Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.510 ) 22.04.2016 Tarihli Test Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qorsan61

0
Üye
22 Mar 2013
32
1
8
TRABZON -- ISTANBUL
Sayın arkadaşım bu sorunuza bilahare NET bir cevap verebilirim,çünkü bu konuda DOKTOR üstada bende bu şekilde bir ricada bulunmuştum.Kendisi bu konuda zaten çalışma yapıldığını ve normalde hem powervu hemde diğer sistemin normal çalıştığını yazdı.Ancak mesele ne yazikki bundan sonra ortaya çıkmış maalesef cihazımızda D-SMART modül bu durumda ÇALIŞMIYORMUŞ.! Malum bu cihazı sadece bizler değil diğer kullanıcılarda bir şekilde kullandıkları için onlarında mağdur olmaması önem taşımaktadır. Bu nedenle çıkar yol olarak bu şekilde bir orta-yol bulunmuştur en azından bir şekilde AYLARDIR izleyebiliyoruz bunada şükür.BİLGİNİZE...

Hocam öyleyse şöyle yapalım doktor arkadaşımız iki çeşit yazılım çıkarsın. Kimin işine ne geliyorsa o yazılımı yüklesin. Dsmart modülü olan modülle stabil olanı yüklesin dsmart modüle sahip olmayan da herşeyin aynı anda stabil çalışan yazılımı yüklesin. Elde ki imkânlarla demokrasi mümkün herkes memnun kalır. Doktor arkadaşımızda bir iyilik yapıp dua alır. Sonuçta emek veriyor ve alternatifi çok. Kim neyi severse onu yüklesin. Allah'a emanet

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Hocam öyleyse şöyle yapalım doktor arkadaşımız iki çeşit yazılım çıkarsın. Kimin işine ne geliyorsa o yazılımı yüklesin. Dsmart modülü olan modülle stabil olanı yüklesin dsmart modüle sahip olmayan da herşeyin aynı anda stabil çalışan yazılımı yüklesin. Elde ki imkânlarla demokrasi mümkün herkes memnun kalır. Doktor arkadaşımızda bir iyilik yapıp dua alır. Sonuçta emek veriyor ve alternatifi çok. Kim neyi severse onu yüklesin. Allah'a emanet

İşte o iş öyle kolay değil arkadaşım her yazılım çıktığında her model için 2 ayrı farklı yazılımmı çıkacak yani.! Bu herşeyin birbine geçip karmaşaya neden olması demektir.Bunu siz düşündünüz hatta ben bile düşündüm değilki DOKTOR üstat düşünmeyip bu şekilde bırakacak. Zaten öyle bir şey olsaydı çoktan yapılıp verilirdi yazılım... Haa yinede aklınıza takılmaya devam ederse o halde yazın DOKTOR üstada [email protected] adresine anlatın derdinizi.! Eğer uygun bulursa gerekeni yapar elbette...

qorsan61

0
Üye
22 Mar 2013
32
1
8
TRABZON -- ISTANBUL
Ben fikrimi söyledim karşamaya da sebep olmamaz neden mi? Cihazın kendi yazılım güncelleme merkezinde standart yazılım olmakla beraber bu işi hobi için yapanlar içinde forum sayfasına arkadaşlar bu yazılım bu özelliklere sahip adı altında upload edilebilir. Bizi bu ve bunun gibi sayfalara uydu teknolojilerine olan hobimiz getiriyor. Herşey niyette saklı hocam. Doktor arkadaş teşekkür ederiz ancak ozelden mail atmaya gerek yok. Bu tip forumlar da takılanlar olarak zaten özel insanlarız. Burda bizim yaptıklarımızı ve de yaptıklarımızı ilgisi olmayan zaten anlayamaz. Herşey ortada biz bize özel diye buradayız. Allah'a emanet

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Ben fikrimi söyledim karşamaya da sebep olmamaz neden mi? Cihazın kendi yazılım güncelleme merkezinde standart yazılım olmakla beraber bu işi hobi için yapanlar içinde forum sayfasına arkadaşlar bu yazılım bu özelliklere sahip adı altında upload edilebilir. Bizi bu ve bunun gibi sayfalara uydu teknolojilerine olan hobimiz getiriyor. Herşey niyette saklı hocam. Doktor arkadaş teşekkür ederiz ancak ozelden mail atmaya gerek yok. Bu tip forumlar da takılanlar olarak zaten özel insanlarız. Burda bizim yaptıklarımızı ve de yaptıklarımızı ilgisi olmayan zaten anlayamaz. Herşey ortada biz bize özel diye buradayız. Allah'a emanet

Sn.Arkadaşım benim bu konuda yazacak bir şeyim ne yazikki yoktur dediğim gibi önerinizi iletin eğer uygun olursa neden olmasın.Sonuçta herkes bu cihazları bir şekilde kullanıyor...

KARTİNKA

0
Üye
5 Şub 2015
84
180
33
İSTANBUL
Tavşanların hepsi firarda.

Cihazın KURULUM menüsü'nden internet ayarlarını seç, IP Türü satırını (STATİK) seçip OK'le. 1.DNS server satırına 208.067.222.222
Diğer DNS Sunucusu satırına da 208.067.220.220 DNS adreslerini girip kumandanın kırmızı tuş'u ile kaydet.
Bu şekilde 3 ve 4 nolu tavşanlar geri gelir. (Tavşanlar menü, ayarlar satırında bölge KAPALI seçili olmalıdır).

avciali

0
Üye
28 Ağu 2013
40
0
6
Yardımınız için teşekkür ederim.
Uygulama bende sadece 4 nolu tavşanlarda işe yaradı.3 nolu ise çalışmıyor.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
KARBON : hocam aybaşında ana yazılım demiştiniz ama gelmedi ?????

Doktor üstat birkaç gün önce bu konu ile ilgili sayılabilecek bir açıklama yapmıştı,yazılım gurubunun tam kapasite toplanmaya çalışıldığını ve sayılarının iki misline yakın artığını söylemişti.Hiç bir machina kullanıcısı merak etmesin yazılama yeni EKLERLE olabilecek en kısa sürede emrimize amade olacaktır...

EROL KAPTAN

0
Machina3D VIPClup
28 Şub 2012
117
6
18
Emeği gecen tüm herkese tesekkürler son yazılım ile birlikte görğntü daha net ve cam gibi oldu süper macıhnam benim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...