Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Tango Cihazımda Usb'den Biss Key Nasıl Yüklerim ?

Antiphates

0
Üye
24 Eki 2015
8
0
1
Forumdaki bazı konuları inceledim. Next_Tango-Point_Softcam.key adlı bir dosya indirip onu usb ile aktardım cihazıma. Ama şifreli kanallar yine şifreli. Zaten bu kadar kolay olmasını beklmeiyordum ama güncel key listesi tarzı bir şey var mı ? Var ise nerden bulurum ve şifreli kanalı açmak için manuel ve ya usb'den bir program yardımıyla nasıl hallederim bu işi.

not: kusura bakmayın yeniyim bu işlerde cihazımı da yeni aldım detaylı bilgi veren olursa sevinirim.:)

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Forumdaki bazı konuları inceledim. Next_Tango-Point_Softcam.key adlı bir dosya indirip onu usb ile aktardım cihazıma. Ama şifreli kanallar yine şifreli. Zaten bu kadar kolay olmasını beklmeiyordum ama güncel key listesi tarzı bir şey var mı ? Var ise nerden bulurum ve şifreli kanalı açmak için manuel ve ya usb'den bir program yardımıyla nasıl hallederim bu işi.

not: kusura bakmayın yeniyim bu işlerde cihazımı da yeni aldım detaylı bilgi veren olursa sevinirim.:)

Önce -Next-NextStar-Serileri-Guncel-Emu-Softcam-Ky-Dosyalari-Karbon. linki tıklayın

NEXT_MİNİXHDTANGO&PLUS_111015.zip‎ (5.1 KB (Kilobyte), 43 views) bu dosyayı indirin
rardan&zipden çıkarın ve usbye atın

http://www.next.web.tr/forumlar/275-Next-Minix-HD-Tango-Next-Minix-HD-Tango-Plus.html BU Sayfayı okuyun

http://www.next.web.tr/konular/4494-Next-Minix-HD-Tango-USB-Bellek-ile-Yazilim-Yukleme.html bu reesimde anlatımları okuyun ve softcam üzerine gelin okeyleyin

SOFTCAM DOSYALARDAN SADECE CİHAZINIZIN ADI OLANI İNDİRİN.
NOT:CİHAZIN TANGOMU ? FORUMDA Bİ BAŞKA KONUDA POİNT YAZMIŞSIN UYGUN OLANI İNDİR

Son düzenleme:

Antiphates

0
Üye
24 Eki 2015
8
0
1
dediklerinizi uyguladım hocam. ama şifreli kanallarda bir değişiklik olmadı. sağolun ilgilendiğiniz için.