Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.387) 12.05.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

welato

0
Üye
8 Şub 2015
29
0
1
Hiç bir şey çalişmiyor normal uydu olarak kullaniyoruz bunada şükür arkadaşlar yediginiz önünüzde yemediginiz arkanizda daha ne istiyorsunuz. Valla bu turk milleti ha bire istiyor vermiyor?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Hiç bir şey çalişmiyor normal uydu olarak kullaniyoruz bunada şükür arkadaşlar yediginiz önünüzde yemediginiz arkanizda daha ne istiyorsunuz. Valla bu turk milleti ha bire istiyor vermiyor?

@welato senin derdin ne? hayırdır ? çalışmayan ne ? sürekli agresif yazılar yazıyorsun, mesele nedir ?

welato

0
Üye
8 Şub 2015
29
0
1
@welato senin derdin ne? hayırdır ? çalışmayan ne ? sürekli agresif yazılar yazıyorsun, mesele nedir ?

Machinada ne çalişmiyorki hiç bir şey çalişmiyor karbon ni agresifimki dogru konuşuyorum. Yazilim veriliyor daha 1 ay geçmiyor html bilmem nereye gecti bu cihaz kac yil olduki alt yapisi o kadarmi kotu bu cihazin daha ne hayrini gorduk ki. Agresif degilim ?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Machinada ne çalişmiyorki hiç bir şey çalişmiyor karbon ni agresifimki dogru konuşuyorum. Yazilim veriliyor daha 1 ay geçmiyor html bilmem nereye gecti bu cihaz kac yil olduki alt yapisi o kadarmi kotu bu cihazin daha ne hayrini gorduk ki. Agresif degilim ?

Önce biraz oku araştır,öğren.!
YouTube ile altyapı değişimi, kullandığın cihaz le alakalı bir değişim değil, YouTube sitesinin kendisinin altyapısının değişimi oldu.. Buradan da http://www.next.web.tr/konular/5529-Youtube-Uygulamasi-Hakkinda.html bunu bin kez duyurduk,okumadıysan yada anlamak istemiyorsan bu senin sorunun, burada hiç bir şey çalışmıyor yazacağına doğru düzgün sorununu söylesen ona göre yardımcı olunur.

Sana ne çalışmıyor diye soruyorum, ne çalışıyor ki diye cevap veriyorsun, birde cihazı normal uydu gibi kullanıyoruz yazıyorsun,sana cihazı satarken çamaşır makinesi mi diye sattılar, cihazın piyasaya çıktığından itibaren taahhüt ettiği tüm özellikler halen tıkır tıkır çalışmaktadır, sadece şu an için YouTube çalışmıyor onu da belirttik, çözüm için çalışmalar yapılıyor diye..

O kadar çok dertli isen sat cihazını sende kurtul rahatla, ama amaç işleri başka yönlere çekmek karalamaya girmek ise kusura bakma buna izin veremeyiz.!
Doğru olan eleştirilere kapımız açık her zaman(tabi düzgün bir üslup ile) kullandığınız modeller ile ilgili sorun olduğu zaman buradan yardımcı oluyoruz, yada yazılımsal bir sorun olursa gerekli girişimleri yapıyoruz, özellikle bu model ile ilgili kimsenin olmayan bir sorunu varmış gibi göstermesine yada geçici sorunları büyütmesine müsaade etmeyiz.

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Youtube şu an çalışıyor haftasonuna bir aksilik olmazsa youtube fixli yazılım verilecek...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
tavşan4 noludaki sorun giderildimi yeni yazılımda

İsterseniz DOKTOR üstada ÖZELDEN mail ile kendiniz sorunuz.!!! Gerçektende insanları anlamakta artık güçlük çekmeye başladım,birileri YOUTUBE yazılımı ister birileri başka bir şey.Daha kaç gün önce bu sıkıntı çıktıda hemen 4. tavşanı soruyorsunuz.? Daha geride 3 adet tavşan daha var.!!! Onlarda aynı havuçları yiyiyor sonuçta, varsın olsun sorun giderilene kadar kümesten kaçsınlar eninde sonunda elbette geri dönecekler.Bakınız yazılım ekibi 1 yıl boyunca buradalar inşaallah ilerleyen zaman diliminde daha nice başarılara imza atılacak bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.! ( Sabır-sabır-sabır.)

digikolik

0
Üye
23 Şub 2013
9
0
1
merak ediyorum diğerleri varken 4. tavşanın eksiklğini nasıl farkedebiliyorlar anlaşılan milletin işi varsa yoksa tavşan..ne tavşanmış bee

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Yotube ve tavşan4 düzeltilmiş yazılım bir aksilik olmazsa yarın verilecek..

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
Son yazılımda medta pordalda kullandığı ünitelerin hiç bitinde ses alamıyorum .yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla

cesera

0
Üye
1 Tem 2012
10
0
1
xxxxxxx
Lütfen yazdıklarınıza DİKKAT edin..!!!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...