Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 17.02.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,423
113

Yazılım Notları :

- IPTV Xpanel hesabı girişinde, Xpanel ismi değiştirme eklendi. (Resimli Anlatımlara bakabilirsiniz.)
- Kanal liste menüsünde kanal silme esnasındaki sorun giderildi.
- Free Share aktif edilirken, yanlışlıkla recall tuşuna basıldığında oluşan sorun düzeltildi.
- Disecq 1.1 switch uyum hataları giderildi.
- @doktor'a TEŞEKKÜRLER

Ekli dosyalar

• cap0000.jpg
    cap0000.jpg
    68.7 KB · Görüntüleme: 22
  • cap0001.jpg
    cap0001.jpg
    78.6 KB · Görüntüleme: 29
  • cap0002.jpg
    cap0002.jpg
    79.8 KB · Görüntüleme: 13
  • cap0003.jpg
    cap0003.jpg
    77.7 KB · Görüntüleme: 13
  • cap0004.jpg
    cap0004.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 16
  • cap0006.jpg
    cap0006.jpg
    102.8 KB · Görüntüleme: 28
  • 2017_02_20_v1333_r1608_2000HD.zip
    7.9 MB · Görüntüleme: 331

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,141
113
İstanbul
Yazılımda emeği geçen başta DOKTOR civanıma KORELİ yazılımcı kardeşlerimize ve bizlere ulaştıran sevgili @KARBON kardeşime çookkk TEŞEKKÜRLER.

NOTLAR-1:
1.Arkadaşlar cihazımızda devamlı olarak sık sık kanal güncellemelerini yapmayı unutmayalım.! Bunuda UYDU KANAL TARAMA menüsünden TARAMA KAPSAMI ok leyerek AD-KORUMA bölümünü EVET olarak seçili bırakalım.(Böylece kanal listeniz mümkün olduğunca GÜNCEL kalacaktır.)

2.Cihazımızda bu işlemi yaptıktan sonra USB ye her ihtimale karşı YEDEK almayı UNUTMAYINIZ.!

3.Her yazılım yükledikten sonra FABRİKA AYARLARI menüsünden 1 nolu seçeneği seçerek RESET atmanızı TAVSİYE ederim.! (Merak etmeyiniz Cccam ve Ip-server listeleriniz silinmez.Bu seçenekte sadece kullanıcının cihaz üzerinde yaptığı ayarlar değişir nedir bu ayarlar RESİM AYARLARI+FAVORİ İSİMLENDİRMELERİ+MENÜLERDE YAPILAN DEĞİŞİLİKLER vs. Bu ayarları bir yere not alın ben şahsen tüm ayarlarımı aklımda tutuyorum her yazılım sonrası 1 nolu seçenek ile cihaza RESET atarım.Ardından kişisel ayarlarımı yüklemem 5 dakikayı bile almamaktadır sizede nacizane bu yazdıklarımı yapmanızı tavsiye ederim.Dediğim gibi bu sadece cihazın çok daha STABİL çalışması için bir TAVSİYEDİR...)

:hehhe:Vay canına gerçektende X-PANELDE isim yazma çok ciksss (@KARBON) olmuş. :eek:ley:

Son düzenleme:

nutica

0
Üye
5 Kas 2013
56
2
8
doktor usta bu x panel güzelliğini çok acil olarak 3D modellerindede bekliyoruz lütfen ivedilikle ilgilenirmisin

vedatileri

0
Üye
10 Şub 2015
139
96
28
kayseri

Yazılım Notları :

- IPTV Xpanel hesabı girişinde, Xpanel ismi değiştirme eklendi. (Resimli Anlatımlara bakabilirsiniz.)
- Kanal liste menüsünde kanal silme esnasındaki sorun giderildi.
- Free Share aktif edilirken, yanlışlıkla recall tuşuna basıldığında oluşan sorun düzeltildi.
- Disecq 1.1 switch uyum hataları giderildi.
- @doktor'a TEŞEKKÜRLER

emegi gecen herkese tesekkürler...

