Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Türkiyede ilk defa bir Forumda Genel af çıktı.

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Forumun ismi reklam olmasın diye yazmıyorum buraya ancak bu bir teknoloji forumu ve v-bluttein yazılımından vazgeçmişler çok sorun olduğu için.
Buradan tüm forumlara seslenmek istiyorum bunu bizlerde yapabilirmiyiz.

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Madem Forum isimleri veriliyor bende açıklıyayım SDN Forum yani SHİFTDELETE sitesinin formudur asla bu forum batmamıştır özellikle teknoloji konusunda büyükte rağbet görüyor.Konuyu ben açtım diye bazı arkadaşlar bahsettiğim forumun sıradan batmış forum gibi itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor ayıp ayıp.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Konu: Türkiyede ilk defa bir Forumda Genel af çıktı.

Forumun ismi reklam olmasın diye yazmıyorum buraya ancak bu bir teknoloji forumu ve v-bluttein yazılımından vazgeçmişler çok sorun olduğu için.
Buradan tüm forumlara seslenmek istiyorum bunu bizlerde yapabilirmiyiz.

af cikan forum heralde frmexe :) çünkü o forum batti şu aralar cirpiniyorlar

Madem Forum isimleri veriliyor bende açıklıyayım SDN Forum yani SHİFTDELETE sitesinin formudur asla bu forum batmamıştır özellikle teknoloji konusunda büyükte rağbet görüyor.Konuyu ben açtım diye bazı arkadaşlar bahsettiğim forumun sıradan batmış forum gibi itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor ayıp ayıp.

Bir konu başlığı ve yazınız-iki yorum biri soru-ve tekrar yazınız (yorumunuz).

Sayın uydu3405 bi konu açıyorsunuz teşekkürler katkıdır diyelimde siz konuyu okudunuzmu merak ediyorum başlık farklı konu farklı arada soru var sonuçda tekrar yorumunuz sadece cevap degerlendirilebilecek forum ismi frmexe degil sdnforum .Fakat sizin yorumunuzu okudum nasıl o kanıya vardınız anlamadım yorum yapan ismi yazmış sebeb bildirmiş doğrudur yanlışdır o farklı

''af cikan forum heralde frmexe çünkü o forum batti şu aralar cirpiniyorlar demiş .

Sizde Madem Forum isimleri veriliyor bende açıklıyayım SDN Forum yani SHİFTDELETE sitesinin formudur asla bu forum batmamıştır özellikle teknoloji konusunda büyükte rağbet görüyor.Konuyu ben açtım diye bazı arkadaşlar bahsettiğim forumun sıradan batmış forum gibi itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor ayıp ayıp.

tekrar tekrar okudum Nasıl bu yoruma vardınız anlayamadım...Kimse Söylediğiniz forum hakkında bişi dememişki .............

Not: konu başlığı ile ilgili siz deyinmemişsiniz ama İlk degildir her sistem degiştiğinde ya ilk db ye veya belli bir zamana dönüldüğü için dönülen zaman ile o gün arasında olan cezalar otomatik kalkar genel af başlığıda sanırım o yüzden.

Son düzenleme:

Kaplan34

0
Üye
24 Eyl 2015
343
1
18
sanal alem
ben halen konuya fransizim anasini satayim ayni konuyu farkli bi sitedede ayni baslikla acmisti uyducu usta olay ne ben halen anlayamadim dedigim gibi fransizim olaylara :?

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Konu: Türkiyede ilk defa bir Forumda Genel af çıktı.

Bir konu başlığı ve yazınız-iki yorum biri soru-ve tekrar yazınız (yorumunuz).

Sayın uydu3405 bi konu açıyorsunuz teşekkürler katkıdır diyelimde siz konuyu okudunuzmu merak ediyorum başlık farklı konu farklı arada soru var sonuçda tekrar yorumunuz sadece cevap degerlendirilebilecek forum ismi frmexe degil sdnforum .Fakat sizin yorumunuzu okudum nasıl o kanıya vardınız anlamadım yorum yapan ismi yazmış sebeb bildirmiş doğrudur yanlışdır o farklı

''af cikan forum heralde frmexe çünkü o forum batti şu aralar cirpiniyorlar demiş .

Sizde Madem Forum isimleri veriliyor bende açıklıyayım SDN Forum yani SHİFTDELETE sitesinin formudur asla bu forum batmamıştır özellikle teknoloji konusunda büyükte rağbet görüyor.Konuyu ben açtım diye bazı arkadaşlar bahsettiğim forumun sıradan batmış forum gibi itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor ayıp ayıp.

tekrar tekrar okudum Nasıl bu yoruma vardınız anlayamadım...Kimse Söylediğiniz forum hakkında bişi dememişki .............

