Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Tandberg Şifreleme Sistemi EMU Desteği Olan Next & NextStar Modelleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bayramk

0
Üye
28 Ara 2012
50
0
6
Starbox HD Plus -XBOX HD Plus Modelleri içinde yazılım rica ediyorum zira hiçbir kanal açmıyor ne power vu nede diğeri

c1no

0
Üye
5 Şub 2015
167
0
16
marmara
Bekle bekle ne kadar zor bir şeymiş yazılım yapması göndermesi yalvar Allah yalvar keyifleri gelene kadar kanallar ortadan kalkacak ne yapalım yani her sene yeni model next cihaz mı almamız lazım onumu demeğe çalışıyorsunuz

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
- Next 2000 HD ( Yeni Cihaz ve yazılımları henüz sunulmadı ) NEXT 2000 HD TV için bu bilgil var yazılım ne zaman verilir sabırsızlıkla bekliyorum

bayramk

0
Üye
28 Ara 2012
50
0
6
Next bu şifreleme sistemi için 2 haftada bir yazılım çıkartiyor izlenimi bu yönde diğer ürünler içinde yazılım çıkacağını ümit ediyorum. Next destek yönünden çok başarılı bir marka diyebilirim.

10 May 2013
185
17
18
Bu Türksat ta ne Zaman a kadar açık olur fox paketi yoksa kısa bir süreliğinemi açık olacak bu fox paketi Türksat ta

c1no

0
Üye
5 Şub 2015
167
0
16
marmara
Next bu şifreleme sistemi için 2 haftada bir yazılım çıkartiyor izlenimi bu yönde diğer ürünler içinde yazılım çıkacağını ümit ediyorum. Next destek yönünden çok başarılı bir marka diyebilirim.

Evet doğru çıkarmasına çıkarıyor ama sadece machina 3D serilerine ve bazı minix serilerine gerisini yok sayıyor.Next twin diamond kullanıyorum power Vu şifreleme sistemini bekleyip duruyoz tandberk şifreleme sistemini gönderecekler diye hiç umudum yok zaten ee adamlar habire model sürüyorlar piyasaya bize yazılım gönderseler nasıl satacaklar dimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...