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Nexs 2000 machine cihazımız x panel deki kanalları açtığımızda yarım dakika sonra bağlanamadı yazısı çıkıyordu oysa aynı ip leri minik amigo ve minik amigo plus a girdiğimde kanallar açılıyordu. bu durumu sayın ustam DOST a izah ettim oda sağ olsun cihazlardaki görüntüleri kaydetmemi istedi ve görüntüleri kaydederek dost abime yolladım oda bir kaset yaparak sayın hacam doktor bey e göndermemi istedi. bir yazı ve görüntülerle sayın hocam doktor bey e yolladım sağ olsun kısa zamanda bana test etmek için benden ip adreslerini istedi yolladım bana tekrar döndüğünde pazartesi 1. sırada olduğumu ve yazılımcı arkadaşlara sorunu ilettiğini söyledi ve pazartesi bu günü böyle kısa bir zamanda bu yazılımı çıkarttılar şu an cihaz takır takır bağlanamadı yazısı çıkmadan çok güzel bir şekilde seyrediliyor. Bu yazılımın çıkmasında en başta bana büyük yardımları olan sayın abim DOST a sonra bu sorunla ilgilenip 2 gün gibi kısa bir zaman içerisinde yeni bir yazılımla bu sorunu gidermede yardımlarından dolayı sayım hocam DOKTOR bey e teşekkürlerimi sunar işlerinde başarılar dilerim.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Yeni yazılımın sorunsuz şekilde yapılmasını saglayan DOKTORNEXT Hocama ve Yazılımcı Arkadaşlara bizlere güne gün ulaştıran KARBON ÜSTADA bilinmeyen konularda yolumuzu aydınlatan HAYDAR1966 Ustama teşekkürlerimi sunarım .
Sevgi Saygıyla

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
Sayın Haydar hocam 1333 yazılımını yüklediktensonra yazılım dan key dosyası ve softcam güncelleme yapmayor kaplolu bağlantı hatası verdi internet bağlantı kırmızı tuşa bastığımda bağlandı demesine rağmen aynı hatayı veriyor.1 nolu seceneği fabrika ayarlarına getirdim yine olmadı 1329 geri döndüm yazılımında bu hata yok senide meşkül ediyorum ama ihtiyarlık başa bela konuyu çözemedim.saygılar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,141
113
İstanbul
Sayın Haydar hocam 1333 yazılımını yüklediktensonra yazılım dan key dosyası ve softcam güncelleme yapmayor kaplolu bağlantı hatası verdi internet bağlantı kırmızı tuşa bastığımda bağlandı demesine rağmen aynı hatayı veriyor.1 nolu seceneği fabrika ayarlarına getirdim yine olmadı 1329 geri döndüm yazılımında bu hata yok senide meşkül ediyorum ama ihtiyarlık başa bela konuyu çözemedim.saygılar

Sn.msönmez büyüğüm öncelikle tekrar etmek isterimki sizlerin başımızın üzerinde yerleriniz vardır.Sizler yeterki dertlerinizi sıkıntılarınızı anlaşılabilir biçimde yazınki hemen yardımcı olmaya çalışalım.Şimdi gelelim sorununuza dün yazılım geldikten sonra test etmek için kontrol parametrelerinde bu durumda baktım.Hatta az önce tekrar denedim herhangi bir sorun olmadan cihaz net destek menüden sorunsuz olarak gerek key kütüphanesini gereksede softcam dosyasını cihaz yükledi.Sizden ricam tekrar SON yazılımı atın ardından 1 nolu seçenek ile cihaza reset atın.Sonra cihazın adaptörünün fişini çekin tekrar takın dosyaları tekrar güncellemeye çalışın.Son durumu tekrar paylaşırsanız yeniden bir değerlendirme yoluna gideriz.Sevgi ve saygılarımla...

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
Sayın Haydar kardeşim sorun yazdıkların sayesinde düzeldi 112 acil servis gibisin maşallah ellerine sağlık teşekür ederim kardeşim...

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Yazilimda ve diger konularda destek olan ustalara tesekkurler. Cihazimda son yazilim yuklu. Ama zaman zaman softcam ve key kutuphanesine girmek istedigimde ekranda menu kaybolup sadece bos mavi ekran belirmekte ve ses seviyesini azaltip cogaltmak istedigimde ekranda ses gostergesi takili kaliyor.exit tusu ilede kaybolmuyor.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,141
113
İstanbul
Yazilimda ve diger konularda destek olan ustalara tesekkurler. Cihazimda son yazilim yuklu. Ama zaman zaman softcam ve key kutuphanesine girmek istedigimde ekranda menu kaybolup sadece bos mavi ekran belirmekte ve ses seviyesini azaltip cogaltmak istedigimde ekranda ses gostergesi takili kaliyor.exit tusu ilede kaybolmuyor.

Selamlar kardeşim yapmanız gereken kısaca FABRİKA AYARLARI menüsünden 1 nolu seçenek ile cihaza reset atmaktır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...