Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.457) 22.07.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.457) 22.07.2015 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları:

- IPTV Alt yapısında iyileştirmeler yapılmıştır.
- VOD bölümünde içeriğini VK'dan alan linkler,ilgili altyapı sağlayıcı sistem değişikliğine gittiği için kaldırılmıştır.

@doktor'a TEŞEKKÜRLER.

İNDİR

sinbas

0
Üye
8 Ara 2011
139
1
18
65
TüRKİYE CUMHURİYETİ
www.next.web.tr
Akşam yükledim bir sorun yok;

Machina3D portala gelipte
Yazılım kontrolu dediğimiz de yeni Yazılım var uyarası alıyoruz daha önce varmıydı yeni mi eklendi bilmiyorum ama güzel düşünülmüş ben daha önce forumun birisinde tam da bunu demiştim ki millet höle olur böleee olur bunu buldun neyine yetmiyor der gibi neredeyse bir ton dayak atacaklardı monitörümü kapatmak suretiyle kendimi zor kurtardım. :smug:

şaka bir tarafa olması gereken bir özellik ve güzellik olmuş hatta ben bir adım daha öne çıkarmak istiyorum cihazı ilk açtığımız da veya tv izleme esnasında yeni Yazılım çıktı uyarısı yüklemek ister misiniz? evet hayır (bir kaç saniyeliğine) şeklinde ekrana auto gelebilir.

sayın @doktor, @karbon ve emeği geçen ve de düşünen arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Hayırlı olsun.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Yazılımda EMEKLERİ geçen DOKTOR üstadıma YAZILIM EKİBİNE ve bizlere ulaşmasında EMEKLERİ geçen sevgili KARBON kardeşime TEŞEKKÜRLER.

NoKTa

0
Üye
21 Eyl 2012
241
25
28
K.Maraş
Teşekürler. Bu filmler için kendimiz bir portal oluşturamaz mıyız. Siteden bagımsız olarak ve lisansa takılmayacak bir video barındırma sistemi bularak.

sinbas

0
Üye
8 Ara 2011
139
1
18
65
TüRKİYE CUMHURİYETİ
www.next.web.tr
Teşekürler. Bu filmler için kendimiz bir portal oluşturamaz mıyız. Siteden bagımsız olarak ve lisansa takılmayacak bir video barındırma sistemi bularak.

merhaba sayın @NoKTa sizin işinizi görür mü bilmiyorum ama ben "Airties Air 5760 4 port 1600 Mbps ADSL2+/VDSL Fiber Destekli Kablosuz Modem Router" aldım 2 tb lik film depomu modeme direkt giriş yapıyorum tv den, bluray oynatıcıdan, machina3D den açıp izliyebiliyorum denemedim ama ayrıca akıllı telefonla açıp izlenme imkanı sunuyormuş.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
hocam ellerine sağlık.Sadece hd kanalları göster çıkmıyor bende.

Bu sorununuzu biraz daha açık olarak yazabilirmisiniz...Eğer kastınız kumandanın HD tuşuna basıldığında göstermediği ise bende her hangi bir sorun yok.! HD tuşuna bastığım zaman HD ye geçtiğim zaman tüm HD kanallar çıkıyor. SD ye geldiğim zaman ise bu seferde tüm sd kanallar çıkıyor yani bir sorun yok...

Son düzenleme:

zoro

0
Üye
11 Şub 2015
68
0
6
vodlardaki film karegorileri kalkması çok kötü olmuş yeni eklenen bölüm vardı güncel filmleri izliyorduk

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
vodlardaki film karegorileri kalkması çok kötü olmuş yeni eklenen bölüm vardı güncel filmleri izliyorduk

Size tavsiyem konunun ilk mesajını tekrar okumanız.! Kullanılamayan bir özelliğin orada durup sinir bozması yerine kullanılabilecek bir işlev olması bence daha elzemdir...( Şimdilik kısıtlıda olsa.) Zaten bu konuda bir açıklama yapılmıştı kimse merak etmesin kısa bir süre sonra elbette her şey tekrar yoluna girecektir.

avciali

0
Üye
28 Ağu 2013
40
0
6
1 Nolu tavşan yine kaçtı mı.
1 Nolu tavşan da ayarlar bölümünde buffer açık mı yoksa kapalı mı olmalı.teşekkürler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...