Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Süper Tek Tuner Serisi (V2.237) 23.08.2016 Tarihli Test Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next Machina 3D Süper Tek Tuner Serisi (V2.237) 23.08.2016 Tarihli Test Yazılımı

Yazılım Notları:

- IVOD ALTYAPISI DÜZENLENDİ.
- 36.0 E TRICOLOR EMUYA EKLENDİ.(SADECE EMU İLE İZLENEBİLENLERİ BAZI KANALLAR AÇILIR).
- CI+ İKİNCİ NESİL YAZILIM DESTEĞİ EKLENDİ.
- KLAVUZ RENKLER DEĞİŞTİRDİ.
- IPTV ALTYAPISI TAMAMEN DEĞİŞTİRİLDİ (KULLANICI LİSTEYE HER GİRDİĞİNDE OTOMATİK YENİ GÜNCEL LİSTE ÇEKİLECEK.)
- IPTV .TS UZANTILARI İÇİN XTREME GEREĞİ OLMADAN DİREK OYNATABİLME EKLENDİ.
- D-SMART MODÜL KAPASİTESİ İYİLEŞTİRİLDİ.

@doktor'a TEŞEKKÜRLER.

Ekli dosyalar

• 2016_08_23_v2237_r1402_NX_M3DS_gmain.zip
    84.8 MB · Görüntüleme: 166

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
36.E Tricolor ( circular LNB ) Test softcam dosyası.. bu paket için çalışma halen devam ediyor.. (cihaz üzerinden dosya inmez, sadece eklentideki dosyayı yüklemeniz gerekir..
12226 L 27500 (Perviy kanal, NTV , SHOP24) Açılan kanallar.

Ekli dosyalar

• NEXT_MACHINA3D_240816.zip
    15.6 KB · Görüntüleme: 17

mavadam

0
Üye
11 Ağu 2016
5
3
3
vod problemi hala devam ediyor.!!!!!

selam arkadaşlar, vod da daha önce sorduğum zaman bana"düzelecek biraz zaman "dediniz. Ama iki hafta oldu hala filmleri açamıyorum. yalnız dizi ve müzikler açılıyor. neden film izleyemiyorum. yardımınızı bekliyorum.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
VOD kısmında 7 farklı kaynaktan film ekleniyor, şu aşamada sadece VK altyapılı filmler ile ilgili düzenlemeler yapıldı, diğer kaynaklar içinde çalışmalar yapılıyor..

Yalnız yazı ve istek şeklinize biraz özen gösterin, yazılım desteği bitince ne yapacaksınız, bir sürü yazılım desteği bekleyen model var iken bu seriye gerektiğinden fazla ilgi gösteriliyor ama halen bizler hesap sorar tarzda yazılar yazıyoruz.. Firma isterse cihazı çıkarttıktan sonra üzerine bir nokta koymaz.. böyle bir sorumluluğu yok ki.. sadece garanti süreci boyunca yedek parça ve arıza onarımı yapar geçer gider, ama maalesef o kadar istekler karşılanmış ve istemeye alışmış insanlar.. istekleri yapılmakta yavaşlayınca yada sekteye uğrayınca o kadar hesap soran şirket ortağı yada patronu moduna geçmiş ki.. bu tarz yorumları okuyunca üzülüyorum...

mavadam

0
Üye
11 Ağu 2016
5
3
3
Karbon, ilgi ve alakan için teşekkür ederim. Ben bu konularda yabancı kalıyorum. yazılımlarla ilgili pek anlamışlığım yok. makineyi alırken satıcı hemen hemen bütün programları açar dedi. haliyle ben de açarken açmayınca şaşırdım. Forum dan başka kimse yardımcı olmuyor.
Bir şey daha sorabilir miyim:
- yazılım yayınlandığı zaman benim macinam internet ortamında yazılımı otomatik yüklüyormu yoksa biz usb kanalıyla mı yükleyeceğiz.
TEŞEKKÜRLER.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Karbon, ilgi ve alakan için teşekkür ederim. Ben bu konularda yabancı kalıyorum. yazılımlarla ilgili pek anlamışlığım yok. makineyi alırken satıcı hemen hemen bütün programları açar dedi. haliyle ben de açarken açmayınca şaşırdım. Forum dan başka kimse yardımcı olmuyor.
Bir şey daha sorabilir miyim:
- yazılım yayınlandığı zaman benim macinam internet ortamında yazılımı otomatik yüklüyormu yoksa biz usb kanalıyla mı yükleyeceğiz.
TEŞEKKÜRLER.
Yazılım ilk foruma veriliyor dolayısı ile usb bellek ile yüklemeniz gerekiyor, internet üzerinden yükleme yapmanız içinde zaten usb bellek gerekir ama internet destek kısmına yazılımlar sürekli verilmiyor, forumu takip ederseniz yazılımlara ilk erişenlerden ve haberi olanlardan olursunuz

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
36.0E tricolor keyler internet destek üzerinden güncellemeler softcam güncelleme adımından indirilebilir hale getirilmiştir. Sadece 12226 L 27500 kanalında 3 kanal altifdir

Yazılım cihaz üzerinden İnternet destek bölümüne eklenmiştir.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

sagum19

0
Üye
9 Şub 2015
11
2
3
Teşekkürler Karbon usta.
Vod bölümünde eski filmler yok zaten belirttiğiniz gibi ama diziler açılmaktadır. Yazılımdan sonra yeni softcamları atmadığınızda Necolar (Nat.Geo. vb.) açılmamaktadır.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar 1966 eror5 yazısı çıktı yardımcı olursanız

Yukarıdada görüldüğü üzere bu kodun anlamı budur size tavsiyem USB belleğinizi önce FAT-32 olarak biçimlendirin.Sonra cihazı arka anahtardan kapatıp tekrar açın.Zipten çıkardığınız yazılımı usb ye atın ve sonra cihaza takın yazılımı atın durumu paylaşınız...

ali usta

0
Üye
23 Ocak 2016
145
13
18
sayın haydar ustam öncelikle özür dilerim. yazılımı atamamışım bu akşam attım süper olmuş.doktora ve ekibine tşk.ederim.yalnız +18 lerdeki bufferingler hafızaya o an alınıyor çıkınca tekrar buffering aç kapa istiyor exıt ile çıkıyorum.ama menü rengi güzel olmuş cihazı kullananlardan duydum.acaba ses osd sini nex 18500 gibi olmazmı deniyor.yani normal alttan.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
sayın haydar ustam öncelikle özür dilerim. yazılımı atamamışım bu akşam attım süper olmuş.doktora ve ekibine tşk.ederim.yalnız +18 lerdeki bufferingler hafızaya o an alınıyor çıkınca tekrar buffering aç kapa istiyor exıt ile çıkıyorum.ama menü rengi güzel olmuş cihazı kullananlardan duydum.acaba ses osd sini nex 18500 gibi olmazmı deniyor.yani normal alttan.

Sevgili kardeşim estafurullah öenmli olan olayı bitirmektir +18 den kastınız TAVŞANLARMI eğer onlar ise o iş çok kolay. BUFFERİNG penceresi bölümüne gelin KAPALI konuma getirin EXIT tuşuna basın gelen soruya EVET deyin olay bitmiştir.(Yani tekrar tekrar uğraşmaya gerek kalmaz.) OSD ses olayına gelince ben o bölümün yerinin değişeceğine pek ihtimal vermiyorum yani bu olay MACHİNAYA özeldir.Ve DOKTOR da o konularda oldukça HASSASTIR...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...