Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.457) 22.07.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
selam haydar hocam yardım edin web tariyaciyi nasil becerdim bilmiyorum ama bozdum daha dogrusu bide baş belasi bir atlantam var turkey foruma girdim ona bakayim bakmaz olaydim simdi web tarayci girince google gelmiyor direk oraya gidiyor N yapayim hocam haber bekliyorum teşekürler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
selam haydar hocam yardım edin web tariyaciyi nasil becerdim bilmiyorum ama bozdum daha dogrusu bide baş belasi bir atlantam var turkey foruma girdim ona bakayim bakmaz olaydim simdi web tarayci girince google gelmiyor direk oraya gidiyor N yapayim hocam haber bekliyorum teşekürler

Neyi bozdunuz pek anlamadım biraz daha ayrıntı verseydiniz keşke. Mesala o bölüme girince karşınıza ne geliyor. Eğer resim koyabilirsiniz çok iyi olur. Ama hiç bir şey yapamasakta BOOT modunda yazılım atarız olayı hallederiz.

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
Haydar hocam medya portalda tavşanların alt kısmında yazan servis 1(BG),Servis 8(YP),Servis 3 (RT) ve Servis 4 (XH) ne anlam taşıyor cevaplarsanız memnun olurum saygılarımla.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Haydar hocam medya portalda tavşanların alt kısmında yazan servis 1(BG),Servis 8(YP),Servis 3 (RT) ve Servis 4 (XH) ne anlam taşıyor cevaplarsanız memnun olurum saygılarımla.

Merhabalar şahsen ben bahsi geçen kısaltılmış linklerin anlamlarını bilmiyorum , bunu bilse bilse icat eden DOKTOR um civanım bilir.Bir ara sorarım kendisine özelden mailden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...