Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Tandberg Şifreleme Sistemi EMU Desteği Olan Next & NextStar Modelleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

escobar

0
Üye
10 Şub 2015
235
7
18
kocaeli
Dosya Bilgisi : Next Minix HD Punto Plus_Black II Plus_V11

Dikkat:
!! YAZILIM YÜKLEMEDE BÖLÜM TÜMÜ SEÇİLEREK YÜKLENMELİDİR !!!
Tümü özelliğinde hata mesajı ile karşılaşılıyorsa Next Minix HD Punto Plus GECIS Yazılımı
öncelikle yüklenmelidir.
Bundan sonra Next Minix HD Punto Plus_Black II Plus_V11 yazılımı yüklenmelidir!
Not :Yazılım olarak yüklendiğinde cihazınız Arızalanır ve kurtarma yazılımı ile kurtarmanız gerekecektir! punto plus tandberg buyazılımda desteliyormu varmı kullanan..bu punto yazılımı aynımı(Next Minix HD Black II Serileri)

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
cool'a geleceği yok gibi , bi kaç ay daha bekleyceğim piyasadaki dandik 40-50 liralık farklı urunler bile tandberg ve powerVu eklemiş ve otomatk acılıyormuş malum kanallar

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
benim musterilere aldirtdigim cihazlar Cool,minix mavi/pembe,18500HDplus,bence bularin yazlimi - THE END!

Ona bakarsanız cx hd ye bile eklendi eski bir cihaz olmasına rağmen kullanıcıların taleplerini desteknext.com adresine talepleri iletmeleri gerek

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
benim musterilere aldirtdigim cihazlar Cool,minix mavi/pembe,18500HDplus,bence bularin yazlimi - THE END!

hocam böyle demeyin ya varolan ihtimallerimizi düşürmeyin :) ; şaka bir yana 1 ay içerisinde gelmez ise bi sipariş vercem 40 liralık bi cihaza , eldeki cool'u da tüplüye monte edecem

bayramk

0
Üye
28 Ara 2012
50
0
6
nextyazilim.com **********.com ve form sayfası olarakta next.web.tv adreslerinin takibini yapıyorum. ama son kurban bayramı tatili sonrasında hiçbir cihaz için bu yazılım çıkarmadılar son olarak amigo plus cihazı için yazılım geleceğini söylemişlerdi. biraz sabırlı olursanız diğer cihazlar içinde geleceğini ümit ediyorum. tabi yine en iyisini next bilir.

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
çok fazla umudum yok ama next amigo sarı olan inş onada gelir

ah Amigo! yurt disinda 5 musterime minix Amigo aldirdim,yabanci platformada ucretli rus serverde calisan Amigo 1 ay oldu sorunla karsilasti,platforma sifreleri deyisti -evogamd ve mgamd desteklemiyor,Cccam da bizim oralarda hic calismadi ,baska Nextin cihazlari Tangolar Point de calisiyor Amigoda calismiyor,umidim yeni yazlima!

sonmez30

0
Üye
1 May 2015
21
0
1
Dreambox800se Hd uyduma OSCam r11273 yükledim. Ardından ccam ile next amigoyaya cline verdim baktım ki ünlü kanallar açılmış. Yani bu yolla next amigoda da tandberg kanallarına bakabilirsiniz.

sonmez30

0
Üye
1 May 2015
21
0
1
Şimdilik Next amigoda izlemek için dreambox gibi linux tabanlı oscam kuracağınız cihaz lazım ondan keyleri alarak izliyorum.

sonmez30

0
Üye
1 May 2015
21
0
1
Dreambox800se HD uydu alıcı var. Amigoyu salonda kullanıyorum. Oturma odasında kullandığım Dreamboxa Oscam kurdum oscamda configrasyonda cccam paylaşımı dışarı vermek için tanımladım. modemden açtığım portu dreamboxa yönlendirdim. Oscama eklediğim kullanıcı adını cccam olarak amigoya ekledim. ve kanallar açıldı.

sonmez30

0
Üye
1 May 2015
21
0
1
Benim yöntemle çalıştırabilen var mı?
Dreamboxa OSCam r11273 yükledim gerekli ayarları keyleri işliyorsunuz
Next Amigoda da son yazılım yüklü

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...