yaptığımızı hatırlıyorum ayrıca ben doktora mail attım konu ile ilgili ancak herkeste dsmart modül yok. dmsart modül kullanıcıları var diye bunu servis etmemek hatalı bir seçim bence. demek istediğim bunu ben ve benim gibi düşünenler açısından değil opsiyonlu versiyonlarla kullanıcıları mutlu etmek adına. saçma değil mi bu simdi dsmart kullanıcıları madur olasın diye herşeyi calıştıran yazılım verilmiyor. bende filbox kullanıyorum ben ve benim gibi bir sürü insan var imkan da var filbox için bu yazılım deyip dsmart kullananlarda beklesin denilebilir. ilerleyen zamanlarda yazılım cıkacak denilebilir. her yeni yazılımda ben bu uyarıyı yorum olarak ekleyeceğim. imkan varsa yapılabilir. biz yazamıyoruz yada kodlayamıyoruz diye böyle maduriyet ortaya çıkıyor. imkan varsa ve yapılmıyorsa maduriyet ortaya çıkar agalar...

Durumun sizde farkındasınız keşke olsaydıda hepsi beraber çalışsa idi ama olmayıncada ne yazikki olmuyor.!

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
V5.513 19.05.2016 yazılımı hakkında

arkadaşlarımıza ve ustalarımıza hayırlı ramazanlar diliyorum.Arkadaşlar en son yazılım olan v5.513 nolu yazılımdaki görüntü kalitesi HD yayınlarda sanki 4K kalitesinde bunun için yazılıma emek verenlere sonsuz saygılar.denmesinki yazılımların görüntü kalitesiyle bir ilgisi yok üstelik cihazın çalışmasıda stabil .hayırlı günler dileğiyle..

platinium

0
Üye
10 Ara 2015
22
1
3
Sn Üstadlar selamlar
(5.513) yazılımı usb indirdim yazıldığı gibi cihazada uyguladım.Lakin cihaz bilgilerinde halen eski yazılımı göstermekte,zannedersem başaramadım hiç bir şeyde değişiklik te olmadı.Teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...