Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next bizi oyaliyormu

murat0608

0
Üye
23 Eyl 2015
14
0
1
Selam next hd cool inviev tandberg ve poverwu yazilimlari cikmayacak gibi next destege yaziyoruz argeye iletildi buda sanki otomatik mesaj ya bu yazilimi vermeyeceklermi vermeyeceklermi belli degil konu ile ilgili bilgisi olan varmi 20 yillik next kullanicisiyim next sevgimizide bitirecekler

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
diğer firmalar yazılım desteğini cihaz çıkar çıkmaz taş çatlasın 1 yıl veriyor sonrası malum. Next firması burdaki yazılanları okuyor mu bilinmez fakat bazı modellere powervu ve tandberg desteği verildi. Yakında bu destek çoğu mini hd lere de verilir. İlerde bekleyip göreceğiz.

not: sonuçta her cihazın sistemi donanımları farklıdır o yüzden eklenecek her özellik bu kriterlere bağlıdır. Örnek veriyorum cihaza eklenen 1 özellik sonucu çok stabil çalışan cihazda bile belirgin kasılmalar olabiliyor.

bayramk

0
Üye
28 Ara 2012
50
0
6
next firmasının yazılımlarını 3 aydır yakından takip ediyorum şunu söyleyebililim; next pazarlama, cihaz sorunu, ve müşterilerden gelen şikayetler üzerine yazılım desteği veriyor. Konuyu değerlendirmemde bazı deneyimlerimde oldu, next amigo plus aldım görüntü kalistesi hoşuma gittmedi next bleck II aldım kanal düzenleme ve kendiliğinden kapanma sorunları oldu cihazı geri verdim. cihaz geri verdikten sonra yeni yazılım çıktı tekrardan kontrol etme şansım olmadı. son olrak tam 7 adet starbox hd plus aldım, bu cihazda da powervu ve tendbeng yazılımlarına yönelik hiçbir çaışma göremedim next sorduğumda çalışmaların devam ettiği söyleniyor. umarım çalışmlar daha fazla uzamadan biran önce sonuçlanır.
son aldığım cihazlar oldukça güzel ve görüntü kalitesi var.

fakat son bir not söylemeden geçemeyeceğim cihaz kanal değişikliklerinde seste kısa süreli titremeler oluyur. ve 5 6 saniye sonra düzeliyor.

ali usta

0
Üye
23 Ocak 2016
145
13
18
next firması şu ana kadar olan en sağlam firma neden dersen yazılım desteği tamdır.diğer firmalarda bu ya yoktur yada azdır.ben yıllardır next kullanıcısı olarak bunu rahatlıkla söyleyebilirim.

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
next firması şu ana kadar olan en sağlam firma neden dersen yazılım desteği tamdır.diğer firmalarda bu ya yoktur yada azdır.ben yıllardır next kullanıcısı olarak bunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Next'in piyasaya çıkardığı son cihazı kullanıyorum :D Nisan ayında piyasaya çıkan cihaza Tandberg yazılımı yayınlamadılar. Bence fazla ironilik bir durum olmuşmuş size. Firma ile çok daha fazla duygusal bir yakınlık içerisindesiniz galiba. Next firması da diğer kapitalist firmalar gibi yazılım desteği sunuyor ;) Bence kendinizi kandırmayın ;)

wolkan2008

0
Üye
10 Mar 2012
59
9
8
Next firmasi next 2010 tiger cihaza hic destek vermemistir.cok az yazilim cikartmistir.1 yil yazilim destegi vermistir.zamaninda 350 tlye satiliyordu.hemen cope attilar.yeni cihaz cikinca eski unutulur.

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
Mavi+Pembe,COOL,COOL INViEW,HD BROTHER,YE 18500 HD,YE 18500-20000 HD + PLUS,YE 18500 HD CX PLUS, bence bu cihazların desteyi bitmişdir! son yazlımlar 02 12 2015 tek 18500HD 16.03.2016 yazlım verıldı

murat0608

0
Üye
23 Eyl 2015
14
0
1
Arkadaslar destek yoksa soylesinler heveslenmeyelim goruntusu dandik next minix cx hd ye bile tandberg destegi var

Kaplan34

0
Üye
24 Eyl 2015
343
1
18
sanal alem
minix CX HD işlemcisi Sunplus ,gelirse tandberg bence Next AmigoHD gelir- işlemcisi Sunplus,bana gore Sunplus işlemcisi olan cihazlarin goruntu kalitesi iyi deyil.

aynen dostun sunpulas iyide ararar güncelleme yapıyor kendi içinde buda cihazlarda soruna yol açıyor bendeki cihazda 16.89 yazılımında ekranda ne donma ne kasma var 3 ay içinde çıkan tüm yazılımlarda hd kanalları geçişlerde kasılma var aynı sorun sanırım amigo pulus içinde geçerliymiş

muratt

0
Üye
21 Ağu 2012
58
3
8
Aldığımız cihaza, ömür boyu destek verilecek diye bir şey söz konusu değildir. Olaya ticari mantıkla da bakmak gerekiyor yani.
Ben cihazı alalı 5 sene oldu ve ve istediğimiz noktada olmasa bile, zaman zaman ihtiyaca ve cihazın teknik olarak elverdiği ölçüde yeni yazılım veriliyor.
Bunun için emeği geçenlere teşekkür ederim.

erpinik23

0
Üye
16 Ocak 2016
26
0
1
Bu konuda yerli üretim olan redline uydu alıcıları çok iyi tebrik ediyorum her zaman en eski cihaza bile yazılım veriyorlar Teşekkürler redline.

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28
Ben redline ilk çıkışından kullanıyorum arkadaş onlar yalan bir cihazın yenisi çıktımı eskisi çöp aynı cep tlf nu gibi

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Arkadaşlar herkes belirli cihazı alır kullanır o cihaz hakkında yorum bilgi paylaşımda yapabilir.Kasıt olmaması lazım hele hele Next Cihazlarda Bilgi bakımından önünden geçemeyecegin kişiye ukalalık yapmak ne kendine ne sevilen bir başka foruma kazanc saglamaz basitlikle bir yere gelen basitçe o yeri kaybeder.Konuyu Uzatmanın Bilgi paylaşımla alakası yoktur .
Bu forum Next cihazlarını kullanan arkadaşların bilgi birikimlerini aktardığı bir alandır firma ile sadece müşteri ilişkisi vardır kişisel hak arama yapar dileyen herkesde bilinçli müşteri olarak firmaya telefonla e postayla ulaşabilir.

Sevgi Saygıyla

Yüksel Elektroteknik San. Tic. Ltd. Şti.
Next Elektronik San. Tic. A.Ş.
Nextstar Elektronik Market İç ve Dış Tic. A.Ş.

Battalgazi Mh. Basra Cd No:16-22 34935 Sultanbeyli - İstanbul, Türkiye
Telefon
+90 (216) 592 98 00
Telefon
[email protected]