Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.441) 24.06.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Free server acma kapama bolumune c+ modul secenekleri eklenmiş tam olarak nasil bir ise yaradini anlayamadim kolay gelsin

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Free server acma kapama bolumune c+ modul secenekleri eklenmiş tam olarak nasil bir ise yaradini anlayamadim kolay gelsin

Sanırım o bölüm diğer bazı YURTDIŞI platformlar için verilen CI+ modül desteği ile ilgili olabilir...Bundan bir kaç yazılım önce Doktor üstat yazmıştı ve ardından bu destek gelmişti.

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
Değerli arkadaşlar,machina 3 d yeni yazılımı yükledim, fabrika ayarlarına döndüm makine bir daha çalışmadı acil yardımlarınızı bekliyorum

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
Çok teşekkür ederim,saygılar sevgiler haydar hocam makine çalışmaya başladı allah razı olsun

BİNUMUT

0
Üye
26 Ara 2012
10
0
1
Mrblarr...vod bölümundeki filmlerin görüntü kaliteleri çok kötü...daha önce bu şekilde değildii..seviye ayarlari çalismiyor bile...özel bir ayari varmi yoksa genelde bir sorunmu var bu konuda yardimci olursaniz değerli ustalar....saygilar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Mrblarr...vod bölümundeki filmlerin görüntü kaliteleri çok kötü...daha önce bu şekilde değildii..seviye ayarlari çalismiyor bile...özel bir ayari varmi yoksa genelde bir sorunmu var bu konuda yardimci olursaniz değerli ustalar....saygilar

Ne yazikki o sıkıntı yeni servere taşınınca başladı,düzeltilecekmi işte bunu zaman gösterecek.

BİNUMUT

0
Üye
26 Ara 2012
10
0
1
Coktsk ederimm..sorunun benden olmadigina da sevindim....fakat hd yayinlarin populer oldugu bu zamanda bu höruntu kalitesi macinaya hic yakişmamiş..ve onemli bir sorun bence...umarim düzelir..saygilar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...