Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD CX 23.10.2018 Tarihli TEST Yazılımı (V.1739)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Next 2000 HD CX 23.10.2018 Tarihli TEST Yazılımı (V.1739)

Yazılım Notları:

[HIDETHANKS]
- Xpanel server bağlantı sorunu ile ilgili TEST Yazılımıdır.
- Yazılımı sadece TEST edecekler yüklesinler.
- @doktornext'e Teşekkürler

IPTV paneller ile ilgili önemli notlar :
İnternetten alınan günlük hesapları kullanan kullanıcılar, önce pc de web browsere yapıştırıp baksınlar,
3 mb üzerindeki dosyalarda cihaz hafızası nedeniyle sorunlar oluşmaktadır, xpanellere büyük dosyaları eklemeyin.
Büyük dosyaları kendiniz vodları çıkartıp text olarak deneyin.
piyasada 30.000-50.000 vb.. üzeri link olan serverleri cihazda boşuna denemeyin çalışmaz.!

[/HIDETHANKS]

Ekli dosyalar

• 2018_10_23_v1739_r380_2000HDCX.zip
    7.9 MB · Görüntüleme: 131

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
Yazılımda emekleri geçen başta @Doktor üstadım olmak üzere,yazılımcı Koreli kardeşlerimize ve bizlere ulaştıran @Karbon kardeşime teşekkürler....
bir gün bu sitede machina 3d ye gelmiş ve içeriği toplu uydu ve toplu tp silme özelliği ilave edilmiş ve emek verenlere teşekkür edilen bir yazılımı görecekmiyiz acaba saygılar .
muhtemelen cevap şu olacaktır işlemcisi yetersiz.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
bir gün bu sitede machina 3d ye gelmiş ve içeriği toplu uydu ve toplu tp silme özelliği ilave edilmiş ve emek verenlere teşekkür edilen bir yazılımı görecekmiyiz acaba saygılar .
muhtemelen cevap şu olacaktır işlemcisi yetersiz.

Öncelikle merhabalar daha önce bu durum hakkında yazmıştım.Yine yazayım bunu nereden duyduysaniz tamamen yanlış bilgidir bu.! O bahsettikleriniz bundan sonrada ne yazikki olmayacak.! Nedenine gelince o kısimdaki bu durum MOTORLU çanak kullanıcılarıni korumak amaclidir.! Olası yanlış bir UYDU silinmede kullanıcı motor için sıkıntı yasamasin diye o kısımlar yazılımla koruma altındadır.! Yani işlem tamamen yazılımla ilgilidir işlemciyle hiç bir alakası yoktur....

marculla

New member
Üye
19 Eyl 2018
12
4
3
çok şükür 19.09 da cihazıma gelen güncelleme ile başlayan "x panel bağlantı hatası" sorunu bu güncelleme ile sona ermiş görünüyor. bundan sonraki güncellemelerin bu güncellemedeki gibi tüm cihazlara gönderilmeden bu şekilde bilgilendirilmesi dileğiyle. emeği geçenlere teşekkürler.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
çok şükür 19.09 da cihazıma gelen güncelleme ile başlayan "x panel bağlantı hatası" sorunu bu güncelleme ile sona ermiş görünüyor. bundan sonraki güncellemelerin bu güncellemedeki gibi tüm cihazlara gönderilmeden bu şekilde bilgilendirilmesi dileğiyle. emeği geçenlere teşekkürler.
Arkadaşım cihazda auto güncelleme seçeneğini kapatınız....

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
Öncelikle merhabalar daha önce bu durum hakkında yazmıştım.Yine yazayım bunu nereden duyduysaniz tamamen yanlış bilgidir bu.! O bahsettikleriniz bundan sonrada ne yazikki olmayacak.! Nedenine gelince o kısimdaki bu durum MOTORLU çanak kullanıcılarıni korumak amaclidir.! Olası yanlış bir UYDU silinmede kullanıcı motor için sıkıntı yasamasin diye o kısımlar yazılımla koruma altındadır.! Yani işlem tamamen yazılımla ilgilidir işlemciyle hiç bir alakası yoktur....

hocam elbette bu konuları sizler bizlerden daha iyi bilirsiniz motorlu çanak kullanıcısıda öyle veya böyle uydu silmede dikkatli olsun örneğin biz mevcut kanallarımız dan trt ye ait tp yi yanlişlıkla silsek tp veya uydu eklemeyi bilmiyorsak yazılımı yeniden yükleyip eski haline dönderebiliriz.yada alınmış bir yedekle ile sorunu çözebiliriz sanıyorum.hocam saygısızlık olmasın lakin bu sebep bana uygun gelmedi birde deseydinizki next 8000x cam plus alıcının motorlu çanak kullanımıyla ilgisi yoktur o zaman anlardım evet olmassa olmuyor demekki örneğin türksatta 75 adet tp var ise iş görmeyen 43 nolu tp yi silelim daha sonra cihaz 1 nolu tp ye tekrar dönsün 52 nolu tp yi silelim tekrar 1 nolu tp ye dönsün birde kullanıcıya bağlı olarak istemediğimiz uydular hafızada öyle kalsın bu tp silme eziyeti devam etsin saygıda kusur ettiysem kusura bakmayın hocam isterseniz konuyu kapatabilirsiniz size kalmış saygılarımla..

Mavi Korsan

0
Üye
29 Ağu 2017
127
23
18
çanakkale
Teşekkürler. yeni bir ekran açılış görseli gelse artık güzel olmaz mı?
cihaza gelen güncelleme daha keyifli hale gelebilir.
dün akşam ilk defa xpanel hatası aldım. son güncellemelerin hiç birinde almamıştım ama 2-3 denemeden sonra çalıştı.
emekleriniz için teşekkür ederim.
ilgi ile takip ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...