Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora Youtube Sorunu

bluebey

0
Üye
20 Ara 2012
22
0
1
Youtube sistem değiştirdiğinden uygulamalar içinde gelen youtube çok güzel ve stabil iken artık çalışmıyor. Bakkal içindeki youtube ise son derece kullanışsız. Çözüm önereb,lecek varmı acaba. Tşk.ler

grean

0
Üye
20 Şub 2013
13
0
1
Kendi içerisindeki youtube uygulamasını oyunlar yada medya bölümüne taşıyın ardından googleplay storeden yeni YouTube uygulamasını indirip kullanabilirsiniz.

bluebey

0
Üye
20 Ara 2012
22
0
1
Kendi içerisindeki youtube uygulamasını oyunlar yada medya bölümüne taşıyın ardından googleplay storeden yeni YouTube uygulamasını indirip kullanabilirsiniz.

Tamam ama bahsettiğim youtube pandoraya özel olarak yapılmış uygulmaydı. air mouse olmadan google playdeki uygulamayı stabil kullanabiliyomuyuz sadece kumanda ile. Tşkler.

grean

0
Üye
20 Şub 2013
13
0
1
Cihazı ben genelde çift kumanda ile kullanıyorum kendi YouTube uygulamasının tek kumanda ile düzgün çalıştığını bile bilmiyordum. Ben sadece googleplay deki YouTube yi kullanabilirsiniz demek istemiştim. Arada survivor tekrar izliyorum tarayıcılar ile ve Digitürkplay ile maç izliyorum onun dışında Pandorayı pek kullanmıyorum.