Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next machina 3d süper comb yeni yazılımı.

ali usta

0
Üye
23 Ocak 2016
145
13
18
öncelikle teşekkürler yalnız cihazımda gördüğüm bazı noktaları aktarmak istiyorum.tavşanlar güzel ama yazılar ingilizce olmuş.birde diyelim tavşan 6 yı seçtim servis bölgesi 1 de buffering açık çiktıktan sonra buffering kapanıyor önceki yazılımda bu yoktu.hafızada durmuyor.birde böyle bir cihaza usb olmadan kanal yedekleme olamazmıydı.voddda ki filmler güzel ama türk filmleri vardı 16 tane geçmiş en güzel filmler koyulup bu sayı arttırılabilirmi mesela kemal sunal ve cüneyt arkın filmleri.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
öncelikle teşekkürler yalnız cihazımda gördüğüm bazı noktaları aktarmak istiyorum.tavşanlar güzel ama yazılar ingilizce olmuş.birde diyelim tavşan 6 yı seçtim servis bölgesi 1 de buffering açık çiktıktan sonra buffering kapanıyor önceki yazılımda bu yoktu.hafızada durmuyor.birde böyle bir cihaza usb olmadan kanal yedekleme olamazmıydı.

1.Şimdi şu buffreing olayını yaparken EXIT tuşu ile hafizaya alıyormusunuz.?
2.Cihaza kanal yedekleme işi olayına gelince DOKTOR civanıma [email protected] yazıp kendisine sorabilirsiniz...

ali usta

0
Üye
23 Ocak 2016
145
13
18
haydar ustam cevabına tşk ederim exıt ile çıkıp hafızaya alıyorum. bu cihaza birçok ekleme yazılımla yapılabilir sanıyorum.bu yazdıklarım istek öneridir. yanlış anlaşılmasın.doktor üstadımada tşk ederim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar ustam cevabına tşk ederim exıt ile çıkıp hafızaya alıyorum. bu cihaza birçok ekleme yazılımla yapılabilir sanıyorum.bu yazdıklarım istek öneridir. yanlış anlaşılmasın.doktor üstadımada tşk ederim.

Eğer bu BUFFER olayı sizin dediğiniz gibi ise o zaman yazılım hatalı demektir.! Benim çifttunerli cihazda bu şekilde bir sıkıntı görünmüyor,ayrıca size link verdim ki kendiniz bu şekilde bir yedekleme yapılabilirmi sorabilirsiniz Doktor'a...