Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 hd manchıne

ararat35

0
Üye
29 Ağu 2015
255
88
28
Beyler bu ürünü alicam nasıl ip için iyi mi bizi yarıyol da bırakır mi bilgi verecek kimse var mı

emreak06

0
Üye
9 Eki 2017
13
0
1
yaklaşık 6 aydır kullanıyorum bi sıkıntı yok özellikle iptvde çok iyi tavsiye ederim

ararat35

0
Üye
29 Ağu 2015
255
88
28
Abi bu nedir böyle ne kadar çok özelliği var oku oku bitmesi 3 saattir forumu okuyorum aldım eve gidiyorum bakalım nasıl

ararat35

0
Üye
29 Ağu 2015
255
88
28
ustalar cihazı kurdum şöyle bir olayım var cihaz ikinci el için de ücretli panel var xstrem de panel de burada kı panelin kullanıcı adı var ama şifre gizli bunu nasıl bulabılırım ne işe yarıyacak diye soracak olursanız burada 3000 yakın kanal var benım işime yaramaz bana yerli yeterli kendi listemi yapıcam adama ulaşamadım

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
ustalar cihazı kurdum şöyle bir olayım var cihaz ikinci el için de ücretli panel var xstrem de panel de burada kı panelin kullanıcı adı var ama şifre gizli bunu nasıl bulabılırım ne işe yarıyacak diye soracak olursanız burada 3000 yakın kanal var benım işime yaramaz bana yerli yeterli kendi listemi yapıcam adama ulaşamadım

orası dursun aktifse 10 tane xpanel girebilirsin elindeki hesabı kullan gitsin forumda mini2000 xpanel girme ve usb kullanıcı bölümüne dosya yükleme gibi bilgiler mevcut incelersen kolaylıkla yapabilirsin

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
gitmiyor artı m3u yükleniyor tv izlerken iptv tuşuna bas usb kullanıcı bölümündeyken mavi tuşa basarsan usbden yükleme yaparsın

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
ararat35 cihaz 2. el diyorsun önce boş bir usb devamlı bulundur hatta üzerinde dursun sonra menü güncellemeler bölümüne gel internetden güncelleme yazısı yazar ses tuşu ile sag USB geç altta mavi yuş vardır cihaz bilgilerini usb kaydeder sagda MAVİ TUŞ a bas Evet de 1. yedeğin hazır.

şimdi forumdaki son yazılımı indir zipden klasöre çıkart klasörü aç içerisinde 1 sırada 23.03 le başlayan abs. ile biten dosyayı usb kopyala cihaza tak usb menü güncellemeler usb bölümünde yazılım görükür okeyle yükleme başlar bitince cihaz kapanıp açılır
Açıldıktan sonra Menü Sistem ayarları Fabrika ayarları yazılı bölümüne gel okeyle 1 2 3 4 tuşla en altta tümünü sil yazar okeyle evet evet le geç kapanıp açılınca

Menü güncellemeler usb alttaki kısmı ses tuşu ile sol yap user 001 yazar üzerine gel okeyle yedeğini geri yükle işlem tamam.

Not : Yeni yazılımla gelen son özellik tam senin istediğin türde 400 kanallık favori .Yapmak için normal kanalda iken mavi tuşa bas ıptv yüklenir menü tuşuna bas pencere gelir solda görüntü sagda kanal isimleri seyredecegin kanal üzerine gel en alt sagda * yıldıza bas bu şekilde sırala (İnternetin sıkıntılı ise kanal isminden sonra SD yazar onları seç sonra hd istersen uhd ve varsa 4k .seçtiğin kanallar farklı renklidir Kumandanın Fav tuşuna bastıgında tüm liste/favori sırayla gelir cihazı kapatmadan favoride bırakır isen seçtiğinde durur devamlı.
m3u formatındaki senin hazırladığın listeyi usb yüklersen usb ilede m3u config seçtiğinde yükler.

üzerinde var dediğin server şifresi satın aldığın kişidedir görme imkanımız yok.(sıfır cihaz 240tl yüklü server tarihi inşaallah uzundur alan kişiye ulaş ve server aldığı kişiyle görüş ve şifreyi degiştirmesini iste ve bu şifreyide serverı satan kişi sadece sana söylesin Benden tavsiye)

Son düzenleme: