Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.460) 28.07.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.460) 28.07.2015 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :
Kod:
- VOD oynatma sorunu düzeltildi.
- TAVŞAN-1 düzeltildi.
- Dailymotion düzeltildi.

İNDİR.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Hızır servis mübarek...

Yazılımda EMEKLERİ geçen DOKTOR üstadıma YAZILIM EKİBİNE ve bizlere ulaşmasında EMEKLERİ geçen sevgili KARBON kardeşime TEŞEKKÜRLER.

( Maçtan sonra Yüklemeyi aynen yaparız. ) :hopla:

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
İnternetten indirmesi çok uzun bende cihazın üzerinden yüklemeye başladım.

zoro

0
Üye
11 Şub 2015
68
0
6
karbon ustam yazılım yenilendi ama vodlardaki fimler neden yenilenmiyor en son 25 gün önce yeni film konulmuş eskiden her gün yenilenirdi

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
karbon ustam yazılım yenilendi ama vodlardaki fimler neden yenilenmiyor en son 25 gün önce yeni film konulmuş eskiden her gün yenilenirdi

Arkadaşım bilmem farkındamısınız VOD lardaki eski sunucu uçtu gitti,millet yemiyor içmiyor bizlere yazılım veriyor,ama yine yaranamıyorlar...Artık biraz YAPICI olmanızın zamanı geldide geçiyor diye düşünmeye başladım.! Neden VOD lardaki yeni eklenen video çözünürlüklerinden sonra film kalitelerinin arttığının memnuniyetini yazmıyorsunuz.? O kadar şikayet ediyordunuz DÜZELDİ...Şimdi isteyen NET HIZINA GÖRE istediğini seçip 720 ye kadar çözünürlüklü filmler bile izleyebilecekler.Siz bu seferde yine bir şeylere takmışsınız merak ediyorumda siz ne zaman memnun kalacaksınız acaba.?

Son düzenleme:

zoro

0
Üye
11 Şub 2015
68
0
6
ustam kızmanıza gerek yok sadece sebebini öğrenmek istedim ne bu şiddet bu celal karbon hocam sıcaklar çarptı galiba:iyy:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
ustam kızmanıza gerek yok sadece sebebini öğrenmek istedim ne bu şiddet bu celal karbon hocam sıcaklar çarptı galiba:iyy:

Ben birşey demedim, sıcaklar seni çarpmış zoro :) sana cevabı haydar abi yazmış

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Değerli büyüklerim saygı değer ustalarım herkese hayırlı geceler şu sıcak günlerde bile yazılım sağlayan doktor hoca ve ekibine çok çok teşekkürler.
Ben yine yeniden tekrar edeceğim youtube hala sağlıklı çalışmıyor isteyene özelden hesap adımı verebilirim bir bilgisayardan bakın birde cihazdan bakın isteyen denesin.
Diyorum ki kendi hesabıma yüklediğim hiç ama hiç bir videoyu cihazda hesabımın adını yazmama rağmen bulmuyor buna bir çare youtube sistem değiştirdi ama bir türlü youtube sağlığına kavuşmadı.

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
:flower::flower:Yazılım sağlayan doktor hoca ve ekibine çok teşekkürler.ve bizlere ulaştırmakta özelikle katkı sağlıyan karbon hocaya vede agrasifliğle haydar hocamada teşekürler ediyorum haydar hocaya yazmıştım web taraycısının ayarlarını bozmuşum google ekrana gelmiyor sormuştum oda bana demişti sorunu tam anlamadım demişti bende vaz geçtim baktım çok sert ve agrasif davraniyor yazılanlara onun için vaz geçtim yazmaktan yinde canı sağ olsun biz bazı şeyleri hafif göre biliyoruz ama millet hey bere yazıp duruyor yok bu oldu bu olmadi diye ben1996 dan beri bu uydu işiyle uğraşıp duruyorum alıyorum kullaniyorum değişiyorum yani hobiliktir ama şimdiki arkadaşlar naz ediyor biz cihazlara bir zamanlar 1 haftalığına topluca ankaraya gönderip yazılım atmak için ama şimdi herşey var yinede naz ediyolar ben 630 dolara nokiya cihazını aldım vede ne server ne böyle özelik liçihaz bile değildi şimdi cihazlar hem uydu işini hem bilgisayer işini görüyor bunların ve yöneticilerin değerini bilin sevgili arkadaşlar herkese selamlar olsun:tr::tr::tr::tr::tr::tr:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...