Not: konu başlığı ile ilgili siz deyinmemişsiniz ama İlk degildir her sistem degiştiğinde ya ilk db ye veya belli bir zamana dönüldüğü için dönülen zaman ile o gün arasında olan cezalar otomatik kalkar genel af başlığıda sanırım o yüzden.

Sayın Dost açtığım konunun başlığı ile içerik aynı asıl siz okuduğunuzu anlayın başlık ne diyor Bir forumun yaptığı af içerikte ayrıca versiyon değişikliğindende bahsedilmiş ve son noktada ise bizde bunu yapabilirmiyiz yani hem başlıktaki konu hemde versiyon değişikliği ile ilgili.
Konumun itibarsızlaştırılmak istenmesi olayı ise sizin yaptığınız yorumlara gelen destek ve forum ismi verilerek he o zaten battı tarzında küçümseyici yorumlar.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
#1sizin konunuz
#4 Sizin yorumunuz

#5 yorumum

Sayın uydu3405 Kusuruma bakmayın ben sadece 1 ve 4 nolu yazdıklarınızı okuyarak cevap yazdım, Yazarken Düşündüklerinizi bilemediğim için yorumlamak gibi yetenegim yok bu yüzden HATAM VARSA Sizden ve Forum üyelerimizden ÖZÜR DİLERİM.

Ayrıca altta yazdığınız iki yorumunuzuda ben doğru okuyup yanlış yorum yapmış olabilirim (gerçi hala anlamadım itibarsızlaştırılan forummu konumu )
Konuyu ben açtım diye bazı arkadaşlar bahsettiğim forumun sıradan batmış forum gibi itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor ayıp ayıp

Konumun itibarsızlaştırılmak istenmesi olayı ise sizin yaptığınız yorumlara gelen destek ve forum ismi verilerek he o zaten battı tarzında küçümseyici yorumlar.

Teşekkür ederim efendim.

Son düzenleme:

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
forum üyesi arkadaşlarımdan bir ricam var.lütfen uydu 3405 ne demek istediğini anladıysanız açıklamasını yaparmısınız .

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Konu uygun bölüme kaydırıldı, konu kişisel atışma şekline dönmesin lütfen, forum kurallarına uygun olmayan bir üslup kullanmayalım!

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
forum üyesi arkadaşlarımdan bir ricam var.lütfen uydu 3405 ne demek istediğini anladıysanız açıklamasını yaparmısınız .

Sayın arkadaşım size şöyle anlatayım bir forumda Türkiyede ilk af uygulaması başladı.Bu neden bizim forum dahil her yerde uygulanmasın bunu anlatmak istedim belki anlamışsınızdır şimdi iyi akşamlar.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Yani Bir Forumda Genel Af çıkmış ve siz bu uygulamayı begenmişsiniz şimdi anladım.
Konuya o yönden bakarak yorum yapayım Affetmek suç işleyen ile suç işlenen alan arasındaki bir ilişkidir geneli etkiler.Forumumuzdada haksız yere hiç bir kişi yasaklanmamıştır (reklam amaçlı siteye seri halde kayıt olup banlananları saymaya bile gerek yok)Üç senedir bu forumdayım banlananlarda tabir yerindeyse zorla kendini banlattırmıştır Adminler atmak istemediği halde kişi yazdıklarıyla bir nevi at beni demiştir.

Ha bu arada birde haksız atılan veya yanlışlıkla atılanlar olmuştur o arkadaşlarda farklı nikle yada aynı nikle aramıza dönmüştür.(Af degildir gerektiği içindir )

Sonuç olarak bizim forumumuzdaki Üyelerimiz sorumluluğunu bilir Adminlerimizde Görevlerini Yaparken Rahattır.Çünkü çizgiler sabittir üyelerimizde o çizgiyi bilir Adminlerimizinde çizgisi bilinir ( o çizgi azda olsa esner fakat Gerektiği yerde biri noktayı koyar . cuk oturur. bir diğeri !! başlar !!!! oldumu eyvah demekte geç kalınmıştır. )

Affetmek büyüklüktür Hatasından ders almak meziyettir affedilir affetmek zorunda hissedilir .istismar ise afla alakası olamaz öyle üyelerimizde şükürler olsun yok.
buda benim görüşüm sizden farklı düşünsemde.

Son düzenleme: