Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 15.12.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Bunun altında kalamayız. Acil Amigo Plus'a yazılım istiyoruz. Teletext tuşu ile alt yazı tuşu yer değiştirmişler. Destek sitene yazdım :D en güncel yazılım Amigo Plus'da olmalı :D Amigo PLUS.Plus plus please :D

destek sitene yazdım ne demek yahu :D firma benimde haberimmi yok :D site benimse bende emir verdim yazılımcılara amigo plusa bundan sonra yazılım mazılım yok :D

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Bu yazılımdada yine Xtream giriyorum ip lerimi yüklüyorum cihaz yine kendini resatlıyor.

starkman

0
Üye
23 May 2015
89
5
8
yazılım genel olarak iyi bence ama özellikle kanal geçişleri çok yavaş eski yazılımlarda gayet hızlıydı kötü olmuş ve usbden film izliyorken altyazılar gözükmüyor amigo plusta aynı filmleri altyazılı oynatabiliyorum

gsamigosu

0
Üye
18 Şub 2016
5
0
1
Merhaba herkese,

Son 2 yazılımla, IPTV ve Youtube uygulamalarında giriş sorunu yaşıyorum. Lütfen Bekleyiniz ve yükleniyor gibi yazılarda takılıp kalıyor cihaz.

Gördüğüm kadarıyla herkes sorunsuz kullanıyor,bendeki sorun ne olabilir? Acemi bir amigo kullanıcısı olarak,yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler şimdiden.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
- XTREAM IPTV desteği eklendi.
- XTREAM IPTV kanal kapasitesi : 2000
- XTREAM IPTV hesap bilgilerini değiştirmek için Xtream IPTV üzerindeyken kırmızı tuşa basın ve hesap bilgilerinizi girin.
- Tandberg ve PowerVu desteği eklendi.
- VOD Film içerikleri düzeltildi.
- VOD ve Youtube da oynatılan içerik durdurulduğunda tekrar oynatma sorunu düzeltildi.
- Uydu/TP/Kanal ve key bilgileri güncellendi.

xpanel 2850 kanallık panel ekledim aldı kapasite 2000 denmişti ama sanırım 3000 lik :D

hayro46

0
Üye
5 Mar 2016
97
117
33
Bu yazılımdada yine Xtream giriyorum ip lerimi yüklüyorum cihaz yine kendini resatlıyor.[/Q
Xtream giriyorum oldu arkadasım,,,,

--------------------

Dosya Bilgisi : Next Minix HD Amigo Dec 15 2016.bin

Dikkat: Bu yazılım uydu üzerinde bulunmamaktadır. Yazılım farklı modellere atılmamalıdır!

Yazılım yüklemesi yapıldıktan sonra cihaz Fabrika ayarlarını döndürülmelidir.
Fabrika ayarlarına geri dönüşte emu ve paylaşım kapalı gelmektedir.
IKS özelliğini aktif etmek için uzaktan kumandadan Menu >7777> IKS seçilir.
Emu özelliğini aktif etmek için uzaktan kumandadan Menu >8888 tuşlayın>Düzenle aktif olur.
Kapatmak için aynı işlem tekrarlanır.
Hızlı biss girişi için uzaktan kumandadan kanal izleme tekli menüde OK > Mavi tuş tuşlanması gereklidir.
Wi-Fi Ralink 5370 kullanılmaktadır.
Master şifre 2381 Ebeveyn kilit konumundan işlem yapılır.

Geliştirmeler:
• Tandberg desteği eklendi.
• VOD Film içerikleri düzeltildi.
• VOD ve Youtube da oynatılan içerik durdurulduğunda tekrar oynatma sorunu düzeltildi.
• Uydu/TP/Kanal ve key bilgileri güncellendi.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
önceki reset attıran paneli girdim bu sefer resetlemedi yanlız xtream paneldeki kanallarda hızlı hareket edilirse değişimlerde cihaz cevap vermede sıkıntı yaşıyor reset atabiliyor makul hızda değişim yaparsak sıkıntı çıkarmıyor

goodmen

0
Üye
7 Nis 2015
6
0
3
Işte bu işte bu teşekkürler en sonunda tandberg geldi emeği geçenlerin ellerine sağlik bütün ustalara teşekkürler

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,592
57,767
113
izmir çamdibi
forumda konular açtık firmaya talep gönderdik etkisi varmı bilmiyorum ama bence on nurara beş yıldız yazılım olmuş ufak tefek sorunlar olabilir o kadar kusur kadı kızındada olur en önemlisi tandberg isteğimiz oldu yazılıma emeği geçenlere tekrar teşekkürler :eek:kok::halay::halay::eek:ke::angel::maganda:

yerebakan

0
Üye
6 Şub 2015
42
1
8
Tv ve radyo kanalı listemi nasıl güncellemeliyim?
Cihazı formatladım ve bu yazılımı kurdum. Radyo kanalları yok.
Kor tarama ile nit açık şekilde mi tarama yapıyorduk?

Not; hallettim. Bu şekildeymiş. Tüm kanallar güncellendi ve yeni kanallar eklendi.

Son düzenleme:

aragon53

0
Üye
12 Şub 2015
1
0
1
bu yazılımdan sonra kanallarda ses sorunu var ileri geri yapınca ses geliyor çoğu kanal ilk açılışta ses yok görüntü var bu sorunu nasıl çözerim (eski yazılımalara dönünce düzeliyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...