Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minixhd (black)Şifreli Kanallar.

gsilker107

0
Üye
9 Ocak 2013
2
0
1
Arkadaslar sahip oldugum minixhd black serisinin şifre kırabildigini duydum.Biraz arastırdım fakat yapamadım.ilk önce emuyu aktif ettim.sonra su konudaki http://www.next.web.tr/showthread.php?t=117 minixhd dosyasını indirdim flasha attım kurdum.uydu kendini yeniden baslattı açıldı ama hala sifreli kanalları izleyemiyorum.Trt3 veya ntvspor (starhd falan bunlar açılmıyormu?)ve ellen bisskey girmek istesem neyi nereye yazıcagımı bilmiyorum trt3ü örnegin biri resimli sekilde anlatabilirmi elle nasıl değiştirildiğini elle değiştirme bölümüne giriyorum ama nereye ne yazıcam bilmiyorum.İnternette bisskeyler çok ayrıntılı veriliyo hangilerini kullanıcam bilmiyorum acemiyim biraz kusura bakmayın.ve bu test yazılımını yüklemedende işe yarar mı ?+18 kanallarda kırmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.kırılan kanlların yanında hala şifreli isareti çıkar mı ?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Trt3 ,Ntv gibi biss şifresi kullanan kanalları güncel softcam kéy dosyası yükleyerek ve EMU yu aktif ederek izleyebilirsiniz...CİHAZINIZIN BÖLÜMÜNDE GEREKLİ TÜM BİLGİLER BULUNMAKTADIR. Bunun dışında Türksat uydusunda D-Smart ve Digitürk platformlarına ait olan kanallar,izlenmemektedir bunlar için yasal abonelik yolu ile platformların kendi cihazları ile izlemeniz gerekmektedir.Forumda İllegal izleme ile ilgili konular kesinlikle yasaktır...

+18 kanalları izlemek için ise cihazınızın Free Share özelliğini kullanarak HotBird ve Astra uydularınız varsa bu kanalları cihazınıza İnternet bağlantınızı sağlıklı yaparak ve aşağıdaki linkte yazılanları yaparak Sarı renki Free Share yazısını aktif hale getirmeniz yeterli..
http://www.next.web.tr/showpost.php?p=15883&postcount=1

Free Share ile YERLİ PLATFORMLAR İZLEMEMEKTEDİR.!!!

buraq

0
Üye
21 Ağu 2013
8
0
1
Bu Nasıl İştir

Selamun aleykum dün fb-arsenal maçını rustavi 2 den izliyordum yayın gitti sonra bişeyler yaptım biss keyi falan buldum ama biss keyi yazınca olmadı.Ne yapmalıyım geçen senede ntvsporda la liga maçları şifreleniyordu.ACİL YARDIM

buraq

0
Üye
21 Ağu 2013
8
0
1
Ve rustavi 2 şu an gayet güzel gösteriyor .Sorunun çanakda olduğunu sanmıyorum

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ
1.si akşam sinyaliniz zayıflıyor olabilir.
2.si anahtarlarınız yanlış olabilir.
Çünkü sadece ben değil bizim mahalledeki Nilesat çanağı olmayan herkes Rustavi2den izledi.
2sinde Minix cool var diğerleri normal receiver.Benimki Minix HD Mavi

Son düzenleme:

buraq

0
Üye
21 Ağu 2013
8
0
1
Hayır maç başladığında biraz gösterdi sonra şifrelendi ve sinyal vardı şifrelendiğinde de sinyal kalitesi 83 dü

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Kanalı silip tekrar tarama yapınız, 12596 V 3700 frekansındaki kanalı kontrol ediniz,diğer frekanstaki Rustavi 2 kanalının ismi farklı olduğundan kanal şifresi aktif olmaz,diğer frekanstaki yayınlar içinde kéy dosyalarına yeni düzenleme yapacağım.

buraq

0
Üye
21 Ağu 2013
8
0
1
Son soru keyi yazıyorum ama büyük harfle yazamıyorum nasıl yazılır o gün yazamadığım için herhalde kanal açılmadı lütfen yardım

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Son soru keyi yazıyorum ama büyük harfle yazamıyorum nasıl yazılır o gün yazamadığım için herhalde kanal açılmadı lütfen yardım

Kéylerde harflerin büyük yada küçük olması fark etmez, zaten elle kéy yazarken sadece küçük harf kullanılabiliyor.