Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Süper Tek Tuner Serisi (V2.255) 03.11.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next Machina 3D Süper Tek Tuner Serisi (V2.255) 03.11.2016 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları:

- X Panelde değişiklikler yapıldı.
- IPTV kanal listelerinden -1 kaldırıldı
- IPTV stabilitesi geliştirildi.
- IPTV alfabetik sıralama eklendi.
- Tandberg EMU OK.
- İMedya portalında Servis 2 ikonu kaldırıldı.
- Eklentideki softcam dosyasını yükleyiniz.
- doktor'a teşekkürler.

Ekli dosyalar

• 2016_11_03_v2255_r1421_NX_M3DS_gmain.zip
    84.9 MB · Görüntüleme: 224

osmanguneri1

0
Üye
20 Şub 2016
59
21
8
Üstadım özür diliyorum Eklentideki softcam dosyasını yükleyiniz. Derken nasıl indirebiliriz link paylaşma imkanınız varmı bu işte cok yeniyim siz ustalar sayesinde öğreneceyiz tekrar özür diliyorum emeyi gecen herkese saygılarımı sunuyorum

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Üstadım özür diliyorum Eklentideki softcam dosyasını yükleyiniz. Derken nasıl indirebiliriz link paylaşma imkanınız varmı bu işte cok yeniyim siz ustalar sayesinde öğreneceyiz tekrar özür diliyorum emeyi gecen herkese saygılarımı sunuyorum

1. mesajda dosya yazılım dosyası içinde softcam dosyası da var onu da yazılımı yükledikten sonra yükleyeceksiniz.

akuva

0
Üye
6 Eki 2013
3
1
3
teşekkür ederim sağolun birde softcam dosyaları not defteri olarakmı atılıyor.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
yazılımı ve softcam dosyasını internet destek üzerinden güncellesek aynı şey olmuyormu usta ?

Evet, Menü - İnternet Destek - Güncellemeler - üzerindende softcam güncellemesi yapabilirsiniz, o bölümleride güncelledim.

nutica

0
Üye
5 Kas 2013
56
2
8
x paneldeki değişiklik ne acaba yazılımı yükledim ben göremedim hala tek satır yazılabiliyor fazla server ekleme gelemiş sanırım

nutica

0
Üye
5 Kas 2013
56
2
8
haydar usta x panelde beklentimiz 2000 gibi daha fazla server eklemekti bu yönden eksikliği belirtmiştik düzenleme denilince ilk akla o geldi hemen yükledim ama maalesef aynı değişiklik yok

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar usta x panelde beklentimiz 2000 gibi daha fazla server eklemekti bu yönden eksikliği belirtmiştik düzenleme denilince ilk akla o geldi hemen yükledim ama maalesef aynı değişiklik yok

Doktor üstat ile yaklaşık iki hafta önce yaptığım görüşmede bu durumu dile getirmiştim,ancak sizin dediğiniz gibi 2000 tane falan olmayacak.Tek olan port giriş sayısı 10 a çıkacak diye söylemişti kendisi.Bekleyip görelim kendisi elbette bir program çerçevesinde ekleyecektir yazılımların birine...

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova
ustatlarim benim Next Machina 3D Süper Tek Tuner Serisi cihazda 2 gune bir data yazilim mesaji veriyor kanallar siliniyor yedek aliyorum ama normalmi boyle olmasi

nutica

0
Üye
5 Kas 2013
56
2
8
Doktor üstat ile yaklaşık iki hafta önce yaptığım görüşmede bu durumu dile getirmiştim,ancak sizin dediğiniz gibi 2000 tane falan olmayacak.Tek olan port giriş sayısı 10 a çıkacak diye söylemişti kendisi.Bekleyip görelim kendisi elbette bir program çerçevesinde ekleyecektir yazılımların birine...

yok yalnış anladın ben yeni çıkan 2000 internet cihazı kasdettim evet 10 da yeterli olurdu keşke gelseydi yinede umudumuzu kaybetmedik bekliyoruz

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
ustatlarim benim Next Machina 3D Süper Tek Tuner Serisi cihazda 2 gune bir data yazilim mesaji veriyor kanallar siliniyor yedek aliyorum ama normalmi boyle olmasi

Sevgili kardeşim size nacizane tavsiyem şu olacaktır.! Öncelikle cihazı 4 bölümün hepsini sil seçeneği ile tamamen resetle,sonra cihazına son yazılımı BOOT modunda tekrar yükle.Sonra tekrar 4 bölümün hepsini sil seçeneği ile yine reset at ve artık bundan sonra kendi çanak sistemine göre cihazın dayzek yapılandırmasını yap.Kanalları baştan tarat ve kişisel kullanıcı ayarlarını yap artık kolay kolay bu sıkıntıyı yaşamazsın.Bu uyarıyı genellikle ESKİ kanal listelerinde olunca vermektedir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...