Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Süper COMBO Serisi (V2.222) 19.05.2016 Tarihli Test Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next Machina 3D Süper COMBO Serisi (V2.222) 19.05.2016 Tarihli Test Yazılımı

Yazılım Notları:

Kod:
- IPTV Xtream Panel Eklendi.
- Tavşanlar düzeltildi.

@doktor'a Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• 2016_05_19_v2222_r1387_NX_M3DTCS_gmain.zip
    84.7 MB · Görüntüleme: 78

all 2

0
Üye
13 Şub 2015
31
2
8
Emegi gecen herkesin ellerine saglik.

Amaaa!! IPTV bölümünu acinca direkt x panal kanallari geliyor yani bos sayfa cikiyor Bütün linkler bölumü kalkmis Mecburen 1 kac dügmeye basmamiz lazim
Bütün linkler bölümü geri getirilemezmi ben mecburen eski yazilima geri döndüm

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Emegi gecen herkesin ellerine saglik.

Amaaa!! IPTV bölümünu acinca direkt x panal kanallari geliyor yani bos sayfa cikiyor Bütün linkler bölumü kalkmis Mecburen 1 kac dügmeye basmamiz lazim
Bütün linkler bölümü geri getirilemezmi ben mecburen eski yazilima geri döndüm

Arkadaşım selamlar öncelikle siz ne yapmayı istiyorsunuz onu bir tam olarak yazın bizde net olarak cevap yazalım.! Bütün linkler bölümü niçin kalksınki bir tuşa basmak bu kadarmı zor geliyor.! Bir tuş şak X-PANEL bir tuş şak cihaza Free yüklenen kanallar daha ne olsun yani.Eğer canınız istemez ise eski yazılama dönmek en tabii hakkınız o şekilde kullanırsınız olur biter.

all 2

0
Üye
13 Şub 2015
31
2
8
Slm. Cevabiniz icin tesekkurler. Benim yazilima birsey dedigim York. Yukarida soyledigim gibi emegi gecenlerin ellerine saglik
Ustelik ben son yazilimlari kullanmaktan yanayim.
Sadece butun linker bolumu kalkmis die hatirlatayim dedim.
Cunku ben evdeki butun kumandalari birkumandada topladigim icin (kopyalanabilen) ondada sat tusuna der York. Direkt Mavi tustan giriyorum

Rumen88

0
Üye
26 Tem 2013
17
0
1
Arkadaşlar bu sürümde bir sorun mu var anlamadım ilk çıktıgı gün kurmuştum ama önceleri wi fi hatası alıyordum sonra düzeldi bu 3 gündür kanalları değiştirirken siyah ekran oluyor server yada türksatta farketmiyor arkdan aç kapa yapınca geliyor 15 dk sonra gene aynı (V2.219) 22.04.2016 Tarihli Test Yazılımı kurdum şu anlık sorun yok yeni sürüm çıkacak mı yoksa eski sürümle devam mı edeyim

suatwefe

0
Üye
14 Tem 2016
22
0
1
arkadaşlar machine 3 d süper combo test yazılım var acaba internet ten cihaza ne zaman güncelleme gelir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...