Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 22.06.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
Merhaba arkadaşlar öncelikle site arkadaşlarımın ve islam aleminin mübarek bayramlarını kutluyorum. Sorunuma gelince daha önce siteden son yazılımı yükledim.Daha sonra son yazılım internetten verilince onu yükledim.X PANELE yüklediğim ipler bazı donuyor makine kitleniyor cihazı fişten çıkarıp tekrar takıyorum yazılımı attıktan sonra fabrika ayarlarında 1.sıradaki kullanıcı ayarlarınıda resetliyorum sebebi ne olabilir.

son yazılımı ben de attım ve bu güne kadar yaşamadığım kilitlenme sorununu bende yaşıyorum.kilitlenme x panelde oluyor. kumanda çalışmıyor.fişten çıkarıp tekrar akım verince düzeliyor.(kullanıcı ayarlarında 1 nolu seçeneği bende resetliyorum yazılım sonrası.)

rolans

0
Üye
6 Kas 2016
103
4
18
kars
efendimm admin bi konuda bana tavsıye edebilceğınızz bı dijital tvi kart önerırmısınzz hd olcak beklıyorum lütfen

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Arkadaşlar sorunumuza çare arıyoruz .yazımı ön panelden indiriyorsunuz. Ne oluyor bu siteye anlıyamıyorum sorulara eskiden yanıtlar verilirdi şimdi başlıklardan inmeye başladı bak yukarıda dt6767 arkadaşta benim sorunumum aynısını yaşamış demekki bir yerlerde bir hata var cihaz kilitlenip cihazın fişini tekrarmı çıkarıp takacağız. Lütfen soruları yayından kaldırmak yerine arkadaşlara elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışalım.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Yeni yazılımı yükledim cihazımı tamamen resetledim (Kentsel dönüşüm nedeni ile başka bir eve taşındım 3 uydulu merkezi sistem ) önce 1 de resetledim kendimce gereksiz kanalları silerken cihaz kilitlendi.8 li dayzekten normale 1.0 aldım kanal düzeni yaptım tekrar cihaz kilitlendi ve NoChannel uyarısı verdi .tekrar 4 seçenekle resetledim ayarlar kanal düzeni softcam key kütüphanesi cccam ve biraz ugraştan sonra cihaz yoluna girdi (bu arada cihaz oto güncelleme görüyor yapmıyor !yeni yazılım yok uyarısı veriyor bende kapadım).
Evet Dt6767 ve Hasan55 bende kilitlenme durumundan etkilendim konuyu bu yüzden yazdım şimdi aynısını DoktorNext hocamıza e postayla iletmek düşüncesindeyim sizlerde yazarsanız umarım ufak bi katkımız olur.

"doktor next" [email protected]

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
son yazılımı ben de attım ve bu güne kadar yaşamadığım kilitlenme sorununu bende yaşıyorum.kilitlenme x panelde oluyor. kumanda çalışmıyor.fişten çıkarıp tekrar akım verince düzeliyor.(kullanıcı ayarlarında 1 nolu seçeneği bende resetliyorum yazılım sonrası.)

aynen katılıyorum yağ gibi akan iptv dediğiniz sorunları yaşatmaya başladı ancak yazılım uzmanlarımız en kısa sürede bu şikayetleri sitemiz moderatörleri sayesinde öğrenip çözüme kavuştururlar bundan en ufak bir şüphem yok bu arada cümleten Ramazan Bayramınız kutlu olsun

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar eğerki bunun yazılımdan kaynaklandığına inanıyorsanız sizin için çalışan en uygun yazıllım hangisi ise ona dönünüz. Aynı yazılım bendede var şakır şakır çalışıyor inanın anlamakta güçlük çekiyorum artık. Bir arkadaşımız sitem etmiş sorulara neden cevap verilmiyor diye, sanırım Bayram olduğunu unuttular herkes şimdi bir yerlerde kimse kusura bakmasın...

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Haydar hocam hemen üzerine alınmışsın bu bayramda diye ilk kez olmuyor sizin cihazda şakır şakır çalıştığını belirtiyorsunuz ben ve yukarıdaki arkadaşların aynı şikayetlerine ne demeli sizin cihazda aynı bizim cihazda demekki bir yerlerde bir anormallik var ne ise Dost abimizin belirttiğine göre bunu doktor hocamızı meil ile iletiriz. Ben ve benim gibi cihazda kilitleme sorunu yaşayan arkadaşlarımız Sayın Dost abimizin yazısının altında bulunan Doktor hocamıza sıkıntılarını iletirlerse herhalde bir çaresine bakarlar.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Haydar hocam hemen üzerine alınmışsın bu bayramda diye ilk kez olmuyor sizin cihazda şakır şakır çalıştığını belirtiyorsunuz ben ve yukarıdaki arkadaşların aynı şikayetlerine ne demeli sizin cihazda aynı bizim cihazda demekki bir yerlerde bir anormallik var ne ise Dost abimizin belirttiğine göre bunu doktor hocamızı meil ile iletiriz. Ben ve benim gibi cihazda kilitleme sorunu yaşayan arkadaşlarımız Sayın Dost abimizin yazısının altında bulunan Doktor hocamıza sıkıntılarını iletirlerse herhalde bir çaresine bakarlar.

Size sadece şunu demek istiyorum bakınız yazılımı kaç kişi indirmiş, ve sadece bir kaç şikayet eden oluyor. Eğer yazılımsal bir hata olsa idi bu olay bir kaç kişi ile sınırlı kalmazdı. Dediğim gibi sıkıntı yaşayan arkadaşlarumız kendileri için uygun yazılımlara dönebilirler. Ben şahsen bu konuda doktor üsradıma bir bildirimde bulunamam. İsteyenler üstada yazabilirler...

