Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

YouTube'un reklamsız hem de internet olmadan kullanılmasını sağlayan uygulama: Newpip

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,012
12,260
113
ALMANYA
YouTube reklamlarından ebediyyen kurtulmak ve diledikleri videoyu diledikleri zaman internet bağlantısı gerektirmeden izlemek, tüm YouTube kullanıcılarının hayali. Newpipe, bu hayali gerçeğe dönüştürüyor.

030420181459201563999_2-41.jpg

Google, videoları reklamsız ve çevrimdışı şekilde izlemek isteyenler için YouTube Red servisini başlatmıştı. Fakat YouTube Red yalnızca birkaç ülkede kullanılabilmekte, ayrıca sırf reklam görmemek için aylık 10 dolar ödemek de herkese uygun olmayabilir. Fakat Android kullanıcılarının reklamlara takılmadan YouTube'u izleyecekleri bir uygulama bulunuyor.

Newpipe uygulaması ile Google Play Hizmetleri ne bağlanmadan YouTube a erişebilirsiniz. Dolayısı ile Google, YouTube içindeki aktivitelerinizi izleyemez. Gizlilik endişesi duyanlar için muazzam bir özellik. Videoları reklamsız bir şekilde izlemenize olanak sağlayan uygulama, ayrıca video indirme ve çevrimdışı izleme özelliklerine de sahiptir.

Google, YouTube un tüm para kazanma platformlarını tıkayan bu uygulamayı Play Store da barındırmıyor. Fakat dilerseniz üçüncü taraf bir uygulama mağazası olan F-Droid i indirip, mağazayı açarak Newpipe uygulamasını indirebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için œbilinmeyen kaynaklardan yükle özelliğini açmanız gerekiyor

Eğer ek adımları atlamak istiyorsanız, Newpipe APK dosyasını indirebilir ve uygulamayı doğrudan cihazınıza da yükleyebilirsiniz. Fakat unutmayın; APK dosyasını indirerek yükleme işlemini gerçekleştirdiğinizde uygulama otomatik olarak güncellenmeyecektir. Geliştirici yeni bir sürüm yayınladığında yeni APK yı indirip yüklemeniz gerekir.

kul_144

0
Üye
29 Ağu 2017
4
0
1
merhabalar newpipe uygulamasını indirdim kurdum kendi hesabımı bağlamak için yönlendirdiği linkten hesap ayarlarımı indirdim ve newpipeye yüklemek istediğimde ''bu sürecin ağ masraflarına neden olabileceğini unutmayın'' uyarısı aldım ... acaba bu uyarı neyi kastediyor siz hesabınızı bağladınızmı newpipeye yardımcı olursanız sevinirim

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,012
12,260
113
ALMANYA
3 gündur kullaniyorum hicbi sorunla karsilasmadim ücret de talep etmedi youtube uyelik girisi yapmadim gerek görmedim ama onu da deneyip sonuc yazarim.

Son düzenleme:

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,012
12,260
113
ALMANYA
merhabalar newpipe uygulamasını indirdim kurdum kendi hesabımı bağlamak için yönlendirdiği linkten hesap ayarlarımı indirdim ve newpipeye yüklemek istediğimde ''bu sürecin ağ masraflarına neden olabileceğini unutmayın'' uyarısı aldım ... acaba bu uyarı neyi kastediyor siz hesabınızı bağladınızmı newpipeye yardımcı olursanız sevinirim

Ayni uyariyi ben aldim giris yapamadim uyelik girisi yapadan kullaniyorum.