Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

wi-fi aygıt

Amedyo

0
Üye
26 Mar 2015
20
1
3
wi-fi aygıtı minix hd(mavi) üzerinde takılı olmasına rağmen, açılışta aygıtı bir görüyor bir görmüyor. Acaba dongle mı arızalı deyip değiştirdim. Aynı şey sürekli tekrarlıyor. Hatta ekranda durup dururken wi-fi aygıt çıkarıldı, 2 sn sonra aygıt bağlandı vb mesajlar geliyor. donanım sıkıntısı mı acaba yoksa yazılımsal mıdır?

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,012
12,268
113
ALMANYA
wi-fi aygıtı minix hd(mavi) üzerinde takılı olmasına rağmen, açılışta aygıtı bir görüyor bir görmüyor. Acaba dongle mı arızalı deyip değiştirdim. Aynı şey sürekli tekrarlıyor. Hatta ekranda durup dururken wi-fi aygıt çıkarıldı, 2 sn sonra aygıt bağlandı vb mesajlar geliyor. donanım sıkıntısı mı acaba yoksa yazılımsal mıdır?

Wifi yi cihaz dan cikarip cihazi fisten cikarin tekrar wifi cihaza takin cihazi tekrar fise takip deneyip sonucu yazin.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
MAALESEF

O şekilde de problem devam ediyor.
Amedyo arkadaşım imkanın ve yer müsaitise kablolu bağlantı yap sıkıntın sona erer.
ben mesafe uzun olduğu için 2 şekilde bagladım

GYpW8b.png

Karakurt19

0
Üye
13 Ağu 2012
167
181
43
Cihazım Next Minix HD Pembe.Bende de şöyle bir sıkıntı var: Chiazı her açtığımda Wi-fi ayarlarına girip ayarlamam gerekiyor.Kapatıp açıyorum. Wi-fi aygıt takıldı diyor.Ancak Wi-fi ayarları yapılmadan açılmıyor.Neden acaba.

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36
Cihazım Next Minix HD Pembe.Bende de şöyle bir sıkıntı var: Chiazı her açtığımda Wi-fi ayarlarına girip ayarlamam gerekiyor.Kapatıp açıyorum. Wi-fi aygıt takıldı diyor.Ancak Wi-fi ayarları yapılmadan açılmıyor.Neden acaba.

yazılımsal olabılır bende aynı soruna yakın bır sorun olmustu son yazılımı yukleyınce sorun ortadan kayboldu