Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanıcıları Buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theface

0
Üye
29 Eyl 2012
44
0
6
haydar hocam iptv izlerken kanal gecislerinde sorunlu link deyip kanal listesini yok ediyo.daha sonra cihaz kilitlenip kaliyo.adaptorden cekmedende acilmiyo.bu sorun daha onceki yazilimda yoktu yada ben yasamadim.bu sorunun cozumu varmidir

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar hocam iptv izlerken kanal gecislerinde sorunlu link deyip kanal listesini yok ediyo.daha sonra cihaz kilitlenip kaliyo.adaptorden cekmedende acilmiyo.bu sorun daha onceki yazilimda yoktu yada ben yasamadim.bu sorunun cozumu varmidir

Eğerki bu sorunu yazılıma bağlıyorsanız bir önceki yazılama geri dönün sevgili kardeşim.! Ama bana sorarsanız sizde durum nedir diye bende herhangi bir sorun gözükmüyor.! Belkide sizin kullanmakta olduğunuz sunucuda bir sorun vardır bu konuda yazılım verildikten sonra şikayet bildiren bir tek siz oldunuz.Eğer yazılımda bir sorun olsa idi diğer arkadaşlarımızda bu durum için şikayet bildirilirdi...

Son düzenleme:

bigex11

0
Üye
19 Ocak 2016
132
0
16
ustalar bendede son yazılımdan sonra kanal kilitlenmesi olmaya başladı fişi çekince takınca kanal donması kalkıyor fakat 5-10 kanal geçişinden sonr tekrar kanal donma yada kilitlenme olmakta 20-02-2017 yazılımından sonra oldu bu ip tv dede olmakta bilginize ha yazılım değil derseniz daha evvelki yazılımda olmuyor idi ip tv yi 2 yıldır kullanmaktayım ve sorunsuz calışmakta

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
ustalar bendede son yazılımdan sonra kanal kilitlenmesi olmaya başladı fişi çekince takınca kanal donması kalkıyor fakat 5-10 kanal geçişinden sonr tekrar kanal donma yada kilitlenme olmakta 20-02-2017 yazılımından sonra oldu bu ip tv dede olmakta bilginize ha yazılım değil derseniz daha evvelki yazılımda olmuyor idi ip tv yi 2 yıldır kullanmaktayım ve sorunsuz calışmakta

Vallahi bende niye olmuyor bu kanal kilitlenmeleri anlamıyorum gitti.! Yazılımı yüklediğimden beri bir kez bile kilitlenme olmadı cihazın ne kanal değişiminde nede Ip-tv de.! (Ama varya öyle böyle değil kumandayı elime aldığımda o uydu senin bu uydu benim yada Türksatta zapping yaparken kendimi kaybediyorum ama cihazda kilitlenme hak getire.!) Madem bu olayı yazılıma bağlıyorsunuz o zaman sizede tavsiyem bir önceki yazılıma geri dönün...

Son düzenleme:

korkusuz__

0
Özel Üye
10 Haz 2013
90
1,076
83
TÜRKİYE
www.next.web.tr
d691ea998136ad8bc4f4203db809128e.jpg
15 gundudur kullaniyorim 17.02.2017 yazimi yukledom internette ve ip tv kullanmadim

7045Y cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KEMALARIK

0
Üye
2 Mar 2017
1
0
1
SA. Arkadaşlar bende cihazı 1 ay kadar önce almıştım.. Sorunsuz çalışıyordu taki bugüne kadar. ben sadece free ip tv için cihazı kullanıyorum. ama bugün ip tv açtığımda güncelleme hatası verdi. İnternet üzerinden güncellemiştim ilk aldığımda. Tekrar güncellemek istediğimde uyumsuz dosya diye uyarı veriyor ana yazılımı güncellemiyor. Kusura bakmayın buraya yazdım sorunların anlatıldığı sayfa kapatılmış. Yapmam gereken için yardımcı olabilecek varsa şimödiden teşekürler herkese hayırlı akşamlar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
SA. Arkadaşlar bende cihazı 1 ay kadar önce almıştım.. Sorunsuz çalışıyordu taki bugüne kadar. ben sadece free ip tv için cihazı kullanıyorum. ama bugün ip tv açtığımda güncelleme hatası verdi. İnternet üzerinden güncellemiştim ilk aldığımda. Tekrar güncellemek istediğimde uyumsuz dosya diye uyarı veriyor ana yazılımı güncellemiyor. Kusura bakmayın buraya yazdım sorunların anlatıldığı sayfa kapatılmış. Yapmam gereken için yardımcı olabilecek varsa şimödiden teşekürler herkese hayırlı akşamlar

Sevgili kardeşim öncelikle cihazdaki ana yazılımı falan bırakın cihaz için verilen son 17 Şubat tarihli TEST yazılımını yükleyin.!

17 Şubat tarihli yazılım..
.

http://www.next.web.tr/showthread.p...Machina-17-02-2017-Tarihli-TEST-Yazılımı.html

Yazılım zipten nasıl çıkarılır...

http://www.next.web.tr/showthread.p...AZILIMI-DOSYADAN-ÇIKARMA-RESİMLİ-ANLATIM.html

Buda cihaza nasıl yazılım atılır...

http://www.next.web.tr/showthread.p...ternet-Machina-Yazılım-Yükleme-İşlemleri.html

Önemli Not:Yukarda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda yazılım yükleme işlemi bittikten sonra cihazın internet bağlantısını kontrol ediniz.! Eğer diğer uygulamalar çalışıp FREE linkler yine çalışmıyor görünüyorsa adı üstünde BEDAVA linklerdir.Ne kadar gideceği belli değildir 1 saatte gider 5 günde gider bu işin hiç bir garantisi YOKTUR.! Haa eğer linkler sağlamsa ve çalışmıyorsa o halde MERKEZ servisi arayıp bu konuda bilgi alabilirsiniz.!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...