Neler yeni

Next Machina 3D ile USB 3G Modem Kullanımı

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
USB 3G modeminizi cihazınıza takın ve cihazınızı açın.

Menü > Kurulum > İnternet Ayarları > 3G Modem Ayarları (Mavi tuş) bölümüne girin.

Operatör: bölümünden operatörünüzü seçin ve kırmızı tuşa basarak bağlanın.

Next Machina 3D 3 Operatörün USB 3G Modemlerini desteklemektedir.
Desteklenen 3G Modem modelleri:
Turkcell: MF190
Vodafone: K3806
Avea: MF190

muratusta

Machina3D VIP Clup
Machina3D VIPClup
Bu konuda karbon hocamin yazdiklarina onemli bir not eklemem
Gerekiyor modem takilmadan once karttaki pin kontrolu
Kaldirmaniz gerekiyor hocama cok tesekkurler

gokbel

Member
Üye
Hayırlı akşamlar,forumde yeni olduğum için nereye yazacağımı tam olarak bilemedim , şimdiden affola. benim bir sıkıntım var,ikinci el machina 3d aldım,fakat interneti çalışmıyor,servise getirdim, ana kartı değişmesi lazım masrafı 100 tlyi geçer dedi şimdilik durdurdum, sormak istediğim yaptırmalımıyım sizce başka bir çözümü varmıdır şimdiden teşekkürler

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Hayırlı akşamlar,forumde yeni olduğum için nereye yazacağımı tam olarak bilemedim , şimdiden affola. benim bir sıkıntım var,ikinci el machina 3d aldım,fakat interneti çalışmıyor,servise getirdim, ana kartı değişmesi lazım masrafı 100 tlyi geçer dedi şimdilik durdurdum, sormak istediğim yaptırmalımıyım sizce başka bir çözümü varmıdır şimdiden teşekkürler
Estafurullah kardeşim burasıda uygun bir bölüm sayılır acaba cihazınızın garantisi bitmişmi.? Bence ara servislere göndereceğinize cihazı ANA servise yollayın çok daha isabetli olacaktır. Bir internet bağlantısı hatası için ana kart değişiminin gerekli olduğu benim kafama pek yatmadı doğrsu...

gokbel

Member
Üye
Estafurullah kardeşim burasıda uygun bir bölüm sayılır acaba cihazınızın garantisi bitmişmi.? Bence ara servislere göndereceğinize cihazı ANA servise yollayın çok daha isabetli olacaktır. Bir internet bağlantısı hatası için ana kart değişiminin gerekli olduğu benim kafama pek yatmadı doğrsu...
aslında biraz kandırıldım garantisi var diye gönderdiler esas olan fatura imiş,cihazı servisten alıp ana servise kendimmi göndemem lazım,ana servisin teli varsa yada yönlendireceğiniz bir yer varmı (İstanbul içi olarak)NOT:uydu konusunda acemiyim, bilmiyorum belkide bu cihaz bana fazla lüx,sağlıcakla kalın

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
aslında biraz kandırıldım garantisi var diye gönderdiler esas olan fatura imiş,cihazı servisten alıp ana servise kendimmi göndemem lazım,ana servisin teli varsa yada yönlendireceğiniz bir yer varmı (İstanbul içi olarak)NOT:uydu konusunda acemiyim, bilmiyorum belkide bu cihaz bana fazla lüx,sağlıcakla kalın

Sevgili kardeşim AŞAĞIDA gerekli bilgiler mevcuttur siz en iyisi kargo ile cihazı yollayın..
.

İletişim Bilgileri:

Nextstar Elektronik Market İç ve Dış Tic. A.Ş.

Battalgazi Mh. Basra Cd No:16-22 34935 Sultanbeyli - İstanbul, Türkiye
Telefon +90 (216) 592 98 00

gokbel

Member
Üye

Sevgili kardeşim AŞAĞIDA gerekli bilgiler mevcuttur siz en iyisi kargo ile cihazı yollayın..
.

İletişim Bilgileri:

Nextstar Elektronik Market İç ve Dış Tic. A.Ş.

Battalgazi Mh. Basra Cd No:16-22 34935 Sultanbeyli - İstanbul, Türkiye
Telefon +90 (216) 592 98 00
teşekkürler sağlıcakla kalın