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
malesef dostlar cihaz iptv xpanel deyken vod larda donup kaliyo ayni olayi bir kac kez tekrarladim hepsinde sonuc ayni vod lari oynatirken bir muddet sonra kilitlenip kaliyor hic bir kumandadaki tuslar calismiyor

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Next machini 2000 cihazda kilitlenme sorunu yaşayan arkadaşlarım sorunu Doktor hocama meil le ilettim sağ olsun ona burada sizin adınıza bir kez daha teşekkür ederim. Bana dönüş yaparak Çarşamba günü yenisiyle halladeriz merak etmeyin yanıtını verdi. Siz değerli arkadaşlarımla paylaşmak istedim. Bu vesile ile yine tüm forum arkadaşlarımın bayramını kutlar sağlıklı günler dilerim.

irfan09

0
Üye
13 Mar 2016
310
53
28
Arkadaslar bu frenkasda benim makine sinyal kesiyor 12882 h27500 sizkerde aynimi

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Nedenmi Next 2000 internet machina ?

Yeni yazılımı yükledim cihazımı tamamen resetledim (Kentsel dönüşüm nedeni ile başka bir eve taşındım 3 uydulu merkezi sistem ) önce 1 de resetledim kendimce gereksiz kanalları silerken cihaz kilitlendi.8 li dayzekten normale 1.0 aldım kanal düzeni yaptım tekrar cihaz kilitlendi ve NoChannel uyarısı verdi .tekrar 4 seçenekle resetledim ayarlar kanal düzeni softcam key kütüphanesi cccam ve biraz ugraştan sonra cihaz yoluna girdi (bu arada cihaz oto güncelleme görüyor yapmıyor !yeni yazılım yok uyarısı veriyor bende kapadım).
Evet Dt6767 ve Hasan55 bende kilitlenme durumundan etkilendim konuyu bu yüzden yazdım şimdi aynısını DoktorNext hocamıza e postayla iletmek düşüncesindeyim sizlerde yazarsanız umarım ufak bi katkımız olur.
"doktor next" [email protected]
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nedenmi Next 2000 internet machina ?

BİR İSTEK BİR CEVAP​

M**** Ü*****
doktor next ([email protected])

Sevgili Hocam Sizin ve ekibinizin Bayramını kutlarım.

Alıntı
Next 2000 HD Minix Internet Machina 22.06.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Karbon
Yazılım Notları :
- Genel Sistem Güncellemeleri Yapıldı.
- İMedya Uygulaması Güncellendi.
- Hava Durumu Bağlantısı Güncellendi.
- Genel Sat ve TP Güncellemeleri Yapıldı.
- Uydu Tarama İyileştirmeler Yapıldı.
- Yazılım TEST Yazılımıdır.
- @doktor'a Teşekkürler.

Cihazımıza yükledik kanal düzenlemesi ve xtream panelde yüklemeler yapılır iken ! cihaz kilitleniyor fişten çıkartıp takıldıgında düzeliyor.

Not: Düzenleme esnasında oluyor.

(1 seçenekle reset yaptım tekrarladı 4. seçenekle resetledim mecburen bir önceki yedegimi yükledim yeni yazılım eski kanal düzeni ve serverlar xtream hesapları olan yedegim.)

Bilginize Sevgi Saygıyla

-------------------------------------------------------------

doktor next <[email protected]>

Dün, 17:17Siz

Carsamba yenileriz yazilimi iyi bayramlar saygilar

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkürler DOKTOR NEXT Hocam.

Son düzenleme:

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
ellerinize sağlık arkadaşlar bunun böyle sonuçlanacağını bildiğim için içim rahattı çünkü öncesinde sorun yokken şimdi olması doğal değil şimdiden yazılım ekibine ve ilgi ve alakadar olan forum arkadaşlarıma çok teşekkürler

TASKALP47

0
Üye
17 Şub 2013
180
4
18
48
Mardin
Yazılımda emeği geçen başta DOKTOR civanıma KORELİ yazılımcı kardeşlerimize ve bizlere ulaştıran sevgili @KARBON kardeşime çookkk TEŞEKKÜRLER.
ağzına sağlık hocam özür dileyerek bile sorayım machina için yazılım artık seyrek veriliyor birkaç yerde okudum yazılım desteği de kesılecek bu cihaz için siz ne dersiniz bu konuda şimdiden tşkler cvp için

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
ağzına sağlık hocam özür dileyerek bile sorayım machina için yazılım artık seyrek veriliyor birkaç yerde okudum yazılım desteği de kesılecek bu cihaz için siz ne dersiniz bu konuda şimdiden tşkler cvp için

Sevgili kardeşim cihaz piyasaya çıkalı baya bir zaman oldu. Geçen zaman zarfında bir sürü ek geldi hali hazırda şuda olsun denilebilecek bir şey şimdilik yok. Ama bu cihazla ilgili tasarruf doktor üstada aittir, eğer gerekli görülen bir şey varsa üstat gerekeni yapar. Bunun dışında benim bu şekilde merak edenlere diyecek başkada bir şeyim ne yazık ki yoktur. İyi bayramlar dilerim.

ercan1248

0
Üye
6 Ağu 2016
5
0
1

Minix cihazı daha yeni olduğundan eksiklikler mevcuttur bu yüzden öncelik onundur, machina serisinde şuan için cihaz ana özelliklerinde bir sıkıntı yoktur o yüzden machina ikinci plandadır doktor üstad sağ olsun machinayada xtream dosya ile girme yazılımı vereceğini söyledi biz sabırlı oldukça doktor üstad machinayıda unutmuyacaktır ama yeni çıkan seriler gibi sürekli yazılımda beklemek doğru olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...