Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2071 V3.297 Yazılımı (28.09.2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
845
729
93
- Türksat 42Doğu kanal logoları düzeltildi.
- Cihaz JetTV uygulamasında kapatıldığında tekrar açılmama sorunu düzeltildi.
- USB içerisindeki yetişkin içerikleri gizleme düzeltildi.
- USB içeriği değiştiğinde eski içeriklerin gösterilmeye devam etmesi düzeltildi.
- Uydu/TP bilgileri güncellendi.

Ekli dosyalar

• 2022_09_28_v3297_r331_NEXT2071.zip
    7.4 MB · Görüntüleme: 14

Fahri1903

Active member
Üye
28 Ağu 2022
27
164
28
- USB içeriği değiştiğinde eski içeriklerin gösterilmeye devam etmesi düzeltildi.
2053 neden bu güncellemeler gelmiyor 1 yıldır next 2053 silmişmi öyleyse cihazı satalım

Fahri1903

Active member
Üye
28 Ağu 2022
27
164
28
Bütün next cihazlara destek varken 2053 e yapılan tesadüfmü?

Sabırlıol

New member
Üye
21 Eki 2020
11
5
3
Merhaba,
- FilmOn hesaba girilemiyor boot yapıp kapatıyor
- VOD içerikteki filmler çok eski yenilenmiyor
-IPTV'de aktif olmayan bir çok kamera canlı yayınları var. (Salda gölü gibi)

İnternet Portalındaki hizmetlerin yenilenmesi ve yeni abonelik için şartlar, fiyatlar yanında Maç yayınları veren program şifre çözücüler için bilgi gerek .

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Yeni yazılım gelmiş.
jettv silme işleminde, hala tüm hesaplar siliniyor tek tek hesap seçme işlemi yok. Çalışmayan satırı silmek istediğinizde tüm hesaplar siliniyor.
vodda oynatilamayan diziler düzeltilmiş.
Vod ilk giriste boot problemi düzeltilmiş

Snooker /fan

0
Özel Üye
5 Ocak 2018
207
73
28
Bir de bu multistream tp'leri güncelleseler. Express am-8 14 derece batı uydusundaki fta t2m1 yayınları buluyor ne ses ne görüntü hak getire. Plp girişi yok. Söz konusu TP, 11647V14182.

bayramk

0
Üye
28 Ara 2012
50
0
6
Ustalar size necizane bir sıkıntımdan bahsetmek istiyorum Next 2071 cahazımda neden donmalar olur internet portallarını kullanmak istediğimde sürekli donuyr cihaz

radyonextstar

Active member
Üye
30 Eki 2021
88
109
33
her zaman en son yazılım guncellemesi cihazi daha iyi daha kaliteli caliştirir cihazınıza en son yazılım guncellemesi mi var onu kontrol edin. next her cihazına guncelleme gondermiyor bir çok cihazların guncelleme işi bitmiştir next en son cikan cihazlarına guncelleme işi devam ediyor

Fblue

Member
Üye
22 Şub 2020
53
11
8
Xteram codecle. Iptv kullanirken katagorilerse arama yapamiyoruz elle geze geze bulmaya calisiyoruz aradigimiz bisiyi ve istedigimiz kanallari favoriye ekleme secenegi yok bunlar ustunde calisirsaniz ve eklerssniz guncellemeye cok iyi olur

radyonextstar

Active member
Üye
30 Eki 2021
88
109
33
İPTV tuşuna bastınız her han gibi bir kategoriye girdiniz mi kumanda uzerinde canak resimli tuşa bastınız mı istediginiz kategoriye girebilirsiniz. cihazın en son yazılım guncellemesi mi var cihazınıza gelen güncellemeleri kacırmayın gelen güncelmelere EVET deyin

Fblue

Member
Üye
22 Şub 2020
53
11
8
Anlatamadim yada anlamadin ben diorumki iptv de misal exzen girdim ordan ben dielim korku odası filmini izlicem ama 500 tane film var arama seçenegi yok arama yazma ve istedigimiz canli kanallari iptvde favori ekleme secenegi yok bunları yaparsaniz iyi olur

Benim dedigim katagorinin icinde arama yapmak senin verdigin örnek yanlış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...